Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Страхотна weiss бира. Горещо препоръчвам на феновете на този тип бира. Една от любимите ми се превърна още след няколко глътки.

 

cq5dam.web.1280.1280.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Поради обстоятелства, които нямам намерение да разказвам...в хладилника ми се появиха Старопрамен, Шуменско, Амстел, Пиринско и Бъдвайзер. И поради обстоятелства които не ми се разказват, всички бяха отворени и дегустирани. Абсолютно всички ми бяха абсолютно еднакви! Водка рулс...казах!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам да направя едно предупреждение - НЕ ОПИТВАЙТЕ ТАЗИ БИРА!

Само веднъж през живота си съм пил по-лоша бира (Пиринско лимон), но ако някъде предложат да ви почерпят и асортиментът включва само тази или пиринско - рискувайте с пиринското. ;)

Взех я единствено от любопитство и макар, че от нея изпих само 2 глътки...сега ще трябва да изпия поне 2 кутийки от моите (зелената няколко поста по-нагоре), за да си оправя вкуса...а и май започна да ми става лошо деба и царевичната й бира... :sick

no.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам да направя едно предупреждение - НЕ ОПИТВАЙТЕ ТАЗИ БИРА!

Само веднъж през живота си съм пил по-лоша бира (Пиринско лимон), но ако някъде предложат да ви почерпят и асортиментът включва само тази или пиринско - рискувайте с пиринското. ;)

Взех я единствено от любопитство и макар, че от нея изпих само 2 глътки...сега ще трябва да изпия поне 2 кутийки от моите (зелената няколко поста по-нагоре), за да си оправя вкуса...а и май започна да ми става лошо деба и царевичната й бира... :sick

Човек, това струва 65 ст. в Билла, а те не са еФтин магазин, прави му сметка, какво е.

 

Иначе по темата, сега има една полска водка Wyborowa на 2 за 1 в Метро, която хич, ама хич не е лоша.

Link to comment
Share on other sites

Стига пък и вие с тия бири бе!!! След сериозно погълнато количество снощи и предвид колко малко ми е лошо днес мога да заявя, че тази BIG_IMG_132257765710903.JPG водка е много добра :D

Link to comment
Share on other sites

Нещо против биричката ли имаш???

Хидратира, храни, пали палава искрица в окото и не напива. Ерго, биропиещите нямат повод да споменават колко малко или колко много им е лошо, въпреки изпитите количества снощи ;)

Link to comment
Share on other sites

биропиещите нямат повод да споменават колко малко или колко много им е лошо, въпреки изпитите количества снощи ;)

 

Не е точно така... След 6-ти литър нещата не са за аматьори. 

 

В тоя ред на мсили НЕ пийте бира GUNTHER'S също така.

Link to comment
Share on other sites

След сериозно погълнато количество снощи и предвид колко малко ми е лошо днес ..

 

Аз като аматьор да попитам - а защо трябва да се пие в количества, след които задължително трябва да ти е лошо (без значение малко или много)? Мога и по друг начин да го задам - какъв е смисълът в 'наливането' до степен отрязване?

Link to comment
Share on other sites

1. Това няма как да ти се обясни на тебе по начин, който да те накара да го разбереш.  :moon:

2. Така се тества алкохол - нищо друго не е показателно.  :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Аз като аматьор да попитам - а защо трябва да се пие в количества, след които задължително трябва да ти е лошо (без значение малко или много)? Мога и по друг начин да го задам - какъв е смисълът в 'наливането' до степен отрязване?

Ами аз се отпускам и така се получават нещата :) Не пия ежедневно, но като пия е сериозно, такива едно-две даже не ги почвам :D

Link to comment
Share on other sites

1. Това няма как да ти се обясни на тебе по начин, който да те накара да го разбереш.  :moon:

2. Така се тества алкохол - нищо друго не е показателно.  :online2long:

 

По втората точка - не съм много убеден в твърдението ти, а по първата...може би просто не те бива в обясненията ; виж обяснението на Нео го разбрах веднага. ;)

Link to comment
Share on other sites

По втората точка - не съм много убеден в твърдението ти, а по първата...може би просто не те бива в обясненията ; виж обяснението на Нео го разбрах веднага. ;)

 

Ти може да не си убеден, но това има значение толкова, колкото моите убеждения на тема солфеж, примерно.

 

Обяснението на Нео е леймърска работа, та добре попива в тотални аматьори - не се учудвам. 

 

Аз ще ти дам едно от многото други, оформено като цитат, но за хора по-навътре в играта:

 

Малкият шебек на колене пиян прегръща тоалетната чиния и драйфа на поразия. Чичо му Чарли кротко поседнал на ваната си пие сингъл молт скоча... След няколко мощни напъна на малкия, чичо му Чарли заявява мъдро "Това е начинът тялото ти да ти покаже, че алкохолът е отрова." Малкият кифлоч пита "А тогава ти защо пиеш?". Чарли отговаря " Защото има неща в мен, които трябва да убия..."

Link to comment
Share on other sites

Вицът отново потвърждава, че или не може да обясняваш, или че пак се измъкваш от обяснение понеже нямаш такова. Обяснението на Нео го разбирам прекрасно ; твоите обяснения някакси ми идват доста анти-логични...да тества алкохол като се налива до припадък - арюкидин'ме? :woot

Link to comment
Share on other sites

Тестването е друга тема, Птеромисир, но там защо се прави така ще оставя на ВСЕКИ друг тук да ти обясни.

 

И това не е виц, а цитат от Двама мъже и половина. 

Link to comment
Share on other sites

А ти случайно да си дал каквото и да е обяснение, че да се правя на тъп? Не знам кой каза, че всеки друг щял ми обясни как наливането до припадък било единствения правилен начин да тестваш алкохол.

Link to comment
Share on other sites

Вицът отново потвърждава, че или не може да обясняваш, или че пак се измъкваш от обяснение понеже нямаш такова. Обяснението на Нео го разбирам прекрасно ; твоите обяснения някакси ми идват доста анти-логични...да тества алкохол като се налива до припадък - арюкидин'ме? :woot

Така е най-показателно дали е хубав алкохола иначе само по вкус е доста разтегливо ;) Ако е добре дестилиран алкохола пак ти е малко зле след 7-8-9-10 водки, но по един поносим начин и ти минава след няколко часа. Преди няколко седмици като се излъгах да пия онзи бъркоч Савой като бях на гости, на следващия ден ме скъса главата от болки, чак докато си легнах вечерта... Ако изпиеш 1-2 едва ли ще усетиш така разликата от качествения алкохол с некачествен, защото на вкус може и да го докара, ама организма си знае :D

 

Raptor-e кое точно е леймърска работа? Сигурен съм даже, че ако седнем на водки ще припаднеш по пътя, нищо че не пия ежедневно :lol:

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Raptor-e кое точно е леймърска работа? Сигурен съм даже, че ако седнем на водки ще припаднеш по пътя, нищо че не пия ежедневно :lol:

 

Леймърско е обяснението как "се отпускаш и така стават нещата"  :grin:

 

За другото в наше село имаме една приказка "Като не познаваш хората в село няма да приказваш за тях" 

 

Та недей да си много сигурен в неща, които са ти напълно неизвестни  :moon:

 

================

 

Пламене, сега разбра ли?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...