Jump to content
BulForum.com

Продавам Asus GTX560 1GB DDR5 с остатъчна гаранция


Recommended Posts

Здравейте, продавам въпросната карта ENGTX560 DC/2DI/1GD5 има остатъчна гаранция до 11.08.2014г. Със сменена качествена термо паста Arctic MX-4 . Картата има 2 броя DVI и един mini HDMI. Рядко играя игри и не е товарена картата. Компютъра ми работи след UPS. Да се има в предвид че картата иска 500в минимум на системата.

Картата я продавам за да си купя GTX660. В момента работи на моя компютър.

Не се сещам какво друго да кажа за картата ако ви интересува нещо пишете.

Видео картата разбра че ще я сменям с GTX660 и си направи харакири  :D образно казано. Пратих я в сервиза след няколко дни ми я подмениха . 

П.П. Взех си GTX660 и тази GTX560 седи в кашонче от както дойде от сервиза  ;)

 

Цената е 180 210 200 190 180 170 160 лева

Добавям подарък 1 брой молекс към 6 пинов за видео карта

Ето валидация на картата през GPU-Z >> http://www.techpowerup.com/gpuz/nc6xb/

Ето снимки: 

d2b40e4011374992.jpgd0b745a63b80cddb.jpgf19ceb81ba78d4ee.jpg

 

Картата се намира в Белозем. За хора от Пловдив идвам на място да тестваме и да се уверите че всичко е точно ;) като с идването ми до Пловдив се съобразява и от към разбирателството в цената (до Пловдив и обратно ми е 70км от табела до табела.).

За останалите градове Еконт. За контакти тук на ЛС или на емайл: admin @ belozem.org

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Видео картата разбра че ще я сменям с GTX660 и си направи харакири :D образно казано. Пратих я в сервиза след няколко дни ми я подмениха . Картата е подменена + остатъчна гаранция. Цената става 210 лева, да покрия пътните разходи до сервиза и обратно.

П.П. Взех си GTX660 и тази GTX560 седи в кашонче от както дойде от сервиза ;)

Link to comment
Share on other sites

Може да предлагате бартери за хард диск за PC + доплащане от ваша страна. Интересува ме хард диск Sata2 между 320gb и 750gb в здраве над 95% в сентинел.

Добавям подарък 1 брой молекс към 6 пинов за видео карта

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...