Jump to content
BulForum.com

Чакръкчия в Пловдив


Jackson_Fan

Recommended Posts

Един бивш колега ми каза, че е ходил при някакъв чакръкчия, чийто кабинет бил някъде пред Брилянтин, но така и не успя да ми обясни къде точно. Някой запознат ли е за точното местоположение, че да не се налага да разпитвам хората там, че съм скептично настроен, че някой, който не го вълнува ще знае :)

Link to comment
Share on other sites

Колега , иди направо в Пазарджик и питай за Бай Иван :) Човека е оправил сума народ ... и известни личности са ходили ... и ние от простолюдието... :)

Link to comment
Share on other sites

иди при паско мн е добър в като тръгнеш от ПУ и по улицата като завиеш на дясно към цар борис на 100 150 метра от дясната страна му е кабинета

Link to comment
Share on other sites

Колега , иди направо в Пазарджик и питай за Бай Иван :) Човека е оправил сума народ ... и известни личности са ходили ... и ние от простолюдието... :)

Аз съм ходил преди време при Акабалиев в Хасково, тогава имах проблеми с кръста и направо ме съживи. Известен е, ходи със спортни отбори по състезания и т.н., но сега имам леки проблеми с рамото и сякаш подценявам нещата, макар че май не бива!

 

иди при паско мн е добър в като тръгнеш от ПУ и по улицата като завиеш на дясно към цар борис на 100 150 метра от дясната страна му е кабинета

От ПУ тръгвам в посока центъра и завивам първата в ляво, така ли? Тоест, подминавам Енфие и другата в ляво, или не се ориентирам правилно?

Link to comment
Share on other sites

иди при паско мн е добър в като тръгнеш от ПУ и по улицата като завиеш на дясно към цар борис на 100 150 метра от дясната страна му е кабинета

 

 

От ПУ тръгвам в посока центъра и завивам първата в ляво, така ли? Тоест, подминавам Енфие и другата в ляво, или не се ориентирам правилно?

 

Определено не се ориентираш правилно. Той човека дясно към булеварда е писал, ти за ляво говориш за след Енфие.

 

Тръгваш от ПУ към центъра и първата пресечка, завиваш на дясно към булеварда.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Гарантирам че ще останеш много доволен от Паско,казвам го от личен опит.Всичките ми приятели ходят само при него след контузий,изкълчвания и т.н.Успех

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...