Jump to content
BulForum.com

Как се казва Мечо Пух по света


VooDooMaN

Recommended Posts

Ирландия - Меч О’Пух

 

Шотландия - Мечо МакПух

 

Англия - Мечо Пуух

 

Дания - Мечо Пухсен

 

Швеция - Мечик Пухсон

 

Норвегия - Мечо Гунар Пухяер

 

Русия - Мечо Пухин

 

Грузия - Мечорат Пухашвили

 

Армения - Мечан Пуханян

 

Китай - Ме Чо Пух

 

Япония - Мечоши Пуханага

 

Италия - Мечо дел Пухини

 

Испания - дон Мечо-Мария Пухалес

 

Бразилия - Лиуш Назарио Соуса и Лима Франсиско да Мечо - Пухиньо

 

Германия - Хер Мечо фон Пухен

 

Франция - Мечоас дьо Пухле

 

Саудитска Арабия - Мечо ибн ал Насър ел Сахиб ес Пухар

 

Камерун - Кхмечо Мбпух

 

Иран - Мечолях Пухейни

 

Израел - Мечосей Пухберг

 

Ирак - Меччам Пухеин

 

Индонезия - Мечолар Пухарто

 

Индия - Мечира Пуханди

 

ЮАР - Мечсън Пухела

 

Нигерия - Мечубу Пухегбени

 

Холандия - Мечри ван Пухкелен

 

Белгия - Мечил де Пухилде

 

Ливан - Мечнин Пухнан

 

Според Лукас - Мечарт Пухейдър или Мечюк Пухайуокър (според избора на страна)

 

Според Спилбърг - Професор, доктор, доцент, асистент, кандидат на какви ли не науки Мечиана Пухоунс

 

Според Сервантес - Дон Пухот и Санчо Праса

 

автор: Дъртия Вейдър

Е-бане

Link to comment
Share on other sites

Много яко!! Това ми е една от любимите книжки - стои ми до леглото винаги :) ... Малко хора обаче знаят как е истинското име на Мечо Пух - Едуард Сандърс... Хич не звучи мечопуховски :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

и на мен "Мечо Пух" ми е любимата книжка. от време, на време си я препрочитам. м/у другото в в това книжле могат да се намеря , както невероятни бъзици, така и големи мъдрости.

Link to comment
Share on other sites

Много яко!! Това ми е една от любимите книжки - стои ми до леглото винаги  :) ... Малко хора обаче знаят как е истинското име на Мечо Пух - Едуард Сандърс... Хич не звучи мечопуховски  :D  :D  :D

:punk :punk :punk А ти сигурно си Кристофър Робин. :punk :punk :punk И да продължа в Мечо Пуховски стил....тъй като времето когато пиша този пост е напреднало...отивам да ОБЕКУСВАМ :)

Link to comment
Share on other sites

imenata s mnoo qki,ama knijkata(trqbva da ste pod 7godini za da vi haresa ili ste ludi) :zzz

Ти пък :( Каде е детското у теб???? Незабравяйте, че във ВСЕКИ от нас живее по едно голяяяяямо дете :D

Link to comment
Share on other sites

imenata s mnoo qki,ama knijkata(trqbva da ste pod 7godini za da vi haresa ili ste ludi) :zzz

А Вие сигурно сте психиатър или психолог?! Обичам хората да ми поставят диагнози. Звучиш ми като една надута госпожица, доскоро подвизаваща се в тв ефира, тя пък твърдеше, че човек дето не е чел Достоевски не може да претендира да е интелигентен... Смях. Между другото - много се съмнявам, че едно 7 годишно дете ще схване и една 10 от това за което става дума в книжката. "Мечо Пух" е толкова книга за деца, колкото и "Алиса". Жал ми е за хора дето мислят като теб. Според мен им липсва нещо много важно.

