Jump to content
BulForum.com

Искаме работаааааа


veseo

Recommended Posts

Аз, blowcow и velikiat си търсим работа за през лятото, че да изкараме малко мъни. Ориентирали сме се към раздаване на брошури по Главната, ама незнаем къде да питаме за тях. Малко кофти е да отидеш до ония пичове и все едно ги питаш "Пич, откъде да ти взема работата?". Та дайте идея къде да потърсим за тия брошурки или някаква друга работа, която е подходяща за нас. Между другото сме и HTML програмисти, макар и не професионални(още!) :)

 

П.С. И тримата сме на около 16 години

Link to comment
Share on other sites

veseo взимаш си вестник "Марица" и в обявите "Предлагам работа" има такива за брошури.Не пише,че търсят директно хора за раздаване на брошури а повечето са "Предлагаме рабта за ученици и студенти".

 

А..аз миналата година също ходих.Адреса беше "Брезовска" 37,на втория етаж вдясно в дъното им беше офиса,ама може и да ги няма...Успех.. и си купи "марица" утре ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз днеска разглеждах горе-долу миналия брой на Марица(май от миналата събота) ама не видях нищо за ученици и студенти деа. И мерси много за адреса :) Ще отидем да го видим

Link to comment
Share on other sites

брошурките са ебана работа! аз не бих издържал цял ден да ме гледат накриво хората по главната. поне аз ги гледам така тези раздавачи.

иначе и аз си търся работа. държа на всичко - на бой, на глад, на секс. НО сериозно, чаткам ги компютрите и аз съм непрофесионален програмист (самоук), но мога да работя като продавач, общ работник, абе к'вот предложите (без брошурки). на някой не му ли трябва помощник в офиса. много съм контактен и добър.

Link to comment
Share on other sites

Оооо, аз много се кефя, щото има вероятност да се уредя с работата на мечтите ми (не е върховната цел в живота ми, но като за ученическо бачкане е направо перфектно). И то не само за лятото... Някак си ще бутам 12ти клас и бачкането стига да ме земат! Само дано стане хавата! Тогава ще ви разправям!

Link to comment
Share on other sites

Аз, blowcow и velikiat си търсим работа за през лятото, че да изкараме малко мъни. Ориентирали сме се към раздаване на брошури по Главната, ама незнаем къде да питаме за тях. Малко кофти е да отидеш до ония пичове и все едно ги питаш "Пич, откъде да ти взема работата?". Та дайте идея къде да потърсим за тия брошурки или някаква друга работа, която е подходяща за нас. Между другото сме и HTML програмисти, макар и не професионални(още!) :)

 

П.С. И тримата сме на около 16 години

ima dosta bro6uri za razdavane na club Infinity. 6te se interesuvam i 6te vi kaja. pla6ta dobre 6ef4eto.

Link to comment
Share on other sites

ima dosta bro6uri za razdavane na club Infinity. 6te se interesuvam i 6te vi kaja. pla6ta dobre 6ef4eto.

В какво се състои тази работа !!!

Имам предвид само раздаваш прошури или ги лепиш и плакати ???

Защото и аз си търся работа и то много спешно :D

Link to comment
Share on other sites

Това с брошурите е гадна работа...пък и не вярвам да се вадят някакви пари от това.По добре вестници разнасяйте. Сега приятелката ми си търси работа,2-3 дни купуваме вестник Куриер, има повече обяви от Марица.Та има поне 10 обяви за общи работници, склададжиичета,хамалчета и такива подобни.Ако пък ви се работи като бармани или сервитьори мога да ви пратя в едно заведение, където търсят персонал.

Link to comment
Share on other sites

ima dosta bro6uri za razdavane na club Infinity. 6te se interesuvam i 6te vi kaja. pla6ta dobre 6ef4eto.

Питай, ще ни е от полза. Дано стане и благодаря :)

 

@stefann - малко малки ми се струва, че сме за бармани .. иначе мерси за предложението

Link to comment
Share on other sites

Между другото сме и HTML програмисти, макар и не професионални(още!) :)

 

П.С. И тримата сме на около 16 години

Koga uspiaxte da se nau4ite?!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ми правете като всеки втори на тая възраст - хващате един фрий темплейт и се правите на голямо и опитно дизайн студио с десетки клиенти ...

 

Иначе сериозно, май работата с прошурите и прочее е най-подходяща за момента. Не ми се вярва нещо по-сериозно да намерите :)

Link to comment
Share on other sites

Ориентирали сме се към раздаване на брошури по Главната.

Moga da pitam za podobno no e prodavane na kartichki ? ustroiva li vi ?

 

 

А..аз миналата година също ходих.Адреса беше "Брезовска" 37

 

i az za tva imah predvid fondaciq nastoqshte s nadejda tam moga da hodataistvam.

Link to comment
Share on other sites

Moga da pitam za podobno no e prodavane na kartichki ? ustroiva li vi ?

за какво точно става въпрос?

къде ще се продават тея картички?

как?

10х

Link to comment
Share on other sites

Някои от тези фондации между другото са много съмнителна работа. То се взимат пари де, ама после ти е кофти, че си лъгал хората много лошо. Та, ако ви кажат, че трябва да казвате на всеки по улицата:

 

"Имам еднокрако бебе с рак и спин, заразено по полов път", най-добре не вярвайте ;)

Link to comment
Share on other sites

Moga da pitam za podobno no e prodavane na kartichki ? ustroiva li vi ?

Питай .. няма лошо. Само дано наистина не е лъгане за уж "недъгави" дечица, но питай.

 

П.С. Бирите стават две - требе наистина да се видим скоро да ти се издължа :)

Link to comment
Share on other sites

Shefa na PAPARAZI mu triabvaha hora za lepene na plakati i kartichki i si plashta dobre-moje da otidete i da go pitate kazva se Tuti.Uspeh dano sam pomognal.

Не,че имам нещо против ама дирекно при шефа ли да се изтърсим ???

Link to comment
Share on other sites

Амм, за барманство се изискват завършени курсове (за барманство) и ако сега почнеш да ходиш на тях, до края на лятото може и да завършиш :) .

Link to comment
Share on other sites

Бившия гранд, повече инфо тук.

 

И на мен ми трябва работа, аз абсолютно никви претенции нямам, само да не е хамал. На 17 съм мога да работя ден и нощ, мокри поръчки, мокри сънища ... Тва в кръга на шегата но съм навит за инфинитито ако още важи и се търсят хора.

Link to comment
Share on other sites

namerete nqkoq zabutana zala i hodete taama ...

rabotata e dovolna i priqtna .. i bez tva sme sviknali da kisnem pred pctata ...

sushto taka ima zaribena rabota za prevoda4i . az se oregih da prevejdam pri 1 poznat :)

isum dovolen ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...