Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

А че попа от църквата уплашен идва да пита кой се хили така като ненормален та чак иконостаса се тресе няма значение, нали! laughing.gif
К'во пак за мен? :lol:
и по-скоро се родееше с птичето царство)
БУАХАХАХАХА
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Абе кръчмата си беше окей. Само ревете и вие. Като се прави резервация му кажете на човека да зареди и ще е окей. Едни картофи объркали голяма работа. Стана весело, стана купон. Само някакви претенции бахмааму. Нали се забавлявахме, какво друго има значение. Айде избирайте кръчма че ако се полигавите още малко и ще ме загубите за каузата.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм напълно неутрален при така поставеният вот, та може да броите по 1 и за трите.

 

Макар че в Потомци е най-евтино. Малък БГ алкохол беше 0.80ст преди месец. А колкото до собственика, ще му напомним за предния случай и мисля, че няма да се повтори.

 

Заведението до Енергото/Природонаучния музей/Младоженския дом е затворено.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за достатъчно голямо място + по-тиха музика. Според мен Джоаната, особено в петък, не е много подходяща за подобни събирания.

 

Бтв, TAZ няма да може да дойде.

Link to comment
Share on other sites

Във потомци имаше някакъв пич с китара,който малко бъркаше работата.Пък след това и Глория пя.Иначе доста добре беше и храната там.Сача беше доста добър.

Айде аз съм за Хъшове.

ПС:Ще има ли пак среща на пощата че не помня къде беше :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бе и аз като латерна, ще повторя "При Сандо". Програма няма, маса могат да направят каквато решим стига да се наканим по-рано, не от днес за утре....

 

Иначе от посочените само Хъшовете става. Другото е думканица....

Link to comment
Share on other sites

На ъгъла на Славянска и Петко Д. Петков. Или като застанеш пред входа на Военна Болница( не от бул. Христо Ботев) в ляво се пада.

 

В Даяната бяхме събота и е ужастно шумно. Трябва да се надвикваш. В Потомци ми пееше певеца на главата и не ме кефи. За това аз избирам Хъщове от другите.

Link to comment
Share on other sites

Сетих се къде е. Колкото до певеца, сигурно няма да го има тоя път. Тогава го бяха поканили заради нас.

Еми този път ще им кажем да не го канят...Само дрънчеше с тая китара.И се надвиквахме...

Link to comment
Share on other sites

Предлагам днес да приключваме с локумите и всеки да каже примерно:

 

+ Хъшове

+ Потомци

- Даяна

 

(примерно)

Че утре си мисля, че е добре да имаме бройка за резервации.

Link to comment
Share on other sites

Айде за да е по-точна класация и аз съм за Хъшове или Потомци. Даяната ми е втръснала, и цените им не са каквито бяха, нито пък кухнята. Решавайте какво ще е.

Link to comment
Share on other sites

Аз ако трябва да избирам между трите, "Хъшове" със сигурност. "Потомци" е на майка си в г*за, "Даяна" наистина не готвят вече, както преди, в събота такива пилешки флейки или както там се води, ми бяха изпържили, че дори топли, ако бях замерила някой с тях, щяше да умре на място, толкова бяха твърди. Бляк и гнус. Мерси съм.

Link to comment
Share on other sites

Аз ако трябва да избирам между трите, "Хъшове" със сигурност. "Потомци" е на майка си в г*за, "Даяна" наистина не готвят вече, както преди, в събота такива пилешки флейки или както там се води, ми бяха изпържили, че дори топли, ако бях замерила някой с тях, щяше да умре на място, толкова бяха твърди. Бляк и гнус. Мерси съм.

Хъшове и потомци са едно до друго. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Тъй ли?! Боже, паметта започна да ми изневерява :( Ми добре де, нека е нещо, до което се стига без да си строшил и двете си токчета...

Link to comment
Share on other sites

Аз ако трябва да избирам между трите, "Хъшове" със сигурност. "Потомци" е на майка си в г*за, "Даяна" наистина не готвят вече, както преди, в събота такива пилешки флейки или както там се води, ми бяха изпържили, че дори топли, ако бях замерила някой с тях, щяше да умре на място, толкова бяха твърди. Бляк и гнус. Мерси съм.

 

Ако Потомци е на в на майка си г*за, то Хъшове са на другата буза. :)

 

Потомци са до Музикалната академия в Стария град.

Link to comment
Share on other sites

Хъшове и потомци са едно до друго. :blink:

 

Нещо си се объркал. Че са близо е така, ама чак едно до друго....

 

 

Иначе май скоро няма да решим като гледам. А времето си лети.... Според мен скоро не сме били в Хъшове, време е да идем.Поне и бира ще имат, няма да пием "квото е останало".

Link to comment
Share on other sites

Аз само така да попитам..., в хъшовете..., къде на двора ли ??? Щото... вътре е меко казано, мноо трудна работа... ма вий си знаете де...

Link to comment
Share on other sites

Двора зстава зала през тези дни - били сме там и в по-късни и студени месеци.

За теб ще оставим хигиенизирането на тоалетната laughing.gif

 

Следобед ще звъня на Иво. Каква е цифрата последно някой да сметне. И ако има специални поръчки ги казвайте отсега хахахах

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...