Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Като ги обсъждахме тия теми - ТИ отново беше по-запознат от мен. Не знам защо изобщо ги споменаваш за 2193-ти път. Започва да става обидно.

 

Никога не е имало такова нещо - това че не ги харесвам тия работи, не ме прави запознат (опазил ме Господ). Пак си неразбрал с отнето право на мнение ми се струва... 

 

след един аулин вече мога да си отварям устата и да хапвам, така че става. няма проблем ;)

 

Викам тоя път през седмицата да е, за да не ни притеснява наплива...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Никога не е имало такова нещо - това че не ги харесвам тия работи, не ме прави запознат (опазил ме Господ). Пак си неразбрал с отнето право на мнение ми се струва... 

 

Напротив. Доста усилено си спореше с мен по всяка една от трите теми, дори и без да си запознат (както и сам призна преди малко).

Link to comment
Share on other sites

За какво съм спорил бе, Ангеле??? Че синьо сако е "по-вървежно" от червено или обратното??? Ти газ ли си пил днеска??? 

Link to comment
Share on other sites

ъъъ, кво краче къв прилеп кви 5 леА ? Що пак го налазихте w00x-a след като реакцията му е може би най-нормалната след като прочетеш подобна тъпотия......  :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Доста работа имам напоследък, не остава мноо време за форОма. 

 

Решил съм да не пия до края на месеца МИНИМУМ че в неделя бях на бая тежка сватба и седмицата ми тръгна мноо тегаво. 

Link to comment
Share on other sites

Говори ми... В събота бях на фирмено парти, а в неделя падна покритието в почти цялата страна... А оня ден мешах ракия с водка..

Link to comment
Share on other sites

KyiNFoJ.gif

 

:thumbsup:

Коя е тя?

Даже не знам къде го четох...

 

Някой ще го учуди ли, че Ангел пак има проблем с мой пост? :)

Що,човека няма проблем с поста ти-просто взе отношение след като не сме станали свидетели или запознати с хуманитарна дейност към непознат човек в беда от твоя страна . :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Що,човека няма проблем с поста ти-просто взе отношение след като не сме станали свидетели или запознати с хуманитарна дейност към непознат човек в беда от твоя страна . :rolleyes:

И аз това се учудвам, кога втасахте всичко, че за премръзнали крачета на прилепи взехте да се тревожите?

Link to comment
Share on other sites

За какво съм спорил бе, Ангеле??? Че синьо сако е "по-вървежно" от червено или обратното??? Ти газ ли си пил днеска??? 

 

Помня ли те за какво си спорил бе човек. Какво ме натоварваш сега тука да си спомням неща, които съм сигурен, че не си спомням в детайли. Щом е имало дискусия на тая тема - значи е имало спор. Тва е.

Link to comment
Share on other sites

Помня ли те за какво си спорил бе човек. Какво ме натоварваш сега тука да си спомням неща, които съм сигурен, че не си спомням в детайли. Щом е имало дискусия на тая тема - значи е имало спор. Тва е.

 

Ами аз помня. Общо взето "спора" изглежда така - ти твърдиш, че тоя стил е хипер-дупер вървежен и мега мъжкарски и тузарски - аз казвам, че според мен е чиста проба гей. Няколко души тук споделят мнението ми. Ти казваш, че сме простаци. Това е дискусията. 

 

НИКОГА (освен на подбив) няма да ме видиш да дискутирам детайлно стила - видовете и цветовете дрехи (сакца, фишута, китки), обувки, чорапи и панделки в него... НИКОГА. Нищо не ме интересува на идиотски модни теми, нищо не знам по тия гейски въпроси - неведнъж съм го казвал. Аз си харесвам нещо за себе си и го нося. Та не ми слагай неказани думи в устата. Тва е.  :grin:

 

==============================================

 

Започвам да разбирам защо затлъстяването и свинщината като цяло е основен проблем на САЩ...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Покрай студа съм се барикадирал цяла седмица вкъщи и установявам, че съм качил близо 4 кг...  :laughing:

