Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

възможно ли е да се направи един подфорум "паптоп/ноутбук/преносим компютър" в "hardware" ... щото ся примерно искам да питам някакъв общ въпрос, пък не мисля че си струва отварянето на цяла тема.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам идея обаче как да променим някои неща. Друг е въпросът кога ще имам време да го реализирам :(

Може да споделиш, може и на лично. Имам известен ресурс време :)

Това е така. Доста често е извън страната и се налага да се свързваме с негови колеги за да реагират. За момента няма как да променим това нещо.

Къде се намира физически сървъра? И това може на лично да го драснеш.

 

Разбира се, стига да не се налага някой да ми обяснява като на малоумен неща, от които не разбира ;)

Link to comment
Share on other sites

възможно ли е да се направи един подфорум "паптоп/ноутбук/преносим компютър" в "hardware" ... щото ся примерно искам да питам някакъв общ въпрос, пък не мисля че си струва отварянето на цяла тема.

 

Направено е.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Той.

 

П.п. Май никой не знае повече, ама подозренията падат върху боклучавите, български сериалчета, дето се качваха напоследък...

 

То за боклучавите БГ сериалчета си има решение - ето напр. тракерът на P2Pbg си има списък със забранени за качване сериали и филми...преди време качваха примерно всяка серия на "Опасни улици" (турския), но от носителя на правата (БТВ) се оплакаха и тутакси всички серии бяха изтрити в един ден и сериалът мина в забранения списък. Защо да не може и за нашия тракер да е така, а трябва заради някои филми или сериали да се унищожава целия тракер? Например една ентусиастка се беше хванала да превежда 100 и кусур серии на "Ескобар", като беше стигнала до 21-ва серия и ги качваше единствено в нашия тракер - говорил съм с нея, момичето разбира не само испански и превежда добре, но не желае да ъплоудва в Замундата или Арената. Сега целият й труд отиде на вятъра, пък и не само нейния, а и на други ентусиасти като pobeda1 с българската колекция филми и т.н. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

65 гигабайта са стотина филма - говоря за това.

за това да затрият целия тракер е грехота,това ми беше любимия тракер,поне да има яснота ще го пуснат ли пак,нека некачват нищо българско,вместо да благодарят за безплатната реклама ,без тракерите отдавна да са забравени

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да престанете с философстването. Не става въпрос за пари. Както писах по-нагоре, когато разберем подробности, ще бъдете информирани. 

Link to comment
Share on other sites

не се претеснявайте за Бг филми. което е разрешено е качено в YOUTUBE , което не е разрешено (права на БНТ, БТВ) а те са само около 100 фима и сериала, ще се качи като торенти в някакъв тракер. Качеството на филмите в YOUTUBE е същото каквото беше при торентите. Каталозите на филмите може да ги намерите тука http://poloma.net

Link to comment
Share on other sites

Аз бих предположил, че е изтрит, защото въпроса последните 2 седмици беше задаван поне 10 пъти и поне толкова пъти му беше отговорено...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...