Jump to content
BulForum.com

M-Network


Recommended Posts

Пакетите вече се казват по друг начин:

Първата колона е интернет с икономичен пакет, а втората със стандартен пакет

Цени при двугодишен договор

Услуга Икономичен ТВ пакет

Стандартен ТВ пакет

 

Високоскоростен интернет 30 Mbps 19,90 лв. 28,90 лв.

Високоскоростен интернет 40 Mbps 23,90 лв. 32,90 лв.

Високоскоростен интернет 50 Mbps 29,90 лв. 38,90 лв.

Високоскоростен интернет 100 Mbps 44,90 лв. 53,90 лв.

 

Всички цени са с ДДС.

 

Цени при едногодишен договор

Услуга Икономичен ТВ пакет Стандартен ТВ пакет Open/Close

 

Високоскоростен интернет 30 Mbps 23,90 лв. 32,90 лв.

Високоскоростен интернет 40 Mbps 27,90 лв. 36,90 лв.

Високоскоростен интернет 50 Mbps 33,90 лв. 42,90 лв.

Високоскоростен интернет 100 Mbps 48,90 лв. 57,90 лв.

Всички цени са с ДДС.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Мерси за отговора :) сега имам друг въпрос колко ще излезне услугата интернет +ТВ пакети (разширен) :bgrin: че нещо не можах да го разбера

ТВ пакети (разширен) малко по нататък ще има

Link to comment
Share on other sites

Ето и ТВ Пакетите, за да не ги преписвам, ще дам линкове към сайта на М-Тел:

 

Икономичен пакет - http://www.mtel.bg/home/digital-tv/packages/economical/index.php

Стандартен пакет - http://www.mtel.bg/home/digital-tv/packages/standard/index.php

Разширен пакет - http://www.mtel.bg/home/digital-tv/packages/expanded/index.php

HD пакет - http://www.mtel.bg/home/digital-tv/packages/hd/index.php

Link to comment
Share on other sites

Здрасти на всички :)

@zynth мен конкретно ме интересува в момента имали тази услуга 14.90 нет + Разширен пакет за телевизия и колко пари е на месец. И докога е промоцията за 14.90. И последно за 100 Mbps ли плащам за 14.90 или е рекламен трик :pirate

Link to comment
Share on other sites

Месечната такса е 18,80/14,90 за целия период на договора при сключване на 12/24 месечен договор.

Интернета е:

Download BG/INT 100 mbit

Upload BG 40 mbit

Upload INT 10 mbit

IP 1

като параметрите са също за целия период на договора

за офертата може да се абонирате от 15.09 до 15.10

 

Тази оферта не се предлага в комбинация с цифрова телевизия. Комбинация между двете услуги можеш да ползваш при следните условия: http://www.mtel.bg/home-internet-and-digital-tv/index.php

Link to comment
Share on other sites

zynth, къде може да се пробва нет-а? Имам в предвид извън офисите на Мтел?

В кючука кога ще бъде налична услугата и какви отстъпки ще има ако си на мобилен абонаментен план и сключиш договор за нет?

Link to comment
Share on other sites

Засега няма да казвам дата за Кичука, въпреки, че аз също живея там и както се досещате искам да се възползвам от услугата, защото е само работна дата, нека ни я кажат официално и ще ви я споделя.

За пакетна оферта може да прочетеш тук http://www.mtel.bg/family-bundle/index.php не е задължително да включваш други номера в услугата М-Тел Фамилия, но ако имаш на твое име (може 1 на друг абоинат), не пречи да ги включиш, за да си говорите безплатно. За твоята карта трябва да избереш дали искаш да е с безплатни минути само към М-Тел или към всички мрежи, т.е. опция 1 или опция 2

Таксата общо е 24,80 или 28,80, в зависимост от срока на договора

Link to comment
Share on other sites

Засега няма да казвам дата за Кичука, въпреки, че аз също живея там и както се досещате искам да се възползвам от услугата, защото е само работна дата, нека ни я кажат официално и ще ви я споделя.

