Jump to content
BulForum.com

Филми: обща тема


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ангеле, 2+2=4. Не мисля, че има нужда от по-нататъшни аргументи. 

 

Самия факт, че наричаш филм като НЕАТ прехвален лично за мен е достатъчен... 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, 2+2=4. Не мисля, че има нужда от по-нататъшни аргументи. 

 

Самия факт, че наричаш филм като НЕАТ прехвален лично за мен е достатъчен... 

 

Мда. Доста скучен филм.

 

Самия факт, че ме лишаваш от собственото ми мнение за мен също е достатъчен..

Link to comment
Share on other sites

Това като спора за Кристофър Нолан преди време :)

Гледайте, (раз)очаровайте се и така. Вкусове различни...

Аз лично гледам във всеки филм да намеря нещо положително и ако не е някоя тотална излагация успявам  :drunk:

Тарантино си е точно в категорията "различен и нестандартен", което му определя и 2те крайности.. Или ти е любим или го мразиш... 

Има и добри филми, ама такива като Grindhouse са си гавра с филмовото изкуство  :D

Link to comment
Share on other sites

Мда. Доста скучен филм.

 

Самия факт, че ме лишаваш от собственото ми мнение за мен също е достатъчен..

 

Ангеле, никой не може да те лиши от мнението ти! Могат да те лишат от ръце, крака, кайсии, но от мнение и от гъз не могат...

Link to comment
Share on other sites

Да, забравих го.

 

Ами различен е - да, но чак пък толкова.. Филмите му са специфични, но са много сходни един с друг. Факта, че се опитват да го копират е показателен, че е голямо име, но на мен лично неговата формула започва да ми става предвидима и скучна. Малко като Woody Allen. Повечето му филми са еднакви. Интересни са ми и ги гледам с удоволствие, но просто като видя един филм, мога да разбера дали е негов.

 

Тая липса на креативност и лежане на стари лаври и похвати, нещо не ме кефи.

 

Освен това филмите на Тарантино са си модерна версия на grindhouse филмите, която по-отявлено се опита да направи с Deathproof

 

Pulp Fiction и Reservoir Dogs ми бяха доста скучни като ги гледах преди години. Можеби трябва да ги гледам отново, но надали ще има разлика. Също като другият, според мен, прехвален филм от това време - Heat.

 

Fury малко напомня на филм на Тарантино, а не е негов.

 

Има нови режисьори, които доста добре се справят в това, да са различни от масата.

Pulp Fiction си е доста добър филм, точно този Django не е кой знае какво... За Heat явно просто не си фен на такива филми, сега ако кажеш, че и the Departed е слаб и прехвален...

Link to comment
Share on other sites

Pulp Fiction си е доста добър филм, точно този Django не е кой знае какво... За Heat явно просто не си фен на такива филми, сега ако кажеш, че и the Departed е слаб и прехвален...

 

Не казвам, че е слаб, но бих казал, че ми беше леко скучен.

Същото казвам и за Pulp Fiction и за Heat. Не са слаби филми по никакъв начин, но просто не ми бяха интересни.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно и Четири стаи и Джаки Браун са тъпи и безхаберни... И From Dusk Till Dawn, Natural born killers, True romance....

 

Игнор му е майката... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

 


 

Джони Деп никога не е изглеждал толкова зловещо,а второто заглавие ми вдигна адреналина.Емили Блънт ме заинтригува.

П.С.Още няколко филма.Антонио Бандерас изглежда наистина му се е наложило да се потруди тук


 

Този ще е леко шантав като че ли


 

Тази комедия ще се гледа


 

Надявам се да гледам запомнящ се трилър...най-сетне.


Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Коментарите са излишни. :bowdown:

Изглежда много добре. С малко повече късмет ще го гледам на премиерната дата на imax, че нашата фирма е уредила места. Само да не ме сложат да работя :D

 

Иначе кръстник, какво ще кажеш за Battlefront? Аз не успях да участвам в бетата, защото просто не ми остана време, но разбрах, че не била нещо особено. Повече недоволни като че ли имаше.

Link to comment
Share on other sites

Кръстник,този тийзър е стар.Ето го новия трейлър :))

 

Тоз негър си личи ,че не става за актьор,камо ли за такава легендарна продукция.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

На мен не ми харесва този черният как бие на очи постоянно в трейлара, щеше да му отива повече да играе в планетата на маймуните :), мацката се предполага на кой може да е дъщеря, но черният рицар е една голяма питънка.

Не вярвам да е страничен герой който изведнъж ще стане главен, но ще видим.

Link to comment
Share on other sites

За Lando Calrissian изпълнен от Billy Dee Williams ли говориш? Че не ми се вижда много светъл.

 

Ти друг във филма видял ли си? Гледаш европеиден мелез, какъвто е и Обама, примерно... 

 

Ей това е черно:

 

nigeria-kidnapped-girls.jpg

 

========================

 

Ева Мендес - ЦЕЦА... Това ТРЯБВА да го видя...

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми харесва този черният как бие на очи постоянно в трейлара....

 

Това е направено с цел - да има по-голяма гледаемост от черните, които вече са предостатъчно много. После кажете, че няма равноправие и някой бил дискриминиран... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Кръстник,този тийзър е стар.Ето го новия трейлър :))

Изобщо не съм видял, че съм объркал линка, мерси за поправката.

 

Иначе не се съмнявам, че J.J. Abrams е направил уникална продукция, какъвто и да е сценария (там очаквам леки изненади, но не нещо крайно).

 

Относно играта, ще видим. Нямам някакви кой знае какви предварителни очаквания, но пък се вижда, че графиката е уникална.

Link to comment
Share on other sites

Лошото е, че J.J. Abrams ще прави само първата част. Останалите 2 са поверени на друг... Със Стар Трек се беше справил много добре. Да видим сега какво ще стане. Имам някои идеи от видяното, но... Черният и мен много ме дразни. Изобщо не си пасва от видяното до момента. По едно време го видях и с лазерен меч. ужасТ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...