 

Ти си качил, аз съм свалил. За един месец без да правя нищо, само спрях да ям след 8 вечерта. От февруари започвам и с тичането, че миналата година по този начин стопих 8 кила за 40 денЯ. Много се освиних с тази моя работа, където седя цял ден на стол и съм решил твърдо пак да стана манекенче! :moon:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не мога да разбера как някой може да се възприема като Хомо Сапиенс, т.е. - Мислещ Човек, когато има възможност да помогне, било на друг човек, било на хайванче. При това без да му коства нищо особено и нищо не възпрепятства оказването на тази помощ... или поне изпитването на искрено съчувствие (искрено имам предвид, като първа стъпка към оказването на помощ, а не лицемерното вайкане по разните соц. мрежи и сайтчета). А не го прави.

Според една конкретна философия, когато се натъкнеш на същество нуждаещо се от помощ, това е провидение. А дали ще направиш необходимото за това същество е израз на свободната Ти воля да използваш божествената искрица в себе си или да продължиш да се подаваш на животинската си същност...

Link to comment
Share on other sites

Ти си качил, аз съм свалил. За един месец без да правя нищо, само спрях да ям след 8 вечерта. От февруари започвам и с тичането, че миналата година по този начин стопих 8 кила за 40 денЯ. Много се освиних с тази моя работа, където седя цял ден на стол и съм решил твърдо пак да стана манекенче! :moon:

Спортуване, а не гладуване му е майката! Пичове петрола се качи от 27$ на 32$, понижение по бензиностанциите нямаше, но повишението на цените няма да закъснее...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не мога да разбера как някой може да се възприема като Хомо Сапиенс, т.е. - Мислещ Човек, когато има възможност да помогне, било на друг човек, било на хайванче. При това без да му коства нищо особено и нищо не възпрепятства оказването на тази помощ... или поне изпитването на искрено съчувствие (искрено имам предвид, като първа стъпка към оказването на помощ, а не лицемерното вайкане по разните соц. мрежи и сайтчета). А не го прави.

Според една конкретна философия, когато се натъкнеш на същество нуждаещо се от помощ, това е провидение. А дали ще направиш необходимото за това същество е израз на свободната Ти воля да използваш божествената искрица в себе си или да продължиш да се подаваш на животинската си същност...

 

Галицин, хич и не почвай... 

Link to comment
Share on other sites

Галицин, хич и не почвай...

Ами аз и не мисля...

В интернет пространството има единствено гурута, академици, патриотари и герои. Неуместно е на подобни типажи да им се дава акъл или да се правят опити да им се отваря кръгозорът, понеже... - Къде са те, пък..., къде съм аз....

Link to comment
Share on other sites

Поправете ме ако греша,ама измръзнала тъкан не значи ли мъртва,нефункционираща плът,която ТРЯБВА да се отстрани,за да се запази организма?А в такива студове и тук и там си представям как измръзват не само крачета,а и изцяло представители на много видове.Е па Галченцето да почне да мисли за предовратяването на такива нещастни случаи.Ако може...

Link to comment
Share on other sites

Кхм... Видене? :) Аз какво говорех ама ми обясняваше, че не било така...

 

Дедо, нещата май отиват на по-зле. :P

 

В следващите дни ни очаква още по-студено време, отколкото досега.

Това каза в ефира на „Здравей, България” климатологът Георги Рачев.

Той подчерта, че в събота сутрин живакът в термометрите ще падне сериозно.

 

И въпреки клинча, препоръчвам на Чефо да си остане тука още известно време, защото в оная част на света май е още по-зле...

 

Чудовищна буря в Съединените щати.

Източното крайбрежие се готви за рекордно количество сняг.

Повече от 50 милиона души на пътя на стихията бяха предупредени да очакват, че ще натрупат 60 сантиметра само за няколко часа.

