Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Имам си нови, готини и интересни колеги. :) А аз седя в отделен кабинет...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Отде тоя късмет за отделен офис!

 

А аз днес бях малко на устни преводи по нотариуси и на връщане се боднах в една книжарничка и най-после си купих Властенина на Пръстените на английскиииииии! 38 лева, ко му и! Полу-луксозно издание, червена мека корица със златни надписи, като книгата, която Билбо и Фродо пишат в историята. И най-после в оригинал! С приложения и карти! И азбуки! :P

Link to comment
Share on other sites

1. Най-после - с месец закъснение - акаунта ми в Дата.бг заработи :)

 

2. Купих си страхотен "сифон" за аквариума ;)

 

3. Наи-сетне дойде момента!!! Три години след като бях на гости в къща с този уред и не спрях да мисля за нещо такова у дома - днес вече го имам! ДА - имам го вкъщи. След внимателно обмисляне и планиране и перфектно стечение на всички възможни обстоятелсва:

 

Вече ТУК, ТУК и ТУК има ТОВА с ТОВА (да момци - с компресор Данфос :devil ) плюс ТОВА

 

По време на инсталацията имаше някои неприятности - установихме че най-важната част няма как да се побере в същия шкаф, но след кратко умуване решихме тя да стои ТУК.

 

В крайна сметка по чудесен начин добихме желания резултат, а именно:

 

ТОВА ПРЕКРАСНО НЕВЕРОЯТНО БИЖУ :punk :punk :punk

 

В понеделник ще ме регистрират като "обект" (хахаха) и ще бъде доставен консуматива, разбира се от ТУБОРГ :devil

 

:beerchug :beer: :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Тва е бахти ултра гъзарията :D Едно е якото че ще си правиш бира с малко или с много пяна както ти е кеф и няма да е разредена :)

Link to comment
Share on other sites

Рапторе честито , да изпиеш промишлено количество от нея :)

Link to comment
Share on other sites

1. Най-после - с месец закъснение - акаунта ми в Дата.бг заработи :)

 

2. Купих си страхотен "сифон" за аквариума ;)

 

3. Наи-сетне дойде момента!!! Три години след като бях на гости в къща с този уред и не спрях да мисля за нещо такова у дома - днес вече го имам! ДА - имам го вкъщи. След внимателно обмисляне и планиране и перфектно стечение на всички възможни обстоятелсва:

 

Вече ТУК, ТУК и ТУК има ТОВА с ТОВА (да момци - с компресор Данфос :devil ) плюс ТОВА

 

По време на инсталацията имаше някои неприятности - установихме че най-важната част няма как да се побере в същия шкаф, но след кратко умуване решихме тя да стои ТУК.

 

В крайна сметка по чудесен начин добихме желания резултат, а именно:

 

ТОВА ПРЕКРАСНО НЕВЕРОЯТНО БИЖУ :punk :punk :punk

 

В понеделник ще ме регистрират като "обект" (хахаха) и ще бъде доставен консуматива, разбира се от ТУБОРГ :devil

 

:beerchug :beer: :beerchug

 

 

 

екстра е , ще я пробвам на следващото събиране ако махнеш тарантулата , а пък нали знаеш ако ти писне нещо я купувам за 50лв :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бахмааму, тая data.bg още ли работи? И каква е "логиката" да продължават да режат достъпа от чужбина? Язък, не можах да видя устройството. :D

Link to comment
Share on other sites

А такааа най-накрая се сбъдна плана за биратаа :P супеер :)

със здраве да си го ползваш братле и нека никога не те предаде :punk

Когато се зареди да знам да нося пилешки хапки :P......

 

0:1 за университета е при мен иначе :lol: , но че го оправимеее :read:

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Хайде евала.Още един полят изпит още един взет :lol: :lol: :lol: 19 : 0 за мен без поправка :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за пожеланията :love

 

Много от вас ще опитат от кехлибарения рай съвсем скоро :punk

 

Кво да ви права - нали сте борчески форумен елит :devil

 

jozo & Чефо да се готвят - сезона ей го де е почва - 16-ти е наблизо

Link to comment
Share on other sites

свали го долу заедно с масичката след малко ще мина да ги зема и ще пусна 100лв в пощенската ти кутия да те отървавам да не ти заемат място.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...