Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

К'во му е на времето...гледайте от положителната страна ! Пътища, проблеми...пристигаш когато е възможно..., а вечерта свинско, винце  и си мислиш за тудния ден !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не стаа с малко дизелче, че гледаме за семейна кола първо, после някаква чарши-бегачка за жената. Може да се види евентуално за някакви отстъпки, ма едва ли.

 

Под малко дизелче имам предвид нещо 1.6. 90кс комби ;)

Link to comment
Share on other sites

Е*ем го и временцето гадно. Как не спря този смотан ситен дъждец цял ден. Уж го гледаш, че нищо не вали ама за 5 мин. си вир вода. Като за капак утре пътувам към Шопско и цяла седмица трябва да съм в този ''приятен" град.

А ти пък си много убаф :D 

Link to comment
Share on other sites

повече нЕма да пия.....чесно  :nugget:

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

==========================

 

Размествам и подреждам чекмеджета... Дотук съм изхвърлил къмто 2 кг изтекли гаранции...  :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Днес имахме най-скучното събрание на входа. Никой с никой не се сби. Разочарован съм, а с оглед на последните събития в нашия вход така се бях наточил да трепя някой.

Link to comment
Share on other sites

Аз продължавам да благославям чехите, че правят най-добрата бира в света. Имаше промоция на Будвайзер...Тъщата вдигна скандал за количествата.

Link to comment
Share on other sites

Той Атанас без тъщата никъде не ходи. :bgrin:

 

Btw, Атанасе...

днес ти четох едни коментари във фишките (темата за българския vs руския език). И аз бая пописах след тебе (с друг ник, от FB-акаунта на един познат), че се заформи пространствена дискусия чак.

 

Link to comment
Share on other sites

Тавана ми прокапа. Дъжд вали. А съм на предпоследния етаж :(

 

Ако някой знае майстор да свирка, че имам проблем в къща с една площадка на стълбище ... малък но много кофти проблем (плоча е, тече през ръба с другата стена ).

Link to comment
Share on other sites

 

Тавана ми прокапа. Дъжд вали. А съм на предпоследния етаж :(

 

 

 

Ако някой знае майстор да свирка, че имам проблем в къща с една площадка на стълбище ... малък но много кофти проблем (плоча е, тече през ръба с другата стена ).

Решението е мембранна хидроизолация. На ръба се слага лента и се обмазва. Надвечер ще ти кажа точното име на продукта, че сега го забравих.
Link to comment
Share on other sites

В събота такова пътуване София-Пловдив направих..

Тръгване в 9:00, пристигане в 12:00.

Имаше поне 10 катастрофи, на две станах пряк свидетел. Над 100 коли закъсали в аварийната, не знам какво са правили после тея хора...

Вдигнах два левъла на шоферлъка, че бях с летните гуми и не знаех дали въобще ще стигна. Признах Аудито, де, рови здраво!

 

За сметка на това, вчера като се връщах пътят беше перфектен. Карах си 120-140, вече със зимните гуми, разбира се!

Link to comment
Share on other sites

Решението е мембранна хидроизолация. На ръба се слага лента и се обмазва. Надвечер ще ти кажа точното име на продукта, че сега го забравих.

 

Я провери, че и на мен ще ми трябва скоро. Искам максимална еластичност, като дамски чорапогащи...  :laughing:

 

Нещо протести по Българско?

 

За чий чеп? Протести след Нова година... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...