Jump to content
BulForum.com

Game of Thrones

Recommended Posts

• Replies 167
  • Created
  • Last Reply
  • 11 months later...

СПОЙЛЕР!!!!!!!

Бран явно е толкова силен ворг, че може не само да вижда миналото, но и да участва в него. Първо се видя като викна след баща си до онази крвпост и баща му го чу. Сега, докато наблюдаваше миналото и беше в съзнанието на Ходор едновременно, успя без да иска, да направи връзка между съзнанието на Ходор и това на младия Ходор, като по този начин повреди младият му ум. Реално се оказва, че Бран може да е виновен за много от видяното до сега докато се е опитвал да го поправи.

• 1 month later...

Няма такъв финал на сезона, просто няма!!! Е, този епизод, освен че сложи всички останали 5 финала в малкия си джоб, лично според мен слага и едно 80% от филмите дето излизат по кината. Няма толкова изпипан епизод. С изключение на едно, две неща дето бяха ясни че ще се случат, всичко останало е.....

+1 за мен този епизод имаше материал за общата история , които можеше да се събере грубо само в 2 епизода ... всичко друго беше само пълнеж

За първи път да ми хареса сезон от този сериал. До момента ги гледах с безразличие. Даже се чудих защо си губя времето, но този сезон ми хареса. Явно трябваше по - рано да се отделят от книгите. Да видим до къде ще я докарат историята.

На мен пък сезонът ми беше леко скучен, но финалът наистина се отличи. Лина беше жестока - буквално и метафорично. Даже ще си я сложа на десктопа за известно време :)

• 11 months later...
  • 9 months later...

ХАХАХАХ  тва го рефрешнах 10 пъти... Май трябва да почна да го гледам тоя сериал. 

ХАХАХАХ  тва го рефрешнах 10 пъти... Май трябва да почна да го гледам тоя сериал. 

Това от линка е само първите сезони. След това ситуацията става доста по-тъмна.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Авточасти Онлайн 24

• Create New...