Jump to content
BulForum.com

Въпрос за SonyEricsson w995


daniobg

Recommended Posts

Та въпроса ми е дали мога да подкарам скайп през WIFI-то на телефона и ако да как,понеже съм го инсталирал обаче ми иска някакъв Data Account.

А относно youtube - влизам в сайта през WIFI, но не мога да гледам клипчета - почва да зарежда свързва се с някакъв Media Server и после започва да зарежда уж и изписва "Please wait Buffering" и след около 30 секунди "FAILED"... Идеи някакви настройки ли се правят и ако да какви са те?

Link to comment
Share on other sites

znachi za data account napravi niakakav prazen samo ime sloji pravi se ot internet settings v menu-to Connectivity kato si napravish v internet settings imash edno Allow Local Connection pravish go na Yes i shte izpolzva wi-fi ako pak ne iska natiskash Options na samoto prilojenie izbirash internet settings izbirash Custom i v sledvashtoto menu si izbirash falshivia profil i pak slagash allow local conn. na Yes

 

 

 

 

youtube prilojenieto ne e mn xubavo vinagi puska nisko kachestvo na klipchetata po dobre polzvai opera mini otvaria mobilnata versia na youtube mn barzo i kato izberesh daden klip ima opcia s kakvo kachestvo da e :)

 

 

a tova koeto ne ti stava moje da ti e ot rutera zabeliazal sam che pri TP-Link nai chesto se sluchva

ima edna funkcia na ruterite DMZ se kazva pravish ia na Enable i vavejdash ip-to koeto polzva telefona ( 192.168.1.103 primerno ) i tova e :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвах това с фалшивия профил и взе че стана - влезнах в скайп ,но незнам дали през WIFI. После пробвах и без да съм пуснал WIFI-то и взех че отново влезнах (за което явно съм се набутал). Остава да разбера сега кога се набутвам и кога влизам през WIFI (ако изобщо влизам през него де) :D Като правя акаунта има 2 опции едната е за PS data, a другата за CS data това има ли някакво значение?

 

EDIT: Хм в единия случай няма глобус който се върти в горната лява част на екрана, а в другия има - май и тва е начина да разбера дали влизам през WIFI или от мобилната мрежа.

 

@shtaiga - дам и аз така предположих, добре че излезнах веднага та да не ми е взело много.

Link to comment
Share on other sites

В youtube не искат нещо да зареждат клипчетата но както и ти каза може да не е от телефона проблема. Още един последен въпрос - могат ли да се гледат клипове да кажем в vbox ? Разбрах че трябва Flash player но незнам дали телефона го поддържа?

Link to comment
Share on other sites

kato si pusnesh DMZ shte ti tragnat i klipchetata a za vbox ne znam moia model e drug no mislia che niama da stane

 

flash player ima niakakav no na teb ti triabva da chete flash video .flv formata kachi si edno klipche .flv i ako ti tragne na telefona shte stane ili nai lesno vlez prez telefona v vbox :)

 

moje da probvash s browser-a BOLT s nego mislia che moje da stane sega shte probvam i shte kaja

 

edit: i s bolt ne stava ama s nego shte moje da gledash ot youtube bez da pipash nastroikite na rutera samo che e na malko prozorche ne moje na cial ekran :)

 

vsashtnost ti s koia versia flash lite si ?

Link to comment
Share on other sites

Незнам имам ли изобщо такова нещо. Идея как да разбера? А иначе в момента и през опера като влезна в vbox-a и ми седи просто бял прозорец на мястото на което трябва да тръгне клипът.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...