Jump to content
BulForum.com

Кой къде мисли да почива през лятото


Grimjaur

Recommended Posts

Лятото така или иначе започна,ами я да видим кой къде ще почива:)

Аз ще съм на Камчия-море,гора,планина и комари,комари,комари ;)

Но пък е само за 5лв на вечер в доста прилични бунгала :tongue

Link to comment
Share on other sites

На море ще ходя.Или в Слънчев Бряг или Китен ... е, бих предпочел в Слънчев :) Ще видя с приятелите.

Link to comment
Share on other sites

За всички дето ще ходят в Китен - ходете на северния плаж-по-малък е,винаги има места,водата е по-чиста,бирата и жените са по-хубави :woot

Link to comment
Share on other sites

За всички дето ще ходят в Китен - ходете на северния плаж-по-малък е,винаги има места,водата е по-чиста,бирата и жените са по-хубави :woot

 

Хоохохохо.....задължително тогава отивам на северния....само заради бирата и жените..... :devil :devil :devil :woot B)

Link to comment
Share on other sites

xaxax май и тази година целия Пловдив ще е на Китен аз ти препоръчвам дискотека Зангадор Робинзон уникална е в един залив на открито луда работа:)

Link to comment
Share on other sites

xaxax май и тази година целия Пловдив ще е на Китен аз ти препоръчвам дискотека Зангадор Робинзон уникална е в един залив на открито луда работа:)

 

Майко мила на тая миналата година гледах Мис Мокра фанелка........ЯКОооооо :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам да си стоя предимно у нас, само дто в момента се вихри скапан ремонт и не мога да си намеря тихичко и спокойно местенце, та единственото спасение ми е градсдката градина...

Иначе имам планове за 1-2 екскурзии в планината, и ще се понавъртя към село, ъъъъ, пардон, град Баня.

Каквото ще да е само не отново на море! Все едно и също всяка година и на 3тия ден ми писва!

Link to comment
Share on other sites

Иначе имам планове за 1-2 екскурзии в планината

Рила и Пирин са за предпочитане-Родопите и Стара планина много населени:(

Link to comment
Share on other sites

Несбър ще ходя. Там ходя всяка година и си прекарвам много яко. Едва ли има по хубав град по ерноморието.

Link to comment
Share on other sites

az sam si na morence kakto vinagi :D .ne sam re6il o6te kade 6te sam tazi godina no nai veroqtno na sozopol ili pomorie.moje i za kiten da si pomislq 6tom mu pravite takava reklama B)

Link to comment
Share on other sites

а някой от вас да е бил в синеморец?

да.ми ко да ти кажа хубаво малко село.по крайбрежеито е пълно с големи вили на богаташи.имат хубав плаж и даже един нудиски,на които вълните непрестанно са 2 метра и още като влезнеш във водата става 1.60 м дълбоко

Link to comment
Share on other sites

Аз миналата година бях и на златните,и във Варна и в Бургас.Ама тая година май-май никъде няма да ходя защото не искам да влизам в казармето и единия ми семестър е 5 стотака.И май няма да има кинта :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...