Националната метеорологична служба прогнозира, че бурята може да се окаже най-мощната в страната през последното десетилетие.

Стотици хиляди американци се запасяват с храна и други продукти, а метрото във Вашингтон няма да работи в събота и неделя.

Няколко големи авиокомпании вече отмениха хиляди полети.

Link to comment
Share on other sites

Поправете ме ако греша,ама измръзнала тъкан не значи ли мъртва,нефункционираща плът,която ТРЯБВА да се отстрани,за да се запази организма?А в такива студове и тук и там си представям как измръзват не само крачета,а и изцяло представители на много видове.Е па Галченцето да почне да мисли за предовратяването на такива нещастни случаи.Ако може...

 

В момента се борят хора да го спасят, нататък е божа работа... Проблемът е че масово измират в градски условия тези не само защитени, но и изключително полезни животни. И докато някои попадат на хора, когато се заблудят по някакъв начин (като този, който Галя спомена), то болшинството се озовават в ръцете на разни болгАр болгАри, които освен че са тъпи и неграмотни, са и безсъвестни. Съответно биват избити. 

 

Междувременно в Рим се борят с комарите именно чрез ПРИЛЕПИ - защото са по-тъпи, естествено...

 

Общо взето е излишно да се дискутира тоя случай, наистина звучи странно така изваден от контекста. Също така излишно е да се реагира типично неандерталски насреща, като че ли кой знае какво е станало... 

Link to comment
Share on other sites

То и крака на прилепа от прегряване се е повредил...нищо не разбирате вий - когато е студено, всъщност е топло и обратното ; ето сега например вън е към -5, а на мен ми е топло, щото термометърът ми вътре показва +30. :evil

Link to comment
Share on other sites

 ето сега например вън е към -5, а на мен ми е топло, щото термометърът ми вътре показва +30. :evil

Чшшш, какво си набузил бе човек, аз на такава температура пукам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Понеже, рийш ли, народа го курац боли за тва, що е по-малко от него, не носи сакенца, не фръга салфетки, добре, че има и изключения.

Видене, Галя, запознайте се, ако не сте го чели.

http://greenbalkans.org/bg/STANOVIShtE_Otnosno_Natsionalna_programa_za_energiyna_efektivnost_na_mnogofamilni_zhilishtni_sgradi_i_neobhodimostta_ot_integrirane_v_neya_na_merki_za_opazvane_na_zashtitenite_vidove_obitavashti_sgradi-p5808-y

 

А конкретно за Аню:

 

 

 

Сградите в населените места, и най-вече „панелните блокове“ предоставят подходящи убежища на редица видове. Много от тях са защитени и са включени в Приложение № 3 на Закона за биологичното разнообразие, както и в приложенията на редица международни споразумения, по които страната ни има ангажимент за тяхното опазване. Такива са например черните бързолети (Apus apus), алпийските бързолети (Tachymarptis melba), бледи бързолети (Apus pallidus), черношипите ветрушки (Falco tinnunculus), кукумявки (Athene noctua) и други. Сградите се обитават също така от редица видове прилепи, които са защитени, сред които ръждиви вечерници (Nyctalus noctula), булдоговите прилепи (Tadarida teniotis), прилепче на Сави (Hypsugo savii), кафявото прилепче (Pipistrellus pipistrellus), малкото кафяво прилепче (Pipistrellus pygmaeus), натузиевото прилепче (Pipistrellus nathusii) и други.

Поради унищожаването на естествените местообитания на тези видове, или поради приспособяването им към синантропната среда, е възможноедна единствена сграда да бъде обитавана от стотици или хиляди индивиди от защитени видове. Евентуалното саниране на такива стради е свързано, от една страна с унищожаването на техните убежища, а от друга и със самото унищожаване на индивиди (ако наличието им във фугите не е взето предвид при санирането на сградите). Това, от своя страна е наказуемо по закон и не бива да се допуска.

Това със санирането е частен случай, по принцип.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...