Jump to content
BulForum.com

Продавам компютър, монитори , принтер и др неща


Recommended Posts

Продавам компютър, два монитора, (три мишки + клавиатура), хардиск 500 МВ, 3 РАМ памет карти съответно 4,4, 16 МВ и принтер HP deskJet 400 перфектен. Продава се всичко комплект. Компютъра работи, с инсталиран уиндоус 95. Липсва му ЛАН картата. Всичко се вижда от снимките, но ако има нещо допълнително питайте.

http://randomizator.snimka.bg/business/comp.644338.25979894

http://media.snimka.bg/9862/025979894-big.jpg?r=0

 

Цена за всичко 120 лв

Link to comment
Share on other sites

Приемам и бартер за някаква работеща и НОВА техника. Само да не е телефон, че си имам вече за магазин да отворя :) Взимат се или от място в София или както се разберем, но не ги нося аз, че са много големи и тежки мониторите, а съм на крачкомер сега :(

Link to comment
Share on other sites

НАМАЛЯВАМ НА 90 лв.

Намерих и свързващия кабел на принтера с компютъра.

Прибавям и подарък две книжки с точки на била ( и двете са запълнени с по 40 лепенки) Важат до 15 ти тоя месец и се равняват на 400 лв. Не съм сигурен за какво може да се купи с тях, но на мен няма да ми свършат работа, а е жалко да ги изхвърля след като жената ги е лепкала

:beer:

Link to comment
Share on other sites

Колега, извинявам се но твоите компютри са за музей, защото вече се водят клас "ДРЕВЕН".

Направо се чудя, дали не си чукнал една нула отзад по невнимание.

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Вярно е че са стари, но обявената цена е за всичко накуп. Два монитора тип кинескоп, работещ компютър с архаични параметри, но все пак работещ и с ОС, работеш мастилен принтер, клавиатура, 3 мишки, отделно един харддиск и 3-4 RAM памети. Ако ги хванеш по няколко лева пак става тази сума. Пък и през ден намалявам :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

НАМАЛЯВАМ НА 70 лв

Може и на разбивка

Принтер - 20

Монитор Митак - 10

Монитор IBM - 20

Компютъра - 30

Харддиск - 5

Мишките по 3 лв/ броя

Клавиатурата подарък с компютъра

Рам паметите подарък с което и да е

:))

 

СНИМКИ

Link to comment
Share on other sites

Намалявам комплекта на 50 лв.

Разбивката на дребно да се преизчисли с -30% от цените

 

:beer:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Намалявам на 40 лв комплекта

Разивка -

мониторите по 10 лв

Компа - 10 лв

Принтер 20 лв

 

Ако нещо някой си хареса да пише, дори и с предложение за цена. От 20 ти февруари което не е продадено ( без принтера) да се счита за обявено за подаряване :beer:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...