Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Гледам колко цигари мога да изпуша и колко кафе да изпия!

Свалиш си няколко епизода на едно сериалче.

Няма какво да правя общо взето... при вас също е така сигурно?

п.п. Освен работохолиците във форума, които работят постоянно.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Ех как ми се иска да имам като биологичните часовници на Дяд Мраз и Мидекс и да спя по 2-3 часа на денонощие - така по-леко ще ми мине сесията :(

 

Та някаква (кофеинова) рецепта има ли или всичко е до години и опит :unsure:

 

мерси предварително!

 

пиша тук защото не мога да пращам лични....

Link to comment
Share on other sites

Нищо такова няма. Просто спя по-късно.... е някои дни пропускам но после съм като препикано мушкато... Аз ако можеш по 10 часа на ден щях да си хъркам ама не дават...

Link to comment
Share on other sites

Абе и на мен ми се случва да поспивам от време на време - на Нова година, на рождения си ден и още 1-2 пъти. :lol:

Та някаква (кофеинова) рецепта има ли или всичко е до години и опит :unsure:

 

Да...кофеинът и опитът са много важни( :P ), но и годините си казват своето....сега спя доста повече отколкото преди 20 години (тогава ония "1-2 пъти" ги нямаше :laughing: )

 

П.П. Абе к'во се прецакаха тия ЛС-та от вчера...сега минавам метър всякакво офтопик писане из темите...направо не мога да спя от мъка, че не мога да раздавам проценти... :devil :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

П.П. Абе к'во се прецакаха тия ЛС-та от вчера...сега минавам метър всякакво офтопик писане из темите...направо не мога да спя от мъка, че не мога да раздавам проценти... :devil :bgrin:

 

Карай ... раздавай наред да се усети строгата ръка на закона :P

 

 

 

 

sasho_1989, работата е в тренинга и мотивацията. На мен ако не ми беше интересна работата и ако нямах достатъчна изгода (т.е. да взимам някакви сносни пари) мислиш ли че щях да работя по този начин? Това с ученето за сесия не е същото, номера е да намериш някаква мотивация...

Link to comment
Share on other sites

Щото съм почнал една династийка в NBA , а през деня време да играя нямам и...
Link to comment
Share on other sites

След dark ambient-a и летния dubstep мисля да се отдам на домашен януарски microhouse / minimal techno. Може би не е чак толкова лоша идеята да мина покрай този стил... използвайки наученото от предишните ми опити може и да успея да създам нещо dark и същевременно супер изциклено как подобава за този стил :D

Link to comment
Share on other sites

Мъча се да изкарам звук от една UK-машина ама не ще....защо тия все трябва да са на терсене на останалия свят - дясно кормило, NICAM система и други такива щуротии... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Музика , чат , киснах малко и в плей евроком нет-а да чета кво мислят за нас ония хубавци.. и така :D

Link to comment
Share on other sites

До сега разцъквах Race Driver GRID ама нещо много почна да ми се затваря клепача и ми се разваля концентрацията :lol: .Сега ще гледам някъв филм по Нова и после може пак да пиша :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тази нощ позакъснях с писането тук и сега изглежда, че все едно току що съм станал, което всъщност ми се е случвало по принуда май единствено в казармата, докато бях войник. :P

Link to comment
Share on other sites

Слаба ракия си...не държиш...ама иначе се стараеш. :punk :D

 

 

То човек вас с Дядо Мраз и да иска трудно ще ви стигне. И освен да се старае ... :)

 

Иначе не съм си легнал още, понеже обръщам няколко кондензатора на една карта на която ще слагам доста масивен радиатор.

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Както имаше един лаф Архиканцлера от Невидимия университет (Тери Пратчет - Света на Диска):

- За да ме стигнеш младежо трябва доста рано да ставаш, а всъщност най-добре хич да не си и лягаш :)

Link to comment
Share on other sites

300 грама Milka Noisette + финалния епизод на Атлантис + малко творчество по 2ра глава = :blink:

 

Добре беше но очаквах повече. Дано новия филм да излезе по-скоро че си ги обичам тези. Кога ще четем 2ра глава?

 

И все пак: Защо Дядомраз е мембер +, а злобил примерно не е?

 

Ся ако ми кажеш това Member+ какво значи ще те черпя :)

Link to comment
Share on other sites

Отново прекалих с шоколада, колата, бирата, мандарините, шамфъстъка, чипса, брускетите... ако се поогледам сигурно ще видя и остатъци от още нещо... да свършват тия празнични трапези, че се подух и съм на едно леко боцване от голямото ПУК. И чакам мъж ми да се прибере от поредната доза среднощен снукър. Скучно ми е сама.

Link to comment
Share on other sites

И ако си като мойта жена поглеждайки диванчето на което е хапвала може да се разберат подробности какво точно и с малко повече дедукция и КОГА го е яла :P Е после си почиства обаче си заслужава бъзикането :lol:

Link to comment
Share on other sites

И ако си като мойта жена поглеждайки диванчето на което е хапвала може да се разберат подробности какво точно и с малко повече дедукция и КОГА го е яла :P Е после си почиства обаче си заслужава бъзикането :lol:

Мдам, явно и вие си имате подобна семейна идилийка ;) Все едно слушам мъж ми да се изказва по мой адрес ;)

Link to comment
Share on other sites

Ам аз си лягам ся... :ph34r:

 

Ааа недей така! От сън спомени няма! :)

 

 

Мдам, явно и вие си имате подобна семейна идилийка ;) Все едно слушам мъж ми да се изказва по мой адрес ;)

 

Трябва да се поддържа огъня в семейството по някакъв начин, иначе става много скучно :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...