Jump to content
BulForum.com

HTC Desire HD VS iPhone 4


AssassiN

Recommended Posts

воксе пак си се объркал нещо... в момента имам 3 екрана и нещо приложения и разлика от празе айфон няма никва....ма продължавай да се самозалъгваш всеки има право да греши

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

воксе пак си се объркал нещо... в момента имам 3 екрана и нещо приложения и разлика от празе айфон няма никва....ма продължавай да се самозалъгваш всеки има право да греши

 

Е аз ако не се самозалъгвам, кой? Нищо, че го държах в ръцете си. Но за сметка на това, ти си пипнал едно от 200 устройства с Android и заключи, че не стават. Евала. 100% съм сигурен, че си пипал Android с MIUI примерно.

В това е разликата, че като пипна един iPhone съм ги пипал всичките, но като пипнеш един телефон с Android, все едно си държал този и сходните му 2. Остават още 197 обаче, с различни възможности.

Link to comment
Share on other sites

не съм казвал че не става просто айфона ми харесва повече много повече пък и говорехме как се бъгвал от приложения което в никъв случай не е вярно така че не си ги извъртай колко телефона с андроид имало щото чесно казано ми е все тая докато има iOs андроида винаги ще ми бледнее ....

 

пък и мисля че е доста несериозно да говорим на база "пипане"

Link to comment
Share on other sites

не съм казвал че не става просто айфона ми харесва повече много повече пък и говорехме как се бъгвал от приложения което в никъв случай не е вярно така че не си ги извъртай колко телефона с андроид имало щото чесно казано ми е все тая докато има iOs андроида винаги ще ми бледнее ....

 

пък и мисля че е доста несериозно да говорим на база "пипане"

 

Е ти не говориш ли на база "пипане"? Да не мислиш, че ревютата по интернет се пишат на база работа с устройството в продължение на 3 месеца? Телевизори, видеокарти и т.н.?

Link to comment
Share on other sites

ами ползвам айфон от както е излезнала 2ката имал съм и 3 , 3гс и сега 4ка , известно време и хтц дали пиша на база пипане ?

Link to comment
Share on other sites

ами ползвам айфон от както е излезнала 2ката имал съм и 3 , 3гс и сега 4ка , известно време и хтц дали пиша на база пипане ?

 

Специално за Андроид-а, мисля, че пишеш на база пипане. А това, че си имал HTC, нищо не означава. Може да е било с Windows Mobile. Факта, че за теб марката HTC е аналог на Android говори достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

кво точно говори аз не съм казвал че съм най знаещият относно телефоните , ти се правиш на такъв и се опитваш да ме обедиш че познаваш телефона който ползвам всеки ден повече от мен , тва кво говори ? и хтц-то беше с андроид правя разлика м/у wm и android споко....

Link to comment
Share on other sites

кво точно говори аз не съм казвал че съм най знаещият относно телефоните , ти се правиш на такъв и се опитваш да ме обедиш че познаваш телефона който ползвам всеки ден повече от мен , тва кво говори ? и хтц-то беше с андроид правя разлика м/у wm и android споко....

 

Аз не се опитвам да ти обяснявам нищо. Просто ти се опитваш да ми кажеш, че това дето съм го видял не е така, защото видиш ли, ти сигурно си инсталирал всички възможни приложения на тоя телефон и си някакъв потребител дето телефона постоянно му е в ръцете.

 

За какъв Android телефон говорим в момента и колко дълго си го ползвал.

Link to comment
Share on other sites

няма кво да ти обяснявам щото ти просто не четеш айфона ми е с близо 4 страници приложения и НЯМА разлика в бързината от такъв без приложения ма нали си обективен та щом си барнал 1 който поради няква причина е бил бъгнат значи всички са бъгнати а случайно да се замисли че тоя телефон е изложен от 3 месеца в мтел сложени са му 30 приложения и никога не е рестартиран въпреки хилядите дебили които го човъркат ежедневно ?.... ебати генералното заключение на базата на 1 телефон със същия успех мога да кажа как видях един травестит с ХТЦ => е педалски телефон .....

Link to comment
Share on other sites

няма кво да ти обяснявам щото ти просто не четеш айфона ми е с близо 4 страници приложения и НЯМА разлика в бързината от такъв без приложения ма нали си обективен та щом си барнал 1 който поради няква причина е бил бъгнат значи всички са бъгнати а случайно да се замисли че тоя телефон е изложен от 3 месеца в мтел сложени са му 30 приложения и никога не е рестартиран въпреки хилядите дебили които го човъркат ежедневно ?.... ебати генералното заключение на базата на 1 телефон със същия успех мога да кажа как видях един травестит с ХТЦ => е педалски телефон .....

