Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Имам лошо натъртено - навремето Дядо ги тъпчеше с кимион, в схема така щото убива всичко друго в Стоката

 

Забранена подправка.. Жената тайно успява да слипне, но съм й казал - видя ли,  Бикът в мен се пробужда в лошия смисъл

Тотално съм в ДЖАЗА - хайде да си подмятаме песни, гледам и Стефчо чете наште глупости

 

Е тогава ние ще кльопаме наденичките, а на теб ще вземем чипс или пържени картофки за биричката  :lol: да не си валат де ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За Стефчо и цялото чикагско войнстсво извън закона

 

https://www.youtube.com/watch?v=CHtbmrCy-1I 

 

Младене, ский как маа ръцете като наденици

 

Е тя тук е новобранка бе, още не знае къде да ги държи, или по-точно какво да държи  :lol: после се промениха нещата

Link to comment
Share on other sites

Стефчо го е налегнала такава скука, че няма какво да прави от как се е върнал и много сериозно взе да му писва. Надявам се по-скоро да ми дойдат частите за колата и което е по-важно...по-скоро да я шитнем, че си искам паричките

Link to comment
Share on other sites

Е тук вече е друго нещо, а и какъв поглед, направо ти изтръпват кайсийките без да си на терасата  :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=2y4vza6tVSg

Link to comment
Share on other sites

Виденье, стига смука бе, колко пъти ще я пускаш тази? :lol:

 

 До откат! Трябва да сме със Стефчо тази вечер. Влез в играта. 

Link to comment
Share on other sites

Аз направих едно седмаче от ябълковата, и 2 литра Загорка, и вече 6 пъти ходих да пикая, а ти как издържаш да пишеш във всички теми, без да ходиш до кенефа незнам, абе ти да не си си турил катетър с бидон от 80 литра  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не питай, миличък и не ме гони на ТОНОВЕ...Докле простата държи ке пикам веднъж на 2 литра. Сега обгрижваме Стефчо, пак се е отчаял милият

...

Link to comment
Share on other sites

Посетих мексиканския ресторант, препоръчан от дедо. Беше фраш и с някъв късмет тъкмо една маса се освободи. Храната беше много вкусна. Ако беше и малко по-евтино, щеше да е супер. Но като цяло съм доволен :).

Link to comment
Share on other sites

Всички ние, които го обичаме - ..............................................ГЕРГАНА, ИВАНА, ЦЕЦА, ЛЕПА
Сега трябва да сме с него


Посетих мексиканския ресторант, препоръчан от дедо. Беше фраш и с някъв късмет тъкмо една маса се освободи. Храната беше много вкусна. Ако беше и малко по-евтино, щеше да е супер. Но като цяло съм доволен :).

 

Освен че си бил в кенефа, не четеш ли ко праим? Щти пикая и на койните  


Що си траете бре? Говорехме,че ше се надбягваме с ПЕСНИ

 

Ангеле, повърни, пак пийни и се обади евентуално на адаша си// 


https://www.youtube.com/watch?v=N-aK6JnyFmk

 

Сички листя са кафяви....

Link to comment
Share on other sites

всички си тръгнаха......стоя пред лаптопа и гледам много тежък микс на орхан мурад/цеца по дств.... доволно пиян.......май ударих дъното по отношение на забавления в събора вечер  :grin:

 

 

 

ps : и да не забравя утре. 

 

 

 

Повече няма да пия ! 

Link to comment
Share on other sites

Филенца пушена Sockeye сьомга върху препечени филийки хляб с маслено-горчичен сос и обилно количество пилзенска бира! Priceless! :bowdown:

 

ПП. Абе Виден много рано се потопи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Земи тоя фитнес, земи тия два тона кюмур. Де*а, с тия нежни сисадмински ръчички, дето са свикнали с клавиатура, а не лопата и кофа малко байгън ми дойде :) Ся си зимам дозата нацепин и утре съм Батка!

 

НАЦЕПИН не се взима! НАЦЕПИН се БУХА! И докът не го сфанеш тоя факт, никъв Батка (нито пък бургазлия) няма да станеш, ЛАЙК такъв!

Аз направих едно седмаче от ябълковата, и 2 литра Загорка, и вече 6 пъти ходих да пикая, а ти как издържаш да пишеш във всички теми, без да ходиш до кенефа незнам, абе ти да не си си турил катетър с бидон от 80 литра  :grin:

Всъщност.... пикае, ама не става...

Схемата при него е развита до професионални висоти, а такива неща като катетри и бидони са любителски изпълнения. Просто човекът в такивата вечери се барва в един лачен, рибарски гащеризон (от ония, до гърдите) и така вместо да си губи времето с ходене до кенефа, той го уплътнява на сто със смукане и огряване във всички теми.

Та да не се чудиш, аджеба, как... Мисли малко извън клетката бе, човек....

 

 

А добрутру :D

Link to comment
Share on other sites

Дали някой освен Христо, може би, евентуално, ще се усети?

 

 

 

Изтървал съм купона снощи :) Това, Бордерлайн и Лъки Стар на Мадона бяха трите хита с които влязох в казармата след първата година в МЕИ, такива неща се помнят за цял живот.

А Нена беше след казармата. Момиченцата пееха тогава за балоните, а не за кръчмите и светофарите :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...