Link to comment
Share on other sites

Интересно е като на някои книги се лепят ей така етикети "за деца". Мечо Пух, Алиса, Пипи Дългото чорапче - книги за деца на 3 и 103 години. Хубавото на тези книги е, че са на layers. В по-дълбоките layers има доста сериозни неща, които не всеки разбира. Нещо подобно е като се лепят етикети "детски книжки" на Властелина и всички книги на Пратчет. Особено в последните има толкова истина и философия колкото в малко други книги...

Надявам се са ви харесали имената на Пух, съвсем случайно попаднах на тях и ми се сториха много яки :) .

Link to comment
Share on other sites

Ти пък :(  Каде е детското у теб???? Незабравяйте, че във ВСЕКИ от нас живее по едно голяяяяямо дете :D

winagi sam smtal 4e sam golqmo dete.Ama izvinqvaite ako sam vi zasegnal,oba4e za men tai knijka ne e ni6to osobeno!!!

vijte sega za teri pra4et i Vlastelina ste pravi

Link to comment
Share on other sites

imenata s mnoo qki,ama knijkata(trqbva da ste pod 7godini za da vi haresa ili ste ludi) :zzz

Ia copy-paste praviloto v koeto pishe che nemoje da haresvash prikazki i detski istoriiki kogato vuzrasta ti e nad 7 ghodini....ako ne go namerish tva pravilo te suvetvam poveche da ne govorish edno kum gioteri.

 

Hitar Petur / Rudiart Kipling rulez !

Link to comment
Share on other sites

ее, DRAIMAN(Димо) стига с тия глупости!!! и преди сме се карали с теб на тази тема. по-добре си намери книжката и я прочети още 1-2 пъти и тогава ще видиш за кво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Нещо подобно е като се лепят етикети "детски книжки" на Властелина и всички книги на Пратчет.

Това за Пратчет като го чуя и ме докарва до бяс... Така могат да се изказват само хора, дето никога не са виждали негова книга, камо ли да са я чели... И в 95% случая е точно такъв - като застрелям с въпроса колко и кои негови книги е прочел тоя дето ги плещи такива, се оказва, че не чел нито една - "Ама как - че те нали са за деца, аз такива не чета"... Лусери. Самият Пратчет го е казвал в интервюта и то неведнъж - колко много щял да се учуди ако децата разбират книгите му. За Алиса няма какво да говорим - въобще не ми е ясно какво ще разбере едно дете от нея. Аз я прочетох след казармата и пак не мога да твърдя, че съм я схванал - едва ли щото съм тъп. Но тоя спор е излишен - днес малко хора въобще четат нещо, за децата да не говорим. Скоро в една видеотека ме депресира тотално едно 16-на годишно девойче с въпрос към персонала - "Да ми кажете някой филм, дето да е за крал Артур, че в училище ще го взимаме сега, ма не ми са занимава да я чета легендата..." Ебаси. Говори за нещо дето се побира на педесетина странички. Повече време ще и отнеме да гледа филма, отколкото да прочете легендата... После се чудим защо ни оглупявала нацията. След 20 години ще сме точно като американците - ще твърдим, че Орфей е бил чернокож, че траките са ловили маймуни с отровни стрели, и че Херкулес е бил готин пич, дето си джазира весели мелодиики, както и всички в древна Гърция по цял ден са се моткали насам-натам пеейки си...

 

А това с имената на Пух си е находка и то в типично мечопуховски дух - 10х, VooDooMaN...

Link to comment
Share on other sites

А Вие сигурно сте психиатър или психолог?! Обичам хората да ми поставят диагнози. Звучиш ми като една надута госпожица, доскоро подвизаваща се в тв ефира, тя пък твърдеше, че човек дето не е чел Достоевски не може да претендира да е интелигентен... Смях. Между другото - много се съмнявам, че едно 7 годишно дете ще схване и една 10 от това за което става дума в книжката. "Мечо Пух" е толкова книга за деца, колкото и "Алиса". Жал ми е за хора дето мислят като теб. Според мен им липсва нещо много важно.

Надявам се, че въпросната госпожица/госпожа се казва Ивана Колева :lol:

 

П.С.: http://www.warez.ru/movies/info.php?id=1277

 

^^ рулез (tnx ScherZ).

