Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Може, ако си умрял около 15 пъти опитвайки... Аз нямам такива намерения.

 

Мисля, че нито един път не бях умирал на Нормал. На босовете със сигурност не съм.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Аз след пача го бия, както си искам. Но ония 4-краки лайнарчета, дето имат десакрейт като обиковена атака, ме правят сам да си говоря. Ако не ми се паднат на няква голяма площ да обикалям цялата карта докато ги бия, нямам никакъв шанс.

Link to comment
Share on other sites

Дрешки от АХ-то си купи. Интересно, че още на нормал се запичаш, нагоре става по-трудно и по-трудно. Аз с моя witch doctor не видях особен проблем до акт 2 на инферно. Там вече бях ударил стената на Белиал преди пача и нямах голям шанс да го бия соло... което ми напомня тази вечер да пробвам соло Белиал да видя дали ще го мина :).

 

Не че съм се запекъл, просто не ми се занимаваше след третия опит. Сега съм в крепостта, малко е тегаво, но не се оплаквам. Аз общо взето умирам като се разсея или защото от мързел не действам адекватно...

 

Има вероятност и да не ползвам правилната комбинация от скилове, но и с това сега не ми се занимава. Просто не искам да се натоварвам, а да се разтоварвам, та го карам съвсем лежерно....

 

Един въпрос - за по-нататъшно разширение на ковача и бижутера иска едни скролчета - те откъде се получават? Дроп или купуване? За ковача имам чувството, че напразно си давам парите да го разширявам....

 

 

Тия разкази, че ни веднъж не си умирал ги разправяй нейде другаде... laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, знаех си че са пари а вятъра. Айде единият прави камъни ама другия е пълен въз... В този ред на мисли някой ако има излишни топази - може да раздаде. tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Таз, днес направих си направих герданче от на Belial ташаците. Убих го амнайсе пъти. Курец, тате, баничка. Нищо не пуска. Като преди т'ва бия Кулето, заедно с 10-тина елита.

Отивам на Буч и си знам - поне 1*63 ша има. ПОНЕ!

Link to comment
Share on other sites

Тия разкази, че ни веднъж не си умирал ги разправяй нейде другаде... laughing1.gif

Недей така. На нормал имам точно една смърт и то от простотия, тъй като драгвах мобове за голям killing blow и ми свърши маната в един момент и GG :). На nightmare - пак няколко пъти да са ме гътнали, босовете ги помня - Белиал ме уби един път, Диабло - 2. На hell вече беше малко по-трудно, но пак нищо толкова фрапиращо. При Белиал и Диабло умрях по един път. На inferno - бучера щях да го мина от първия път, ама от пуста лакомия да не изпия кръвта умрях, после още 3 пъти и на петия му видях сметката :).

Така че няма невъзможни неща. :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове! Новото дропрейтче кърти!

Hell – Act III and Act IV

iLvl 61: 9% to 13.9%

iLvl 62: 1.9% to 3.45%

iLvl 63: 0% (no change)

Inferno – Act I

iLvl 61: 17.7% to 23.9%

iLvl 62: 7.9% to 12.6%

iLvl 63: 2.0% to 4.8%

Inferno – Act II

iLvl 61: 18.6% to 23.3%

iLvl 62: 12.4% to 18.6%

iLvl 63: 4.1% to 9.3%

Inferno – Act III and Act IV

iLvl 61: 24.1% to 27.1%

iLvl 62: 16.1% to 21.7%

iLvl 63: 8.0% to 16.3%

Link to comment
Share on other sites

Азмодал ми се видя толкова лесен, че го подцених тотално в един момент и от лакомия успя да ме свали веднъж. Втория път не ми се наложи да пия колба дори... biggrin1.gif

 

Страхотни синематици, само се чудя защо не са повече...

Link to comment
Share on other sites

Камънака дето ти дадох май е свършил работа?

 

Тия камъни ме направиха човек. От гиъра е цялата ралта. Ей го стигнах Диабло, но тук СЕРИОЗНО си проличава некадърния армор. Сянката му ме уби, а вече съм много уморен и няма да се занимавам с него. Тоя скил Аrchon е луда работа! Много ме кефи. И сега като отворих по-високото ниво на орба, нещата са доста по-спокойни. Като видя отворковци се трансформирам и им разковавам главите. Помага доста и при босовете. Видях жесток армор в АН, но постоянно се наддава за него не мога да сваря....

Link to comment
Share on other sites

Видене, Ламер такъва, в Auction House се продават достатъчно предмети на ниски цени, с които можеш безпроблемно да си облечеш героя и да спреш да умираш по абсурдни места и да ти се смеят врабчетата...