 

Не. Ти не четеш или четеш нещо друго, защото аз не съм казал никъде, че всеки един iPhone е гаден като му се сложат приложения. Казвам, че се случва, което пък прави iOS не толкова перфектна операционна система. Тя и без това не е. Само като видиш в темата за iPhone какви въпроси има AssassiN и ти става ясно за каква олигофрения става въпрос. Интуитивен бил....

 

И не ми отговори какъв Android телефон си ползвал и колко време. Питам за този дето си вадиш заключенията на негова база..

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че iOS е най-измощената OS-ка .... Че как иначе, чак при iPhone 4 откриха що е тфа мултитаскинг, с който съм свикнал още от дъртата ми нокиа 6600 и нейният симбиан .... :D И разни други подобни примерчета :)

Споко, знаем, че са най-advanced, най-най-най :)

 

Иначе пиша като човек играещ си ежедневно с него... но иначе ползващ "гадното, евтино" и нз какво още прочетох за марката - HTC HD2 :)

Link to comment
Share on other sites

desire hd добре ли е ?

или някъв още по застрелян трябва да пробвам ?

 

Desire HD е с HTC Sense, а той си лагва докато не се тунингова. Затова оценката ти не е обективна. Ти дори не си пипал чист Андроид.

Link to comment
Share on other sites

Ако си идва с телефона няма какво да го упрекваш той не е длъжен да знае кое как трябва да се преправя за да върви телефона нормално. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако си идва с телефона няма какво да го упрекваш той не е длъжен да знае кое как трябва да се преправя за да върви телефона нормално. :)

 

Не го упреквам. Това е разликата. Че Android-а трябва да се пипне малко. Не е като и iPhone-а да не трябва да се пипа де. Трябва да го хакнеш и да си сложиш една камара програми, че да върши някаква работа.

 

Тук просто трябва да се спрат някои неща от Startup-а и да се ъпдейтне софтуера до последния.

Link to comment
Share on other sites

дадададааааааа да се пипне да се ъпдейтне да се спрат някви работи кво изобщо продължаваш да говориш ако искаш и нова операционна да му напиша да му тунинговам охлаждането и да го оверклокна ае у лево вече с тия тъпизми

 

до последно си мислех че може би има смисъл да споря с тебе ама ти като типична ученичка ревна ма тва не е такъв виж друг ма тва трябва така да се направи ... само няма да плачеш много. и айде ако обичаш въздържай се да ми правиш някви равносметки колко хтц-та и други съм пипал щото ти давам гаранция че са поне 10 пъти повече от тия на които ще им изчетеш ревютата в интернет

Link to comment
Share on other sites

дадададааааааа да се пипне да се ъпдейтне да се спрат някви работи кво изобщо продължаваш да говориш ако искаш и нова операционна да му напиша да му тунинговам охлаждането и да го оверклокна ае у лево вече с тия тъпизми

 

до последно си мислех че може би има смисъл да споря с тебе ама ти като типична ученичка ревна ма тва не е такъв виж друг ма тва трябва така да се направи ... само няма да плачеш много. и айде ако обичаш въздържай се да ми правиш някви равносметки колко хтц-та и други съм пипал щото ти давам гаранция че са поне 10 пъти повече от тия на които ще им изчетеш ревютата в интернет

 

:Facepalm: Махни jailbreak-а на iPhone-а да те видя какво ще правиш тогава. Ще плачеш, че не можеш да си сложиш Тони Стораро да ти "нарежда" за мелодия на телефона.

 

Безсмислен "спор".

 

И между другото. Аз бързо чета. Не те знам ти дали толкова бързо "пипаш". Вземи обаче и ти почети малко и по-точно това, дето сме го изписали до тук. И продължаваш да отъждествяваш Android-а с HTC......

Link to comment
Share on other sites

Desire HD е с HTC Sense, а той си лагва докато не се тунингова. Затова оценката ти не е обективна. Ти дори не си пипал чист Андроид.

