Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Незнам аз съм доволен.При мен на МИНИМА стана дори още по добре: 180542173.png 180544035.png :punk За тази цена смятам,че в момента в Пловдив няма по-добра оферта!

Edited by terry1963
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

на мен ли така ми се струва или upload-а значитлно се е понижил? ако съотношението е 1:6, то тогава при оптима където down-a е 384 (при мен реално се движи между 350-360), up-a би трябвало да е 64, а аз отчитам не повече от 20-22 k :huh:

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

и аз съм на Д+

Fastest Download:

1290 kb/s

Fastest Upload:

603 kb/s

незнам дали тва е увеличение...ама викам че скоро трябва да се местя на оптима

Edited by AFLQKA
Link to comment
Share on other sites

За достъпна + няма ли увеличение ?!

 

Не!И няма и да има.Всички,които сме на Достъпна+,сме преебани.Звънях на съпорта...1во дебилната служителка заяви,че ще има увеличение и не знае защо то все още не е факт.След около 5 минс ми се обади по телефона и каза,че увеличение за тази тарифа не се предвижда.Най-идиотското в ситуацията е ,че вчера,като си плащах нета,специално попитах дали ще има увеличение и за нас,или да минавам на оптима.Отговорът беше:Разбира се,ще има...няма смисъл да сменяте тарифата.В понеделник ще отида и на тая малоумна клявка ще и пусна малко гръмотевици в главата.Иначе като цяло е мноо забавно....даваш по-малко пари и получава 2,5(почти) пъти по бърз и-нет,отколкото като даваш повече пари.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, вие защо не четете какво се пише в темата: https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495060169

Вярно, че е тъпо това със запазването на старите тарифи, ама след като така са го решили, трябваше да се прехвърлите навреме. Иначе вече сякаш нещата се стабилизираха и сега отчитам следното на "Оптима":

180603908.png

Link to comment
Share on other sites

Добре де, вие защо не четете какво се пише в темата: https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495060169

Вярно, че е тъпо това със запазването на старите тарифи, ама след като така са го решили, трябваше да се прехвърлите навреме. Иначе вече сякаш нещата се стабилизираха и сега отчитам следното на "Оптима":

180603908.png

 

Защото заложих на логиката,а тя в случая говори-вярвай на "компетентен" служител на ЕК,отколкото на форум,където,съгласи се, има доста слухове и глупости.Специално отидох и попитах...не е като да съм си седял у нас и да чакам нови скорости.Занапред ще вярвам на форуми,а не на служителите на ЕК.Поне си извадих поука.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, вие защо не четете какво се пише в темата: https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495060169

Вярно, че е тъпо това със запазването на старите тарифи, ама след като така са го решили, трябваше да се прехвърлите навреме. Иначе вече сякаш нещата се стабилизираха и сега отчитам следното на "Оптима":

180603908.png

Щото там пише 4 мбита, а аз не ги хващам и затова питам дали увеличението е такова каквото е там. Рядко хващам с 1 конекция 3,2 мбита... до 4 има още 0,8

Link to comment
Share on other sites

@Eleutherios of Pelorygion мой човек дразниш вече ве :angry1 :angry1 на теб да не ти плащат от ЕК за реклама или си решил/а да трупаш постове ;) , много хора тука не ползват нета само да свалят от торенти а и за работа , игри онлайн като например WOW :bgrin: :devil и други работи . Аз днеска много се накефих че са дигнали скоростите :) но това трябваше да стане много отдавна ,днеска се спуках да губя пакети и това хич не ме кефи една игра не мога да направя като хората :angry: но докато сваляш от някаде тая загуба на пакети не те бърка , за мен лично не е толкова важно дали ще свалям с 120к или 300к важното е да е постоянен нета и да негубя толкова много пакети че да мога и да работя и да се забавлявам пред компа :)

 

пс. и направи няколко последователни теста до Лондон, Париж, Берлин, Москва, Токио до Холандия (там са едни от найголемите сървари )ако искаш скокни и до щатите и тогава виж скороста и с колко пинг си а не само до Пловдив, а за разнообразие и до София да видиш разликата ;) а тоя Speedtest.com не му вярваите толкова много

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

@ma6inata1 извинявай ако съм те засегнал мой човек :) , не си трупам поустове.

Ти знаеш ли кво е допреди 2,5 седмици да сваляш с 56к и да ъп. с 20-24к. А сега...

Виждам го и аз тва прекъсване, ДУ метър го отчита, виж по назад в темата съм пустнал шот където много ясно се вижда тая "пукнатина". Не играя онлайн и за тва не съм го усетил.

 

Колкото до нета на мен ми трябва такъв 24 часов, когато ми се поиска да си пусна компа и да имам нет, дори и скоростта да е по-малка. Пък и нямам друга алтернатива освен ЕК, положението е сложно

Link to comment
Share on other sites

Vasil : Добър ден,с какво мога да ви помогна?

84.252.31.191 : Добър ден от Пловдив съм (ул.xxxxx) , губя доста пакети към международния, и дори на моменти ми прекъсва цялата връзка.! Също така има и някакви пикове в пинга прескача от 50 на 2000 и прочие

84.252.31.191 : След това се нормализира и през 30мин се разваля пак.

Vasil : Проблема е предаден на колегите.Сега ще им го предам отново.

---

Да мерси...не чакай...whaa?

//

edit;

ma6inata1 играя същата игра,знам какво имаш предвид, 1 загубен пакет и ти се превръща в комикс ,2 пакета и става рисунка :<

Edited by Evil_Hacker
Link to comment
Share on other sites

edit;

ma6inata1 играя същата игра,знам какво имаш предвид, 1 загубен пакет и ти се превръща в комикс ,2 пакета и става рисунка :<

Не ви знам какво играете, но аз много обичам да цъкам DotA (Warcraft 3, за който не знае) и през 5-10 минути ми се получава тоя номер - застива всичко за 5 секунди и после се оправя (и виждам на забързан кадър как съм умрял, защото е нямало как да реагирам). Това се появи точно след като минахме на динамични IP-та. Преди всичко вървеше гладко.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Незнам аз съм доволен.При мен на МИНИМА стана дори още по добре: 180542173.png 180544035.png :punk За тази цена смятам,че в момента в Пловдив няма по-добра оферта!

 

Ne dei da budesh tolkova siguren. Az minah skoro na DCC nai veche zaradi televiziiata ( apuk i neta e po evtin ). Reshih da probvam purvo nai evtinata tarifa i mislia che za sega shte stoia sys neia.

 

180146804.png

 

Za 15lv na mesec tova e znachitelno po dobro ot tova koeto poluchavah ot EK. No tova si e lichno moe mnenie. A da i tova dalech ne e max skorostta koiato poluchavam no tova e drug vupros. Sredno e malko po malko ot gore pokazanoto no upload skorostta e opredeleno visoka dori i za znachitelno po skupi tarifi.

Link to comment
Share on other sites

абе вие още ли вярвате, че има дядо мраз или дядо коледа или какъвто и да е дядо Евроком!

 

aaa моля моля. във форума си го има дядо мраз, друг е въпроса дали носи подаръци ;)

Link to comment
Share on other sites

Не ви знам какво играете, но аз много обичам да цъкам DotA (Warcraft 3, за който не знае) и през 5-10 минути ми се получава тоя номер - застива всичко за 5 секунди и после се оправя (и виждам на забързан кадър как съм умрял, защото е нямало как да реагирам). Това се появи точно след като минахме на динамични IP-та. Преди всичко вървеше гладко.

Имам същите 'подозрения' за динамичните ипта :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...