Jump to content
BulForum.com

Продавам Компютър с Монитор LCD 180 лева.


Recommended Posts

Заповядаи снимки немога ти кажа със точност колко инча е но работи добре в момента го използвам пусналсам го към NETBOOK ми.

Link to comment
Share on other sites

Продавам компютър HYUNDAI дани 512мб рам 80гб.хард диск видео карта Nwidia 256мб много е добар досега е каран на ремонт само един пат заради захранването сичко му работи.

Монитор LCD HYUNDAI перфектна картина вади.

Цена 250 лева за двете неща + клавиатура и Камера няма мишка защото си зех NETBOOK и си я слозих на него.

тел.0883487577 гр.Пловдив търсете Пламен.

http://bonbon2006.my-php.net/e107_plugins/autogallery/showimage.php?img=pv_%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0_0181.jpg

 

http://bonbon2006.my-php.net/e107_plugins/autogallery/showimage.php?img=pv_%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0_0180.jpg

 

Procesor AMD Sempron 3200

NVIDIA GeForce6150se

pv_kom.JPG

Даже прочесора ми е много добър ако видите на снимката по каталог го зех 1.8 а работи на 1.81

 

Монитор 17 инча.

причината за новата цена е че досега Boot настроките бях ги пипал и не трагваше диск но неска оправиха настроките и даже е преисталиран мисля че цената е доста добра DVD записвацката си работи сицко е 6 по него.

1 мхз-самолет,ако върнеш настройките пак ,да не работи ,цена ?

Link to comment
Share on other sites

В тази тема има 2 нарушения.

Самото й пускане и последващото увеличаване на цената е първото от тях. Преди да се пусне тема се прави много точна преценка какво се продава и за каква цена, защото цените тук могат да вървят само надолу! Настройки в биос и незнание на продавача са неща, неописани в правилата и некасаещи никого.

Освен това все още има бутон EDIT, за да се ползва по предназначение, а не да се доуточняват неща в последователни постове, които се явяват като "ъп".

 

На този етап предупреждавам с 20% продавача и ще оставя темата отворена, но при следващи неразбории ще има и други реакции, в зависимост от нарушенията.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...