Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Видене, Честит Рожден Ден! Желая ти здраве, много щастие и успехи! Весело изкарване! :punk

Link to comment
Share on other sites

Аааайдеее Виденееее, жив и здрав да си! Break a leg, дето се вика, само че в преносния смисъл, който влагат англичаните :] Щастие, под каквато и форма го намираш ти желая :)

 

И понеже заговорихте за качествена музика, не мога да не се включа с

. Особено и след като вече имам билет :D Айде, бонус. Поздравявам с тази песен лично Curunir.
Link to comment
Share on other sites

ааааа! АХА! Сатурновите дупки важели и за студенокръвните. Чудех се що се умълча тоз човек, а то кво било - предрожденденна депресия.

ЧРД! Още по-голям гущер да пораснеш, нов крак да си израснеш.

 

 

 

с тия динозаври кат се сетих сега за ледена епоха 3... има да ми се прожектира във въображението на заден фон цял ден. дали не е крайно време да стана шизофреник - единия ще си зяпа филмчета да се хили, а другия ще бачка. май ми трябва и трети да ми пилее парите, че иначе ще стана милионер. или гърбав.

Link to comment
Share on other sites

Рапторски, какво какво? 33, а? Молодец си ти! Честит рожден ден!

 

Желая ти здраве и спокоен живот! И да внимаваш как и какво да няма повече операции и счупвания! :D

Link to comment
Share on other sites

Че с тоя бастун беше като доктор Хаус :D.

 

Много здраве, щастие и успехи и от мен!

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен Видене! Пожелавам ти русата (ако не те усети тъмнокосата) И един специален поздрав от мен с една хубава българска песен - Дами и господааа... мисстърррр Кааамен Кацатааа..... => http://www.youtube.com/watch?v=bNTl8VEbI-k :P

Link to comment
Share on other sites

Видене, Ч.Р.Д! Всичко най-хубаво,другото колегите са ти го пожелали.(наблегни на пожеланието на Психара :) )

Пий едно за здраве на форума!

Link to comment
Share on other sites

Почнах да се уча да свиря на бас.Оказа се по-трудно от очакваното :( И ръката ме заболя тва чудо тежи много ...

 

Мда, тая работа не е като оная работа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес влизам на промоция, за да поздравя любимия ми мод с това голяяямо парче от все сърце:

 

Видене, с цялата ми любов за теб!

 

:rofl: :hump:

Ооо... тя е жива, тя е жива.....!

Link to comment
Share on other sites

Муахаха... муаххааа... :rofl: :bowdown: Искам да го видя това, ама докато се пуска по баира....

Link to comment
Share on other sites

Ооо... тя е жива, тя е жива.....!

 

Що? Ще ти се да пукна ли? :laughing:

Апропо, тази седмица ако оцелея, значи ще изкарам и зимата :lol:

 

Ха, какчето :) Добра среща ;]

 

Добра е, Пешко! И аз се радвам, че още издържаш на напрежението...тук...

Аз не мога! Попрочетох малко назад и БЕГААААМ! :sayjin :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...