Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Има едно "Синьото" до бившия "FOX" в Смирненски. Много добра цаца и непретенциозна обстановка. И маси отвънка! Нещо като Рахата в добрите му години... Може да пробвате там. Бирата е 1.50 лв!!! :D Цацата е 2.00 лв. Останалото не знам как е, защото не съм го пробвал никога... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ако е за това за което се сещам , поста ти трябва да изглежда така .. :lol:

 

Има едно "Синьото" до бившия "FOX" в Смирненски. Много добра цаца и непретенциозна обстановка. И маси отвънка! Нещо като Рахата в добрите му години... Може да пробвате там. Бирата е 1.50 лв!!! :D Цацата е 2.00 лв. Останалото не знам как е, защото никой не е оцелял , за да разкаже !
Link to comment
Share on other sites

Не само, че е скъпичко, ами сервитутките са толкова усмихнати, че направо ти се отява.

 

Верно последните 2 месеца не съм ходил там, но на мен винаги са ми се усмихвали...

 

 

Има едно "Синьото" до бившия "FOX" в Смирненски. ...

 

Абе има едно "Синьото" на Боровец и да ти кажа е уникално добро заведение! Каква скара хапвах там няколко дни не е истина - все едно сам съм си я правил :)

Link to comment
Share on other sites

М'да, в Рахата ние сме част от менюто. На комарите.

 

Ако до петък решите да идете някъде извън Виден - споменете в темата. Бих дошъл. 

Link to comment
Share on other sites

Ако до петък решите да идете някъде извън Виден

 

:confused

 

========

 

Все още не виждам кандидати за идване където и да било, освен 3-4 човека. При това положение е излишно да превим каквото и да било, защото няма да е Форумна среща. Аз у дома събирам повече хора. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Може би и аз ще се явя за час - два...., че в събота имам рано ставане.

Link to comment
Share on other sites

Еми аз не знам още :( утре съм на рожден ден и нз дали ще мога да се измъкна да не ходя да правя зарзават на село.

Link to comment
Share on other sites

Разбрах само,че ще е на 28.08., не разбрах къде.

Но така или иначе не съм от Пловдив,и едва ли ще мога да дойда,но друг път с удоволствие ще присъствам. Предстои ми оглеждане на квартирка и се надявам всичко да е наред.

Приятно изкарване ви желая.

Link to comment
Share on other sites

Айде стига с тия Петъци де!

 

Иначе мога да препоръчам едно много добро заведение с много ниски цени и хубава кухня. Намира се в началото на Стария град, горе до Академията. Казва се Потомци. Има и градина вън, но до към 11 има комари. Самоче хората раздават пръскало, да се маже човек ако го хапят. :)

Link to comment
Share on other sites

Я си направете статистика ако искате кой е за петък и кой за събота. За мен петък е много по-удачен по ред причини, но пък основната е че в събота няма как да се включа (всяка една събота). Ако има толкоз мераклии оправяйте се в събота - мен лично не ми е проблем. Подозирам обаче че само 1-2 човека реват срещу петъка - най-удачния ден за джумбиши с опция наспиване и пълноценен уикенд след това. Разсъждавам си ей така...

Link to comment
Share on other sites

Съботата мен обикновено ме хваща липсата тъй че Петъка като че ли е по-добър избор...

 

 

ПС: Едната "мома" си намери оправдание ... любопитно ми е другите 2 и особено тази която щеше да черпи мусака какво ще кажат :lol:

Link to comment
Share on other sites

- най-удачния ден за джумбиши с опция наспиване и пълноценен уикенд след това. Разсъждавам си ей така...

 

Именно. Затова тогава излизам и аз. Именно в това ми е проблема.

Link to comment
Share on other sites

Съботата мен обикновено ме хваща липсата тъй че Петъка като че ли е по-добър избор...

 

 

ПС: Едната "мома" си намери оправдание ... любопитно ми е другите 2 и особено тази която щеше да черпи мусака какво ще кажат :lol:

Петък е правилен избор и според мен.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Тя, тази дето щеше да черпи мусака се е потопила така, че ни буйовете и, ни шнорхела и се виждат.... ;) (още по-малко пък моите ризка и пешкирче)

Link to comment
Share on other sites

Дотук виждам освен мен и жената следните официални лица - Чистачите, Пешо, Наско, Иво и Яна, Ники, Галин, Xeon... къмто 11 човека.

 

Дворчето в Хъшове е в летен режим, така че фиксирам една 15-ка там. В колко часа да бъде старта?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...