Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ах-ха-ха-ха,бившата няма ли нещо против съперницата,която не само и е отмъкнала нейния,а и съжителства в един блок?!.. :rolleyes:

Ако брака е бил по "любов", не виждам защо би имала против. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ташака е пълен, а Даниел съм го признал! Значи жена ми като забременя първия път, назначиха на нейно място заместница - руса, много красива, около 22-23. И оттам - разделянка с жената (която между другото беше страхотна мацка физически, за друго не знам), зимане на малката п*тка и черешата в тортата - живеят в една кооперация едни над други! Е няма такъв пич! 

Link to comment
Share on other sites

 

Лайма за мен е доста по-кисел... и то не толкова цитрусово, а нз ... почти стипчиво кисел. 

 

Демек - лимон...

Link to comment
Share on other sites

Разликата да ви кажа честно е почти никаква. Лаймът обаче определено е по-вкусен и приятен, може би и не толкова кисел. Не мога с точност да определя...  

Link to comment
Share on other sites

Ташака е пълен, а Даниел съм го признал! Значи жена ми като забременя първия път, назначиха на нейно място заместница - руса, много красива, около 22-23. И оттам - разделянка с жената (която между другото беше страхотна мацка физически, за друго не знам), зимане на малката п*тка и черешата в тортата - живеят в една кооперация едни над други! Е няма такъв пич! 

 Наистина е много точен пич, а на сичкото отгоре е и симпатяга, те за това му се лепят като моху на лайно, а новата му е бившата му продавачка от магазина на главната. Даринчето до последно работеше долу под нас на магазина за дрехи, но сега от както е бременна не се е мяркала. Дано този път му изкара момиче  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Видене, пак ме изкарай глупав. По материал от БНР.

 

 

 

1. "По думите му, заради лошото състояние на оригиналната статуя и евентуалната невъзможност тя да бъде изложена повече на атмосферните условия, на нейно място може да бъде монтирано нейно копие. Това обаче е решение на реставраторите, подчерта той. "
Кацарски не отбелязва, че е един от "спомогналите" статуята да бъде изложена на лошо атмосферни влияния, след като Общината не изпълни препоръките на МК и не направи защитно съоръжение, въпреки че имаше срок за това.
2. "Стойността на дейностите по реставрация на фигурата е 45 000 лева, а евентуалното копие на фигурата ще струва 100 000 лева. "
Съвсем "логично" си идват да думата. Значи реставрация на творба от такъв калибър ще струва само някакви 45 000 лв. , но вместо да се съсредоточат върху оригинала ще дадат 100 000 за копие?! През годините при кой ли не кмет са правени проекти за реставрация и сумата е огромна в сравнение на тези 45 000. редовното оправдание е било "липса на средства". Днес "традицията" продължава. От ремонта за 11 милиона се отделят близо 3 милиона за пеещи фонтани. Другите потъват по странни направления и за най- ценния фонтан се дава милостиня от 45 000 лв. Да очакваме ли и резултат, като за без пари или тези пари ще стигнат само за последното използване на оригинала за копие?!
Това е Столицата на културата 2019. Това е политиката на управниците ни.
3. Не на последно място за нов фонтан на абсурдното кръгово преди Панаира ще бъдат дадени 80 000 лв. Сигурно виждате, че сумата е доста над тази отделена за реставрацията на "Деметра".
Link to comment
Share on other sites

 Даринчето до последно работеше долу под нас на магазина за дрехи, но сега от както е бременна не се е мяркала.

 

Викаш откъмто пет години.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Видене, пак ме изкарай глупав. По материал от БНР.

 

Някой да е казал все още дали ще има непременно замяна? Аман от лаладжии на зелено! Нека да ги видим какво ще правят, пък после ще говорим. И наистина - на мен и 45000 ми се виждат много за тая реставрация, не знам какво толкова представлява... 100000 за копие също ми се струват доста...

 

И ти в крайна сметка какво искаш - да го оставят да изгние тотално там и да падне? Тогава пак ще си сред ревящите, че никой не го е погледнал... 'Бах маа му, тоя народ няма угодия.... 

Link to comment
Share on other sites

По въпроса за климата - преди хората са се чудили на мека зима, сега се чудим ако видим сняг. февруари + 10-11 градуса. Но иначе промяна няма де. Всичко е наред. Детето една снежна топка не може си направи да се зарадва, какво остава за снежен човек. Пък аз като дете скачах от покрива на гаражите зад блока в преспите със снега. Данни за климата не съм чел, не ги разбирам. Аз гледам какво е сега и сравнявам с преди.

Link to comment
Share on other sites

Миро - хич не си в час, брат, това е напълно нормално, имало го е и преди, просто сега за пръв път му обръщат повече внимание...

 

==================================

 

За една по-приятна неделя на всички съфорумци....

 

11021231_876914149039623_747117143048854

 

:JC_golly:  :JC_golly:  :JC_golly:

 

Да ме прощавате, другари, ако някого съм засегнал.... 

Link to comment
Share on other sites

Не и е правилна позицията на тази (гърбът и не е прав) И освен това чийтва, щот като се тръшне върху циците и те я оттласкват обратно в горна позиция, без да натоварва гръдните, раменните и мускулите по ръцете си ;)

Link to comment
Share on other sites

ТураЙ го тва Й от време на време де.... :grin:  

 

И на тебе да ти вържа два мяха отдолу, че те питам дали ще ти е прав гърба...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

По въпроса за климата - преди хората са се чудили на мека зима, сега се чудим ако видим сняг. февруари + 10-11 градуса. Но иначе промяна няма де. Всичко е наред. Детето една снежна топка не може си направи да се зарадва, какво остава за снежен човек. Пък аз като дете скачах от покрива на гаражите зад блока в преспите със снега. Данни за климата не съм чел, не ги разбирам. Аз гледам какво е сега и сравнявам с преди.

Е, програмистите гледат само застудяването в САЩ, та оттам си правят и изводи за целия свят. Какви снежни топки, какви гаражи...

Link to comment
Share on other sites

И на мен нещо ми се е допила водка,но ми се ще нещо по-класно.Ако имам време и пари другата седмица ще се почерпя 1 бутилка по-скъпа водка :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...