Jump to content
BulForum.com

Какво ви доставя най-голямо удоволствие?


Какво ви доставя най-голямо удоволствие?  

689 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Ух,ама,че тема.Сексът,както казва един приятел,е море от удоволствия.Само трябва да се научиш да плуваш добре. :P

Link to comment
Share on other sites

На мен ми доставя най-голямо удоволствие да доставям удоволствие ;)

 

да, и на мен ми е много хубаво жената да вика и да се извива около мен. моята кака като си го бутне в дупето и все едно включва на турбо своя оргазъм. аз пък я гледам как изпада в екстаз и ми е гот

Link to comment
Share on other sites

Педерас-Педерастия-отклонение от нормалното сексуално поведение.Обикновено влечение към същия пол,но може да се появи и под други форми като воайорство и т.н.Немисля думата за обидна след като фигурира в тълковния речник

Това го пускам тук защото ми истриха поста защото казах,че ги мразя тези на 4-та позиция от анкетата !!!

Link to comment
Share on other sites

Seksa s postoqniiq partnior.Vseki ot nas poznawa drugiq i znae slabite mu mesta.Orgazmite sa bezbroi mnogo,a udowolstwieto - nezemno.

 

Izviqnvam se za 6liokavicata :sick

Link to comment
Share on other sites

Педерас-Педерастия-отклонение от нормалното сексуално поведение.Обикновено влечение към същия пол,но може да се появи и под други форми като воайорство и т.н.Немисля думата за обидна след като фигурира в тълковния речник

Това го пускам тук защото ми истриха поста защото казах,че ги мразя  тези на 4-та позиция от анкетата !!!

 

 

Ами хората са ти изтрили постинга, за да ти покажат, че твоите комплекси нас не ни интересуват. Ама ти не си разбрал, явно.

Не може ли хора като теб поне веднъж да мислят и отговарят за себе си, без да дават мнение за живота на другите. Някъде в темата да си видял "Какво ви е мнението за хомосексуалността"? Аз виждам единствено анкета - кой какво харесва в секса. Отговаряш за себе си, за другите не е нужно да коментираш.

Тълковните речници ги пишат хора, и в това влагат собствените си възгледи, предразсъдъци и стереотипи.

В моя тълковен речник пише

"Педерастия - вж. Хомосексуалност";

"Хомосексуалност - сексуално влечение, насочено към представители на собсВвения пол".

Какво стана с "отклонение"-то и "нормалното сексуално поведение"?!

Айде сега доказвай кой речник е по-правилен :lol:

 

Аз пък мразя простаците, трябва ли да го пиша във всяка тема на форума? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ами хората са ти изтрили постинга, за да ти покажат, че твоите комплекси нас не ни интересуват. Ама ти не си разбрал, явно.

Не може ли хора като теб поне веднъж да мислят и отговарят за себе си, без да дават мнение за живота на другите. Някъде в темата да си видял "Какво ви е мнението за хомосексуалността"? Аз виждам единствено анкета - кой какво харесва в секса. Отговаряш за себе си, за другите не е нужно да коментираш.

Тълковните речници ги пишат хора, и в това влагат собствените си възгледи, предразсъдъци и стереотипи.

В моя тълковен речник пише

"Педерастия - вж. Хомосексуалност";

"Хомосексуалност - сексуално влечение, насочено към представители на собствения пол".

Какво стана с "отклонение"-то и "нормалното сексуално поведение"?!

Айде сега доказвай кой речник е по-правилен :lol:

 

Аз пък мразя простаците, трябва ли да го пиша във всяка тема на форума? :angry1

Малко сме мачовците.А тук като гледам почти няма.Жалко !Както и да ее.Просто ненавиждам съединителите и това е.А както казва Кембала "По-добре простак отколкото анално податлив !"

Link to comment
Share on other sites

Малко сме мачовците.А тук като гледам почти няма.Жалко !Както и да ее.Просто ненавиждам съединителите и това е.А както казва Кембала "По-добре простак отколкото анално податлив !"

Кои се вий мачовците и за какво се борите?? Мъжкари с големи пишки, кво ли?

И като гледам кой ти е духовния ментор (Кембълът !?!)....и той е един мачо.....шофьорски мохабеди и лафоове от селска вечеринка....

Link to comment
Share on other sites

Традициония секс е добър.Но и екпериментите не са за изхвърляне.А и пишеш нещо за ""да си гледаш мача,да пиеш бира и да ти въртът "бибитка" това ми е мечта.А още си падам по търските Ч...и , много са яки и доставят голямо удоволвствие.

 

 

P.S. Може да пропускам нещо ,аааа най-важно е да е с жена (мъж с мъж Миришеее) и не е важно кой ще е отгоре Важното е да си в секса..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...