Jump to content
BulForum.com

Търся ролков магнетофон


Recommended Posts

Търся ролков магнетофон, 3-глав със запазена механика за предпочитане да е японска марка AKAI, PIONER, TEAC, Technics... Не се интересувам от руските магнетофони както и от полските Унитра. Ако някой има такова нещо и му събира само прах тук е момента да се отърве от него :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Електрониката може и да не е работеща! Ако ня някой му се намира магнетофон за продан да пише...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Електрониката може и да не е работеща! Ако ня някой му се намира магнетофон за продан да пише...

 

Ориентировъчната цена която предлагам е между 100 и 250лв в зависимост от модела и състоянието му...

Link to comment
Share on other sites

пич на село има един ролков магнетофон седи сабира прах нз ква марка нито модел само знам че си работеше ама вече не се използва тия дни ще си хода и ще вида модела да ти пиша ако го пише някаде де :huh:

Link to comment
Share on other sites

Борка тва де не би да го търсиш за коледен подарък?

:D

 

Не го бързам много, така че ако нещо ти изкочи свиркай... знаеш че съм маняк. Съвсем наскоро изпуснах много яка машина - 4 глави, реверсна, пише обаче само в едната посока, 3 мотора, директно водене на лентата, 2 скорости.. много ме е яд :(

 

Ето какво представлява:

http://www.blatata.com/apparat/Deck_Akai_GX-255.htm

 

Та нещо такова ми трябва ;) Човека я е продал за 70лв пък аз бих дал двойно та даже и отгоре за такава B)

 

пич на село има един ролков магнетофон седи сабира прах нз ква марка нито модел само знам че си работеше ама вече не се използва тия дни ще си хода и ще вида модела да ти пиша ако го пише някаде де :huh:

 

Пиши какъв е модела като го провериш, дано да не е от руските Юпитер, Кащан, полските Унитра също, че от тях не се интересувам. Насъбрал съм няколко, но нямат никак добра механика за съжаление

Link to comment
Share on other sites

/OFF

Да ти се намира читава Кащайга за продаване ????? Имам само 2 Унитри но Кащана има доста по-добра механика от тях "лентоводенето е по-добро" . Акай-чето ....нещо несъм впечатлен от него.Разбира се това е лично мнение и никой неангажирам с него.

/OFF

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...