Jump to content
BulForum.com

продавам пчелен мед


Recommended Posts

Продавам от меда на дядо ми-чист натурален,много е хубав,ако някой желае и дегустация.От екологично чист район.намиращ се на 30 км северно от В.Търново-село Стефан Стамболово-доста е голямо землището на селото и няма никаква промишленост в близост.

. .побързайте,количеството са ограничени.....

 

 

 

 

Имам 1 тенекия разсипана в буркани както следа:

 

 

Има мед в буркани разтеглен по 1кг и 850 гр цена 6 и 7 лева

 

 

 

в момента имам 8 бр.по 850гр-6лв

2бр по 900гр-6.30

4бр по 1 кг-7 лв

 

 

Всичко е изтеглено на везна и е оценено,различния грамаж се е наложил заради наличността на такива буркани,медът е много хубав.Може и да се дегустира .Захаросан е,което ви е гаранцията за качеството.

Още нещо.Имам нужда от големи буркани с винтови капачки,без значение от състоянието и точния грамаж,може да се разберем за някаква нормална цена,ако някой има излишни и му заемат място- ще съм благодарен.

 

Адресът ми е "Васил Ихчиев" 56

.

0885768705...Димитър след 12.00 часа,от Пловдив съм....в темата заявки и мнения,може и на лс...

Добре е предварителна уговорка по телефон или лс,за да не стане разминаване удобно ми е вечер между 16.00 и 20.00.

 

Цената е върху 7лв килограм

Link to comment
Share on other sites

Продавам от меда на дядо ми-чист натурален,много е хубав,ако някой желае и дегустация.От екологично чист район.намиращ се на 30 км северно от В.Търново.

разполагам с 18 буркана по 1кг. засега.При интерес или поръчка може да се намери количество но не е много така че побързайте...

 

Цена-7лв

Как мога да купя един буркан за проба?

Link to comment
Share on other sites

Как мога да купя един буркан за проба?

вече оставих номер..забравил съм .....

Има интерес и за да няма съмнение публикувам една снимка на дядо ми със синът ми ясно се вижда пчелина на заден план....

 

020631982.jpg

Link to comment
Share on other sites

И аз ще взема два буркана!!! :)

Което ще рече, че ще ти спестя разкарването, тъй като когато взимам моите, ще взема и твоите и ще ти ги донеса, понеже си ми на 2 минути. :)

 

Освен това доколкото гледам май вече изчерпахме наличностите от 8 бр. ;)

Link to comment
Share on other sites

Пламене, вземи и за мен още 2(ако не съм объркал сметките на бройките на бурканите), моля те, и ги дай и тях на Стефан. Той знае пък на кой да ги предаде... ;) (колко е Пловдив, едно по-голямко село... :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

Щом тази ''доставка'' свърши аз се нареждам за няколко буркана за следващата. Аз имам химически молив, нали не е проблем да пробвам на място преди да взема.

Link to comment
Share on other sites

""Някои смятат, че натуралността на меда може да се определи с помощта на „химически" молив. Трябва да се намаже медът на лист хартия и да се пробва да се пише на хартията с този молив. Ако медът е фалшифициран, то се появява син цвят, както от водата.

В действителност това е заблуждение. Следва да се обясни, че абсолютно подправен мед продават като правило, като го предлагат от врата на врата. Това е така нареченият „цигански" мед. Да се избегнат грешките с меда е просто – да не се купува такъв мед, който е с прекалено ниска цена."

Link to comment
Share on other sites

На драго сърце може да се дегустира и да се изпробва по всякакви начини- кой както иска,,,,,

Може би ще стигнат бурканите за писалите в темата..ако ли не- скоро пак.Май редовни клиенти ще си намеря тук :),но количеството си е огрничено-няколко тенекии са.Не се занимавам с фалшифициране и печелбарство,помагам на дядо ми да си подкрепи песията и ще се купуват дърва за зимата.Това е истината.Приятелите ми си ме знаят и си вземат редовно.Изкупуват го на едро търговците за смешни пари.Повечето пчелари така го продават,но с цена от 3-4 пъти по-ниска от пазарната и най лошото е че го "кръщават" няколко пъти преди да влезе в домовете ни.

Няма да хваля качествата на меда изобщо като продукт, но знаете от колко билки и тревички се събира-та едно от последните истински неща е.Знам че всичко около нас е отровено и поведението на пчелите дори се променя.Все пак селцето ни е малко със голямо землище далеко от града.Дядо ми каза,че в близост до кошерите имало 2 блока слънчоглед в различни посоки.Пчеличките събирали само от единия и то по-далечния.....защо ли......

 

поздрави....

Link to comment
Share on other sites

Ако някой има предпочитания кум кристализирал(захаросан) мед(което е една от основните гаранции за качество и чистота) сега е момента да каже защото го разтопяваме. Има такъв и се разтопява преди пълнене на водна баня, за да стане течен....

има 2 буркана останали и чакам отговор от диванов

Ще се постарая скоро да има отново.Прогнозирам вдигането на цената по пазарите-тази година е по слаба за меда.

 

За количество-отстъпки.Става въпрос за тенекии-има такива от 6,10,20,24 кг.....договорката на лс

Link to comment
Share on other sites

Има 2 свободни буркана,тъй като "Диванов" ще вземе кристализиран.Към края на седмицата ще ми докарат още.Ще бъде половината разтопен половината кристализирал..който какъвто иска,но ако има претенции някой нека ме ориентира по лесно ще ми е ...да не го разтопяват напразно.

Link to comment
Share on other sites

Доста хора взеха.Всички го харесват.И той си и свърши.останаха 6 буркана-разтопен и 1 захаросан-от 1 тенекия са така че няма разлика във вкуса.

Има и 2 буркана запазени за Диванов.

Повече мед засега няма да има най -много още 1 тенекия да рапродадем на буркани..но няма да е сега.

Link to comment
Share on other sites

Прочетох темата и в спомените ми изпулува дядото на жена ми. И той си имаше кошери, имше мед. Сега вече 15 г. го няма, и мед няма.

Да е жив и здрав тъста/баща ти.Старата генерация винаги е помагала.

Както казва Али Ръза: Да Ви е сладко.

Поздрави на всички с най-добри чувства.

Сам

Link to comment
Share on other sites

Прочетох темата и в спомените ми изпулува дядото на жена ми. И той си имаше кошери, имше мед. Сега вече 15 г. го няма, и мед няма.

Да е жив и здрав тъста/баща ти.Старата генерация винаги е помагала.

Както казва Али Ръза: Да Ви е сладко.

Поздрави на всички с най-добри чувства.

Сам

медът е на дядо ми-бащата на майка ми......:).Да е жив и здрав.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ново зареждане може би последно.Доста хора взеха няма недоволни,надявам се да ми станат клиенти за догодина.

 

Има 26 буркана по килограм кристализирал мед...заповядайте

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...