 

Аз не съм забелязал никакво лагване поне последните няколко месеца. В началото имаше нещо леко, но рядко и след някакви ъпдейти престана

 

PS: освен безплатното сваляне на някоя и друга игра и евентуало навигация за какво ми е jailbreak? Защото на iPada (новия) не съм го слагал и съм купил само 5 програмки на крът и няма нещо което да ми липсва. А човек способен да даде 1000 лв за телефон да се цигани после за жълти стотинки не ми звучи логичо

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм забелязал никакво лагване поне последните няколко месеца. В началото имаше нещо леко, но рядко и след някакви ъпдейти престана

 

PS: освен безплатното сваляне на някоя и друга игра и евентуало навигация за какво ми е jailbreak? Защото на iPada (новия) не съм го слагал и съм купил само 5 програмки на крът и няма нещо което да ми липсва. А човек способен да даде 1000 лв за телефон да се цигани после за жълти стотинки не ми звучи логичо

 

Бъркаш се. Щом тоя дето го е имал злобил-а лагва, значи и твоя лагва.

 

А самия сенс е съвсем леко по-лагав от чистия андроид, защото е по-голям като цяло и има повече неща заредени по подразбиране.

 

На iPad-а може и да не му трябва, но на iPhone-а.....

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш се. Щом тоя дето го е имал злобил-а лагва, значи и твоя лагва.

 

А самия сенс е съвсем леко по-лагав от чистия андроид, защото е по-голям като цяло и има повече неща заредени по подразбиране.

 

На iPad-а може и да не му трябва, но на iPhone-а.....

 

Кое му е лагавото че не усещам. Я някой да ме светне как да го усетя ако може.

 

А за jailbreak-a какво е необходимо толкова на iPhone че да не може без него?

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш се. Щом тоя дето го е имал злобил-а лагва, значи и твоя

 

 

тва малко като твойта логика с мтелския айфон....

Link to comment
Share on other sites

Това е тема, която за пореден път ми доказва, че Вие не може да спорите като хората - започвате да се пулите един на друг и да се дърлите. Вече не спорите и по темата даже - спорите за операционните системи на телефоните. Аз разбирам, че всеки влак си има своите пътници, но дразнещото отношение на някой от писарушковците тук, е направо на моменти - детинско. То бива омраза, бива пенене, ама чак пък толкова.... как не разбрахте, че всеки си има вкус.

 

Вие не се съгласявате с мнението на другите, а направо го хулите и оплювате, анатемосвате го и го пъдите.

 

Темата я затварям, защото:

 

1. Отклонихте се от нея още към 3 – 4 страница

2. Някой от потребителите са държат нагло и с всички сили и средства се мъчат да наложат тяхното си мнение.

3. Липсата на толерантност и нормално отношение към останалите участници в темата.

4. Разводняване до превръщане в един голям буламач!

 

Останете със здраве и Ви желая хубава седмица.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Временно отварям темата с цел консултация. Моля само за мненията ви и не искам да се разправяте.

 

В момента в М-тел имам възможност при еднакви условия да си взема висок клас смартфон. Предстои да го направя в началото на другата седмица. Просто и ясно запитвам кой от наличните телефони би следвало да взема (може би ще взема дори два):

 

1. Iphone 4

 

2. НТС Desire HD

 

3. Samsung Galaxy S

 

В момента клоня силно към НТС заради добрата камера. Не знам дали Айфона може да се пребори с 5мп срещу 8. Горното клипче обаче навежда на други мисли.

 

Да поясня - телефоните ще се ползват предимно като телефони, на второ място като камери и фотоапарати и на трето за браузване из нета.

 

Единият е за баща ми, който едва ли ще употреби повече от 30% от възможностите му, но пък се изисква лесно боравене с машината в неговия случай. Оплетени интерфейси да не видя.

 

Вторият е за мене, като аз нямам особени претенции освен откъм камера и здравина. С другото се оправям.

 

И за двамата това са първи смартфони.

 

Разчитам да ме съветвате спокойно без да се препирате и да нарушавате Правилата. В понеделник ще проверя мненията ви. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Каза Мтел. Това са наличните за теб телефони или на това си се спрял от целия асортимент? Защото вече предлагат и HTC Sensation и Samsung Nexus S. Днес видях в сайта им. Та ако тези двата са възможни варианти, можеби трябва и тях да добавиш, като съответно замениш Desire HD с HTC Sensation, а Galaxy S може да го замениш в списъка с Nexus S само ако втория се предлага с AMOLED екран, а не с S-LCD.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...