Link to comment
Share on other sites

........П.С.: http://www.warez.ru/movies/info.php?id=1277

 

^^ рулез (tnx ScherZ).

Eiiii chovek nemoje da vi iznenada :punk E...az pyk se kefia ot tova raznoobrazie.

WAREZ RULZZZzzzzz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eiiii chovek nemoje da vi iznenada  :punk  E...az pyk se kefia ot tova raznoobrazie.

WAREZ RULZZZzzzzz :lol:

Ами... добре :)

 

The Book of Pooh (2001)

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=1131

 

The Many Adventures of Winnie the Pooh

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2622

 

The Tigger Movie (2000)

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2641

 

Winnie the Pooh and the Honey Tree (1966)

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2592

 

Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year (2002)

http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2448

Link to comment
Share on other sites

Vie mai ne uvajavate li4noto mnenie na 4ovek(osebeno ako se razminava s va6eto)!!!O.K togava ako sam obidil nakoi da me pro6tava

Уважавам мнението на всеки - но не и когато някой с категоричен тон тръгва да ми лепи етикети и да ми поставя диагнози ;) ... След като ме обяви за луд, интересно как очакваше да реагирам - сигурно да се съглася с тебе?! Проявявайте към другите отношението, което искате и те да проявяват към вас. Толкова е просто. И друг път съм го казвал, но ще повторя - каквото почукало, такова се обадило - и обратното.

 

~peace~

Link to comment
Share on other sites

Ами... добре :) ...............

Stiga, stiga choveche...PREDAVAM SE :P :) Iavni ima kakvo oooooshte da naucha ot warez-a

 

WAREZ RULLLZZzzzzz ;)

Link to comment
Share on other sites

Това за Пратчет като го чуя и ме докарва до бяс... Така могат да се изказват само хора, дето никога не са виждали негова книга, камо ли да са я чели... И в 95% случая е точно такъв - като застрелям с въпроса колко и кои негови книги е прочел тоя дето ги плещи такива, се оказва, че не чел нито една - "Ама как - че те нали са за деца, аз такива не чета"... Лусери. Самият Пратчет го е казвал в интервюта и то неведнъж - колко много щял да се учуди ако децата разбират книгите му. За Алиса няма какво да говорим - въобще не ми е ясно какво ще разбере едно дете от нея. Аз я прочетох след казармата и пак не мога да твърдя, че съм я схванал - едва ли щото съм тъп. Но тоя спор е излишен - днес малко хора въобще четат нещо, за децата да не говорим. Скоро в една видеотека ме депресира тотално едно 16-на годишно девойче с въпрос към персонала - "Да ми кажете някой филм, дето да е за крал Артур, че в училище ще го взимаме сега, ма не ми са занимава да я чета легендата..." Ебаси. Говори за нещо дето се побира на педесетина странички. Повече време ще и отнеме да гледа филма, отколкото да прочете легендата... После се чудим защо ни оглупявала нацията. След 20 години ще сме точно като американците - ще твърдим, че Орфей е бил чернокож, че траките са ловили маймуни с отровни стрели, и че Херкулес е бил готин пич, дето си джазира весели мелодиики, както и всички в древна Гърция по цял ден са се моткали насам-натам пеейки си...

 

А това с имената на Пух си е находка и то в типично мечопуховски дух - 10х, VooDooMaN...

Супер много сам сагласен с тебе 4ове4е.Аз си признавам оба4е 4е не сам хва6тал книга от доста време ама нямам време преди като у4еник бе6е лесно ама ся.Незнам да ли тук е момента оба4е се се6там сега за Властелина на пратените много хора луднаха по него ама ме самнява голяма 4аст от тях да са 4ели книгата преди това.Аз ли4но я 4етох можеби 2-3 години преди да излезне филма и много и се накефих та за тва бях леко разо4арован от филма ама па ина4е сигурно трябва 6е да бъде 3-4 4аса епизод.А за дввои4ето уф тя да бе6е само тя ами скоро мои познат ходи да тарси Под игото а тва ве4е не е няква книга за историята на другите страни.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...