Jump to content
BulForum.com

DJ's, Producers, Musicians:


vinyl_master

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply
Az imam kym 10 parcheta no nai-mnogo gi haresva na syseda maika mu /chestno ne se bazikam/

 

Ako nqkoi ima interes moga da mu gi pratq - praveni sa na ejay techno 4

 

icq - 14151556

e-mail iliap@gmx.net

 

 

 

 

Az iskam da 4uia ne6to pratigo na hardnoice@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Всичките са много добри..Браво!

Аз засега съм начинаещ в тая сфера и не разбирам много.Искам да ми препоръчате някоя програма.Друпнах си FL studio от вареза ама беше демо :blink: ???Ако може да ми кажете някоя добра програмка(не някоя на която си миксвам парчета,а на такава на която да си мисля всичката музика)...или да ми кажете от къде да си сваля цялото FLstudio. :music

10x

Link to comment
Share on other sites

Всичките са много добри..Браво!

Аз засега съм начинаещ в  тая сфера и не разбирам много.Искам да ми препоръчате някоя програма.Друпнах си FL studio от вареза ама беше демо :blink: ???Ако може да ми кажете някоя добра програмка(не някоя на която си миксвам парчета,а на такава на която да си мисля всичката музика)...или да ми кажете от къде да си сваля цялото FLstudio. :music

10x

ami to4no na cqloto fl stydio ne sam popadal se se namira ne6to da e demo no ima reg. za dosta plugini na 4 kata

have fun

Link to comment
Share on other sites

Един стар микс, знам че прескачам малко на няколко места :) Интересно ми е какво мислите за него като цяло.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

такааа,едно приятелче си направи промо миксче и ми го даде да го чуя,та реших да го споделя с вас.интересно ми е какво ще кажете за микса.стилът е англииски тек-хаус,траковете са от винили :)

 

единственото лошо нещо е че саундкартата на тоя тип се е преебала малко и има едно неприятно бръждене по време на траковете....

 

ениуейс,очаквам мненията ви

download

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

не е наи нови ми миks но наи новия ми миx го осрах малко http://www.nexuiz.com/index.php?module=media в типи4но мои дуб/тецхно стил с хаоусе и какво ли не вси4ката мусица я има в описа и се сваля гарантирано беzплатно от интернет [за справка търси нелейбъл в википедията]

Link to comment
Share on other sites

не е наи нови ми миks но наи новия ми миx го осрах малко http://www.nexuiz.com/index.php?module=media в типи4но мои дуб/тецхно стил с хаоусе и какво ли не вси4ката мусица я има в описа и се сваля гарантирано беzплатно от интернет [за справка търси нелейбъл в википедията]

 

 

Ти сериозно ли го написа това ?

Link to comment
Share on other sites

зна4и имам към седем готови микса оба4е само две от тях са к4ени в мрежата na adress

http://www.ourmedia.org/node/102011

можете да 4уете един от по новите миксове стил тек/дъб/хаус вси4ката използвана музика е безплатна и мойе да буде свалена от страниците на съответните лейбъли .миксирам ги със трактор 2.6.нещо си .имам и собствена музика на адрес www.w2805.bol.bg ama par4etata sa stari .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ето ви малко нещо което направих днеска на FL Studio 5... Тарамбуката я записах у нас на микрофона, така че качеството не е кой знае какво :D ... А, и знам че няма нищо трайбъл ама не можах да измисля заглавие :D Чакам коментари :D

 

Didko - Tribal Drums

Link to comment
Share on other sites

Тва с тарамбуката е супер направено само дето неси ползвал никви филтри на друмовете и звучи хептен аматьорско :)..Ако може да ми дадеш сампъла на тарамбуката да видя аз какво ще зглубя ,само за проба плс :)

 

---

Примерно сега съм захванал един ремикс на песента get funky на един мноо известен пич :) ,примерно мой се проам да е филна някаде там ,чуйте как съм го захванал..

Link to comment
Share on other sites

Що бе....тарамбуките са малко силни, но като цяло не са лоши. Касата също е 6 :) Разбира се това е само основата (идеята) за нещо по-завършено.

 

@Dido`87, що не вземеш да влезеш във форума на Sonic B.A.N.G....там доста хора работят с FL и има цял раздел за авторски композиции. :music

Link to comment
Share on other sites

Това ся личи че е играно много :) ся ще забъркам и аз един трайбал с тея сампли...или поне ше се опитам :)

Искам и аз! :bgrin:

Определено се е постарало момчето....само че доста песимистично ме настройва, докато го слушам...Ей с'я ще забъркам и аз нещо набързо до 1 час, че в 13 часа чакам гости. Не ползвам FL, но ще ги омеша в ACID...така я мразя тази програма, ама става най-бързо с нея. В 13.00 к'вот съм забъркал - това ще е....и ще гледам моето да звучи по-оптимистично. :laughing:

 

@Dido`87, за тарамбуките - спокойно....ще пиша в инфото "Made by Dido`87" :tongue

 

Едит: Брей....докато намеря къде да го кача.... :sick ....Качих го ТУКА - кликва се долу вдясно на бутона "Free", чака се двайсетина секунди и те пуска да го теглиш. Нямах време да слагам разни ефекти, тъй че тарамбуките и останалите партии са доста raw, ама за 1 час - толкова. B) Балансът между инструментите също не го слушайте много.... :music .... Айде, че хората ми вече звънят на вратата... :woot

 

П.П. Гледам, че са сложили и някакви букви и цифри дето трябва да повториш преди да се изтегли... :angry1 ...Довечера пак ще влезна в темата - дотогава дайте някаква идея къде другаде мога да качвам файлове, че не съм се интересувал скоро къде е най-бързо и лесно. :)

Link to comment
Share on other sites

Скоро и аз ще дам нещо, малко съм зает с други неща, иначе midex тва яко звучи ,само накрая вторя бас нещо не се връзва ако е без него повече гива :)..иначе 10/10

Можеш да качваш темп неща на play.evrocom.net

Link to comment
Share on other sites

Скоро и аз ще дам нещо, малко съм зает с други неща, иначе midex тва яко звучи ,само накрая вторя бас нещо не се връзва ако е без него повече гива :)..иначе 10/10

Можеш да качваш темп неща на play.evrocom.net

Да бе....само вторият бас да беше....бая неща не се вързват, а за баса - хванах първия, който ми се изпречи пред очите и присвирих партиите му (които май не излезнаха лоши, но не и с тоя бас....и баланс). Абе за 1 час ремикс не се прави, знаеш сам... ;) ....най-много 4/10. :laughing:

А play.evrocom.net не беше ли гейм сървър? Никога не съм ходил там....къде и с какво се качва? Ей...хубаво време беше като качвахме файлове на вареза с FlashFXP и всеки можеше да си има директория... :)

Link to comment
Share on other sites

Ето ,какво зглубих и аз за отрицантелно време..далеч не е трайбал ..deep house/lounge..по може, аз и реших да си до семплирам и тарамбуката малко :)..за желаещите е тук

Midex прати един пм да те опътя какво да направиш за play.ek

---

Edit

Не съм гo пускал на боксовете ако нещо е пресилено или незвучи как треа грешката е в слушалките ми :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...