Jump to content
BulForum.com

Купувам записвачка


Recommended Posts

Аре бе хора никой ли не продава пърлилник??????

Link to comment
Share on other sites

Te prodavaha nai raznoobrazni ama moje veche da sa gi prodali - razgledai topic-ite imashe edno HP i nqkvi Lite-On ako ne se lyja ...

Link to comment
Share on other sites

Te prodavaha nai raznoobrazni ama moje veche da sa gi prodali - razgledai topic-ite imashe edno HP i nqkvi Lite-On ako ne se lyja ...

Разглеждал съм ги,ама не попаднах на нищо интересно.HP-да е прекалено бавна,а за Lite-On горе долу стават,но ми се искаше нещо малко по-бързичко.Все пак скоро се продаваше TEAC 52X24X52 зa 35 лева.

Link to comment
Share on other sites

Zashto ti e tolkowa barza ?

mislish li 4e na 52x shte mojesh da pishesh diskowe ? :) ili 4e shte namerish RW nositel za 24x ? :)

az iamam 24x10x40 i zapiswam na max 20x, ne 4e ne moje powe4e, sam si ia namaliam zashot na po wisokite skorosti braka stara po goliam.

 

Uspeh w traseneto

Link to comment
Share on other sites

Nasco- Estestveno 4e nqma da pi6a na 52x no pone na 30-40 6te moga.

Firmajiq-Az si tursa ne6to Second Hand 6toto nqmam tolkoz pari kolkoto ti i iska6.

Link to comment
Share on other sites

Nasco- Estestveno 4e nqma da pi6a na 52x no pone na 30-40 6te moga.

Firmajiq-Az si tursa ne6to Second Hand 6toto nqmam tolkoz pari kolkoto ti i iska6.

Abe poslu6ai me isi vzemi edna 4isto nova zapisva4ka. po 25-30$ sa. az se zanimavam i s zapis na diskove, izgoril sum mnogo diskove i sum smenil mnogo zapisva4ki. suveta mi e da si vzeme6 kato moiata v momenta Lite-on 52x32x52. idealna e i zapisva i na 52 bez problem s minimalen procent brak. edinstveno tazi zapisva4ka ima sistema Smart Burn. uspeh. ne burzai da kupuva6 bokluci vtora upotreba

Link to comment
Share on other sites

"djgorro" e prav, ne kopuwai secondhand, kato ti kazah po dobre po bavna no nowa. 4uwal sam 4e kato spre da ba4ka i i wdigat po niakakaw na4in intenziteta na la4a i posle izkarwa oshte malko. Ako iskash da riskuwash da si vzemesh takawa ...

Link to comment
Share on other sites

kato iskash hubawa pisa4ka si zemi plextor twa e mercedesa na pisa4kite ;)

Da,ama mercedesa struva mnogo pari.A i pod hubava zapisva4ka nqmam predvdid 4ak Plextor.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...