Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Не виждам да цитираш BBC. Виждам да цитираш една от много пеевски партенки, която твърди, че цитира BBC.

 

Със същия успех, мога да заявя, че според ИТАР ТАСС Медведев участвал като балерина в Болшой Театър и това щяло да бъде излъчено в новинарската емисия след Сънчо...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Първо News.bg не мисля, че е на Пеевски и също така според мен е един сравнително сериозен сайт. Второ въпросната новина е обявена и от доста други западни сайтове. Ето ти пример с английския сайт Express.uk.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че точно ББС ще го кажат това. Мисля, че във филма ще дебънкнат идеята, че изтребител е свалил самолета, което е напълно нормално за лизачите в ББС.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Днес се запознах с външният ни министър и присъствах на среща с него. Изключително приятено впечатление ми направи. Викам си, не може да е от хората на Тиквата. Оказах се прав. От редиците на ДСБ произлиза!

Link to comment
Share on other sites

Еми да, но все пак излизането ще е дооооста дълъг процес, който ще отнеме много години и реално никой знае точно как ще се отрази, ако изобщо се случи де...Но това е в случай, че само Британия напусне.Ако последва ефекта на доминото и други се откажат от съюза, тогава вече си мисля, че ще стане страшно...във финасов, дори и военен аспект....

Link to comment
Share on other sites

Еми да, но все пак излизането ще е дооооста дълъг процес, който ще отнеме много години и реално никой знае точно как ще се отрази, ако изобщо се случи де...Но това е в случай, че само Британия напусне.Ако последва ефекта на доминото и други се откажат от съюза, тогава вече си мисля, че ще стане страшно...във финасов, дори и военен аспект....

Нищо не е сигурно, но в краткосрочен план няма да има никакво раздвижване в тази посока в останалите държави-членки, то няма и как да стане, да не говорим, че всички са изненадани - дори самите брекзит-ари, които напъваха за този изход и сега седят и се чудат какво да правят от тук нататък. Има и един друг момент. Шотландия и Северна Ирландия твърдо гласуваха за оставане в ЕС и сега отново скачат по въпроса за независимост от кралството и влизане като самостоятелни държави в ЕС по някое време, та не се знае знае ли се. :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо не е сигурно, но в краткосрочен план няма да има никакво раздвижване в тази посока в останалите държави-членки, то няма и как да стане, да не говорим, че всички са изненадани - дори самите брекзит-ари, които напъваха за този изход и сега седят и се чудат какво да правят от тук нататък. Има и един друг момент. Шотландия и Северна Ирландия твърдо гласуваха за оставане в ЕС и сега отново скачат по въпроса за независимост от кралството и влизане като самостоятелни държави в ЕС по някое време, та не се знае знае ли се. :)

Шотландските колеги са полудяли тази сутрин. Миналата година говориха, че е хубаво да си остане Великобритания едно цяло. Сега говорят по - бързо да има вот за да излизат от тях. Ирландците гледам май ще се обединяват. Не мисля обаче, че ще има други държави които да ги последват. Щетите за Английската икономика не ми се мислят.

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ме е яд, че сега ще трябва да плащам ДДС и на английските стоки. :lol:

Не. Просто ще си ги поръчваш от Германия. Те така или иначе повечето са внос от Китай. Когато за последно си поръчал нещо от Англия което да е произведено там?

Link to comment
Share on other sites

От UK поръчвам неща, които са си произведени или ги има само там и няма как да ги намеря дори и от Германия, а китайските неща отдавна си ги поръчвам както знаеш единствено от Китай, тъй като от там ми излизат най-изгодно. :)

Link to comment
Share on other sites

Споко, изнесените бази за внос на китайците вече са в Германия, скоро и в източна Европа ще направят... няма да има никаква причина каквото и да е да се поръчва от Uk

Link to comment
Share on other sites

Ожалихте хората. Не знам какво е станало защото не ми пука, но слагам 2 Корони, че англичаните пак ще са по-добре от живеещите в европейския съюз българи.

Link to comment
Share on other sites

Ожалихте хората. Не знам какво е станало защото не ми пука, но слагам 2 Корони, че англичаните пак ще са по-добре от живеещите в европейския съюз българи.

Чефич, напоследък съм забелязал, че почти във всеки твой пост хейтиш нещо. Тази Америка не ти се отразява добре, защото от писанията ти струи яко цинизъм, материализъм и расизъм. (лично мнение)

Link to comment
Share on other sites

Споко, изнесените бази за внос на китайците вече са в Германия, скоро и в източна Европа ще направят... няма да има никаква причина каквото и да е да се поръчва от Uk

 

Това не е баш тъй,много неща минават точно през пристанищата на острова.Поръчах преди 20-на дни детайл за мотор от търговец в Юар, и мина точно през UK...И с доста други неща така.Някои части за мотори конкретно ги намирам само в английския ибей,даже има произведени и на острова от малки фирми.Части за коли пак така,поръчвал съм на приятел,от местните морги ги намира за буквално без пари...Ако се въвеждат пак мита вече пазаруването ще се обезсмисли в голяма степен...За самите англичани си мисля,че гласувалите за излизане са били подведени сериозно от местните политици,те пък не са очаквали да се случи точно тоя резултат...и сега всички седят като н@@кани и се чудят каква да я свършат.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...