Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Е па нали знаеш че аз та обичам, сотбисе..

Честит имен ден. Много ти здраве...

Честито и на всички останали именици и рожденници (на патерици).Много ви здраве на всичките...много либоф и все 'арни работи пожелавам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За мен ето това е добра новина http://www.eventim.bg/bg/bileti/2-cellos-sofia-national-palace-of-culture-hall-1-706709/performance.html ! И ако не ни мине котка път, то ще сме там :))

Честито на патерица, Пешо! Жив, здрав и много радости за в бъдеще. (що не ми се показват рождениците бе, мамка му!?!)

 

П.п. Сотбисе, с риск да си помислиш, че си падам по теб, ама честит ти имен ден. Честито и на нашия моден гуру ! (де щяхме да вървим на майната си, ако не беше той да ни открехва за чорапи, ризи, аромати и розови телефони :D )

Link to comment
Share on other sites

Нищо не съм забравила. Подредих толкова сладки и отворих толкова стекове безалкохолно, че главата ми се зави.

Честит Рождимен Ден! Да си здрав и обичан. За другото - да имаш пари да си го купиш!

Няма да спреш да ме обичаш ей така. Весело изкарване!

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички в крайна сметка!!!

 

И най-вече на младоженците! 

 

С тая вивакомска флашка едвам рефрешвам ФорОма, камо ли да ви поздравя качествено...

Link to comment
Share on other sites

Ам честито. Нали знаете - преди се задомите с някой, пробвайте заедно да смените тапетите....

Link to comment
Share on other sites

Кой се бракувал?

 

Галя и Жоро днес са младоженци. Те за 7 години какво ли не смениха, ти тапетите  :laughing:

 

Иначе и аз им казах да не се занимават с глупости, но не слушат :grin:  

 

ЕДИТ: Велики Гугъл днес! Както винаги. Не знаех, че има парче от Стената в София...

Link to comment
Share on other sites

Човек и добре да живее - се жени. След време малкия Йоцко ще пита тате: Тате, какво е щастието? А тате ще му каже - като се ожениш ще разбереш. Ама ще е вече мноооого късно. Интересно дали Галчето ще си измени отношението както прави всяка жена след като е видяла всичко черно на бяло? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз бих казал, че човек и добре да живее, си взима жена. Далеч не е задължително да се жени. За мен това е глупост. 

Link to comment
Share on other sites

На същото мнение съм. Но жена ми гледа другояче на нещата и предпочетох да направя компромис със себе си. Щото жена, която хем да ме търпи, хем да ме обича, а пък и да не е майка ми - трудно се намира...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...