Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Е, бивало и да си прееба документите. Май ще си оставам тука.

 

Не "май", щото съм ти казал, че и в Чиакго мо'а'те наплескам  :grin:

 

Шса сетиш...

 

Сетил се е той, споко. Редовно го подсещаме.

Link to comment
Share on other sites

Има има - просто е по-насрана и от нашата. Всъщност на Ники ще му хареса...  :grin:

 

Васе, не само всяка седмица, ами и по всички медии го разгласяваш това непиене....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ква зима, бе човек, тук сняг една педя да падне и обявяват бедствено положение. Видиш ли кола по улиците - шофера е източноевропеец. Ти виждал ли си индиец да кара снегорин? :D

Link to comment
Share on other sites

Не е баш така...Даже ми се струва, че е климат като за принцеси...И в момента вънка може да се излезе по къс ръкав.

Link to comment
Share on other sites

Тва който е измислил нощните смени, да го еб*т много коне във всички дупки. Направо вече не знам къде се намирам...

Link to comment
Share on other sites

Тва който е измислил нощните смени, да го еб*т много коне във всички дупки. Направо вече не знам къде се намирам...

Мхъ мхъ... аз съм тъй от 10тина години сЪм нощни смени...

Link to comment
Share on other sites

Мхъ мхъ... аз съм тъй от 10тина години сам нощни смени...

 

Искаш да кажеш, че жена ти те е зарязала и прекарваш нощите си сам? Тц..тц...тц... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че жена ти те е зарязала и прекарваш нощите си сам? Тц..тц...тц... :laughing1:

Не, ве.... Отказал е онождането.....

Link to comment
Share on other sites

Ех, ама как нежно го каза..."правене на любов", а тука само разни простаци "клатят и онождат" наред - тая нова година ник'ви подаръци за тях, да не вземеш да им занесеш нещо в чувала! :woot

Link to comment
Share on other sites

Купих си кола с десен волан. Колата е супер, всичко си има... само един проблем имам... когато плювам през прозореца, все уцелвам жената... :grin: 

Link to comment
Share on other sites

Купих си кола с десен волан. Колата е супер, всичко си има... само един проблем имам... когато плювам през прозореца, все уцелвам жената... :grin: 

 

+1  :punk  :lol:  :bowdown:  :grin: Е, посмях се от сърце, доста време не се бях смял така.

Link to comment
Share on other sites

Е-е-е,спец частите много активни днес.Първо в Пазарджик,после в Асеновград,сега и Столипиново.Ша се сетят тея отгоре само да не стане необратимо късно.

Едно видео по темата:

https://www.youtube.com/watch?v=1wC2dnj344E#t=477

Link to comment
Share on other sites

То едно е да свършат работа спец частите, друго е после прокуратурата и съда ;) Щото нали. И да ги хванат, половината ще се разболеят, съда ще реши, че може да ги пусне под гаранция и те да изчезнат или направо да реши, че доказателствата са недостатъчно и да ги пусне всички, че даже и компенсации да им даде.

Link to comment
Share on other sites

Какъвто е примера с изведения имам в Пазарджик - единственият с ефективна присъда. И го намираме къде? На свободаа....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...