Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Видене честито! Аз за последен път сглобявах десктоп машина преди 10 години. :) :beerchug

 

И всичко това за Far Cry :D :D :D.

Играта е убийствена бе. Щом аз се запалих толкова и минах през абсолютно всички допълнителни add-on-и и каквото излезе покрай основната игра. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Видене честито! Аз за последен път сглобявах десктоп машина преди 10 години. :) :beerchug

 

Играта е убийствена бе. Щом аз се запалих толкова и минах през абсолютно всички допълнителни add-on-и и каквото излезе покрай основната игра. :lol:

 

Аз също! Турих рама и дотам... Не смея да барам  :laughing:

 

Моят ФАРКРАЙ е и Лимитед  - включва три сингъл мисии и някакъв харпун... Отделно Волфа, Деуса и прочее и прочее, дето ги гледах през крив макарон....  :evil

 

Остава само един въпрос....

 

0493um.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз също! Турих рама и дотам... Не смея да барам  :laughing:

 

Моят ФАРКРАЙ е и Лимитед  - включва три сингъл мисии и някакъв харпун... Отделно Волфа, Деуса и прочее и прочее, дето ги гледах през крив макарон....  :evil

 

Остава само един въпрос....

Честито честито :))

А видеото си е чудовище :))

Link to comment
Share on other sites

Моят ФАРКРАЙ е и Лимитед  - включва три сингъл мисии и някакъв харпун...

Това е добре, но не забравяй и адона, който излезе наскоро - FC4 Valley of the Yetis, който почти си е като отделна игра. Макар, че тепърва ще ти трябва доста време докато минеш основната игра.  :)

Link to comment
Share on other sites

Аз също! Турих рама и дотам... Не смея да барам  :laughing:

 

Моят ФАРКРАЙ е и Лимитед  - включва три сингъл мисии и някакъв харпун... Отделно Волфа, Деуса и прочее и прочее, дето ги гледах през крив макарон....  :evil

 

Остава само един въпрос....

 

0493um.jpg

Мноо си смотан уе. Кво му се чудиш толкова. Английски знаеш - четеш, връзваш кабелите както си трябва и си готов.

Ако не ми се спеше толкова щях да дойда да ти помогна. Пък ти утре отиваш най-вероятно на село, та в понеделник ще цъкаш ако не се справиш днес. :) :)

Link to comment
Share on other sites

Аз за никъде не бързам. Хубавите работи стават бавно. Не по слакърски - просто бавно. Овен това само Ангел може да участва в тоя ритуал. Впоследствие ще има разпивка в Йегера, където вече може да дойдеш..  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не съм аз.

 

Въпреки че и аз мога да го навържа това без проблем.

 

Честито. 700-800лв за видеокарта дето след 1 година ще е 300. Ти не си наред.

Link to comment
Share on other sites

Аз за никъде не бързам. Хубавите работи стават бавно. Не по слакърски - просто бавно. Овен това само Ангел може да участва в тоя ритуал. Впоследствие ще има разпивка в Йегера, където вече може да дойдеш..  :grin:

 

нема кво да сгрешиш....аз покрай биткойните сглобих сам няколко компютъра с по 4-5 видео карти и даже работеха....тва при положение че настолен компютър не бях имал сигурно 10тина години  :grin:

 

 

тия gtx нещо хич не ми нравят, що не бодна някое r9 290 tri-x намират се на по 300-350лв 

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Васе, одеве се загледах - тя като я гледам е по-лесна от старите кутии за сглобяване...  :laughing:

 

А както казах и на Ангел, който ми даваше некви подобни съвети - АТИ НИКОГА. Кратко и ясно. 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле (w00x),кеф цена няма. Той ако всяка година чака да падне цената на видеокартата, която е харесал - тъкмо ще падне, ама ще е защото е излезнала следващата още по-яка и ще си чака.... А сега ще му е кеф да си пуска всичко на МАХ. Не само волумето :)

Link to comment
Share on other sites

Именно, елементарно е....дори да искаш няма какво да сбъркаш. 

 

 

пс : тя картата си е екстра, просто предпочитания  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък миналата седмица си боцнах ей това:
res_140c342236911e2f43de1f78b69578b2_350
Че стария не се справяше даже с панасоника, камо ли с туй:

1555a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ангеле (w00x),кеф цена няма. Той ако всяка година чака да падне цената на видеокартата, която е харесал - тъкмо ще падне, ама ще е защото е излезнала следващата още по-яка и ще си чака.... А сега ще му е кеф да си пуска всичко на МАХ. Не само волумето :)

Не става въпрос за това. Просто аз лично карта за над 300лв не бих купил. Скъпата ще се обезцени с 50% за същия период, за който евтината ще се обезцени с 20%. Или ще стане като с GTX Titan и GTX 980,дето излизат с 6 месеца разлика, производителността е еднаква, но GTX 980 е $400 по-евтина, освен че е и по-нова.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, някак си очаквах ти да кажеш нещо подобно. За справка - предишната ми карта я смених с GTS250-ца някъде на 5-тата година. Чак тогава взе да се огъва, държеше перфектно всичко. Да, сега нещата са още по-динамични, но това ЧУДО, защото вЕрвай ми е чудо дори и на пипане и на гледане, ще изкара пак толкова ПОНЕ като за мен. Следваща стъпка - Окулус. Ако изобщо се разлигавя дотолкова, защото приоритетье ми вече са маааааааалко встрани от игрите. Това ми е може би последното "юруш" като за моя лична лиготия. След това - за децата. 

 

И не - няма да се обезцени на 50% догодина със сигурност. И да - тъпо е да ги ръсиш тия баш тая вечер...  

Link to comment
Share on other sites

Не става въпрос за това. Просто аз лично карта за над 300лв не бих купил. Скъпата ще се обезцени с 50% за същия период, за който евтината ще се обезцени с 20%. Или ще стане като с GTX Titan и GTX 980,дето излизат с 6 месеца разлика, производителността е еднаква, но GTX 980 е $400 по-евтина, освен че е и по-нова.

То такива топ играчки се купуват не заради логиката, а заради удоволствието да имаш най-доброто и то днес, а не утре или след 6 месеца. А и са за тези които могат да си ги позволят. Лично аз не бих си купих GTX Titan не защото ще му падне цената, а защото му е прекалено висока цената за мен... :)

А този GTX970 ще си върши работата години напред, подкарвайки всичко което му се покаже. Не мисля, че Раптора смята да си сменя картата всяка година :)) Пък и дали всяка година ще доплащаш по малко в продължение на 5 години за да имаш работещо видео, или след 5 години просто ще купиш следващата такава - все тая :))

Link to comment
Share on other sites

То ако беше вярно тва никой нямаше да си купува АМГ и М коли щото се обезценявали бързо... Оня лаф за кефа и цената си е 100 процента верен... вече се спомена, така си е.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...