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^ да дойда с моя монк да се поотъркам в теб, да взема да захвана малко от твоя късмет. Писна ми да убивам Кул и Белиал и нищо да не ми пада.... Вече сериозно се замислям, че Акт 2 не става за фармене и че тези %-ти, които ги пишат Близз са пълна лъжа. Вчера ме заля тази игра с 54 - 60 лвл неща. Най-доброто ми постижение бе ilvl 61, но пак беше crossbow - то друго няма да падне.

 

Видене и на теб бих ти дал неща, ама кастърските low lvl ги раздадох. Може би пазя някакво оръжие, но силно се съмнявам, защото онзи ден озверен си разчистих банката, че чак и един ринг дето го готвих за RMAH си замина, а беше много хубав :(

Link to comment
Share on other sites

Тоя скил Аrchon е луда работа! Много ме кефи. И сега като отворих по-високото ниво на орба, нещата са доста по-спокойни. Като видя отворковци се трансформирам и им разковавам главите. Помага доста и при босовете.

 

Абе дръж Archon-а като скил при босовете, пък се чуди пак що умираш..

Link to comment
Share on other sites

Обожавам го аркона, ама да имам един танк, да обира демиджа... Иначе за по-ниските трудности е доста вървежен. На трети акт ми се е случвало толкова да се задържа в режим аркон, че като ми изтече аркона - да ми е изтекъл и кулдауна...

Link to comment
Share on other sites

Обожавам го аркона, ама да имам един танк, да обира демиджа... Иначе за по-ниските трудности е доста вървежен. На трети акт ми се е случвало толкова да се задържа в режим аркон, че като ми изтече аркона - да ми е изтекъл и кулдауна...

 

На босовете е напълно безсмислен. Само заема място.

Link to comment
Share on other sites

Видене, Ламер такъва, в Auction House се продават достатъчно предмети на ниски цени, с които можеш безпроблемно да си облечеш героя и да спреш да умираш по абсурдни места и да ти се смеят врабчетата...

 

Аз не съм видял някой да се смее, а ако има такива спокойно могат да ми олигавят кайсиите... Не знам вече как да обясня, че ме мързи да се занимавам и да ровя из АН засега. Снощи за сефте го направих. Има интересни неща наистина. На мен само един армор ми трябва за момента.

 

Видене и на теб бих ти дал неща, ама кастърските low lvl ги раздадох. Може би пазя някакво оръжие, но силно се съмнявам, защото онзи ден озверен си разчистих банката, че чак и един ринг дето го готвих за RMAH си замина, а беше много хубав :(

 

Любе, засега се оправям добре с чист дроп и камъните, които ми даде Гено, не се притеснявай. Благодаря все пак. beer.gif

 

Абе дръж Archon-а като скил при босовете, пък се чуди пак що умираш..

 

Ти си много хитър бре! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Обожавам го аркона, ама да имам един танк, да обира демиджа... Иначе за по-ниските трудности е доста вървежен. На трети акт ми се е случвало толкова да се задържа в режим аркон, че като ми изтече аркона - да ми е изтекъл и кулдауна...

 

Жесток е тоя скил. На началната трудност имам чувството, че не го удрят - почти не се губи кръв. Отделно колко често избягва всякакви удари. Нанася жестоки поражения на противника, като жълтите например буквално ги топи. Досега в този режим не са могли да ме бутнат повече от 50% от кръвта.

 

===============

 

Вчера бях пил едни коли, та няма заспиване. Тъкмо бях тръгнал да лягам и пак подпалих Диабло... biggrin1.gif

 

Реших да видя как е в парти и с едни момци премазахме Диабло. Сега започнах отначало. Някак си много къса ми идва тази игра, не знам защо така... А да се повтаря не е интересно...

Link to comment
Share on other sites

Не знам вече как да обясня, че ме мързи да се занимавам и да ровя из АН засега.
Тогава спри да ревеш, като те трепят врабчета и зайци... Не знам, АН е направен толкова улеснен, че не виждам на къде повече. Без покупките, които съм направил там, не знам до къде щях да я докарам...
Link to comment
Share on other sites

Тогава спри да ревеш, като те трепят врабчета и зайци... Не знам, АН е направен толкова улеснен, че не виждам на къде повече. Без покупките, които съм направил там,Без парите, които ми дадоха за покупките там, не знам до къде щях да я докарам...

Link to comment
Share on other sites

Тогава спри да ревеш, като те трепят врабчета и зайци... Не знам, АН е направен толкова улеснен, че не виждам на къде повече. Без покупките, които съм направил там, не знам до къде щях да я докарам...

 

Ти къде си ме видял да се оплаквам? Нещо сънища ти се присънват май. Просто споделям какво се случва. През к*ра ми е дали ще ме убият или не. Нещо много си се объркал ми се струва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...