За пакетна оферта може да прочетеш тук http://www.mtel.bg/family-bundle/index.php като допълнителните номера в групата М-Тел Фамилия не са задължителни, но нямат месечна такса и реално не ти пречиу да си ги вземеш и да говорите безплатно. За твоята карта трябва да избереш дали искаш да е с безплатни минути само към М-Тел или към всички мрежи, т.е. опция 1 или опция 2

Таксата общо е 24,80 или 28,80, в зависимост от срока на договора

Аз имам избран абонаментен план и не смятам да го променям, но тъй като ми изтича след 2 месеца, смятах да го подновя заедно с договор за нет. В момента съм на комфорт 500 и ме интересува дали с него мога да ползвам някаква отстъпка.

 

офф:

доживях да видя Мегалан в Пловдив. От 4 години очаквам този миг.

Link to comment
Share on other sites

Здрасти на всички :)

@zynth мен конкретно ме интересува в момента имали тази услуга 14.90 нет + Разширен пакет за телевизия и колко пари е на месец. И докога е промоцията за 14.90. И последно за 100 Mbps ли плащам за 14.90 или е рекламен трик :pirate

 

аз все едно не го написах пределно ясно за Разширените пакети...

Link to comment
Share on other sites

Пакетите ги има, но все още няма оферта за тях. Изчистват се допълнителни неща по тях и съвсем скоро ще ги има. Като погледнах каналите... то много еротични имало :)

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахахаха май стана някаква грешка за разширения пакет не ми трябват розовите канали :bgrin: :bgrin: :bgrin: :devil аз не гледам телевизия просто видях, че в разширение пакет на телевизията има много руски канали над 10 са, та телевизията ще я гледа майка. Та за това ми беше въпроса за пакета телевизия (разширения пакет)+ нета колко пари ще е. Ще изчакам седмица две докото всичко се изясни и тогава ще взема решени за смяната на нета :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че е динамично, но утре ше проверя

 

edit:

статичен IP адрес

 

Статичен :huh: друг път :excl: Сега чакам да ми кажат колко струва тази екстра и как седи въпроса с нея :argue . Май нещата им не са много централизирани - ЛОШО ! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Утре ще проверя, ако не са ти отговорили от Мегалан дотогава. Ние продаваме услугата, а те са техническите лица, които я поддържат, нормално е да не ги знам всичките работи

Има безплатен телефон, на който също може да попиташ - 0800 20 011

Link to comment
Share on other sites

Утре ще проверя, ако не са ти отговорили от Мегалан дотогава. Ние продаваме услугата, а те са техническите лица, които я поддържат, нормално е да не ги знам всичките работи

Има безплатен телефон, на който също може да попиташ - 0800 20 011

 

 

:cry То това не е както едно време... фирмата е вече каквто висчки останали !!! IP-тата ще са динамични !

Link to comment
Share on other sites

хмм странно

аз днес звъннах да питам дали имат покритие при мен, и след няколко часа са дошли техници и са пуснали кабели и ми звънят 'имаме покритие' :)

питах и за ИП-тата, казаха че са статични.

Link to comment
Share on other sites

хмм странно

аз днес звъннах да питам дали имат покритие при мен, и след няколко часа са дошли техници и са пуснали кабели и ми звънят 'имаме покритие' :)

питах и за ИП-тата, казаха че са статични.

Не са! При заявка могат да ти ги направят DHCP - MAC, но ако закъснееш с плащането това отпада и може да получиш друго ip. Това е Мтел частта, че нещата не са обявени ясно и конкретно.

 

@zynth - Ако си в системата изплюй камъчето...

Link to comment
Share on other sites

Чакаме коментари на редовни потребители нямащи нищо общо с фирмата/фирмите. Искаме коментари за постоянство и стабилност на сигнала, латентност, скорости тук и извън България, съответно качване и сваляне, как е за онлайн игри. Качество на сигнала по време на игри - латентност? ttl?

 

Интересува ме единствено нета без пакетни услуги. по*но телевизията ви не я искам :P

Link to comment
Share on other sites

Нали имало пуснати заявки, все трябва някой вече да е прекаран, но не по ем телски :P Чакаме включване.

 

Ако може спийд тестчета. Аз искам към Сан Франциско, Сан Диего, Лос Анжелис, Ню Йорк, Лондон, и Азия, и Европа, и България :) Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

В момента все още няма кой да изкаже мнение като абонат, предполагам londongunner ще е първи и мнението ще е позитивно

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...