Jump to content

Photo

mnogo suha koja - kajete kakvo da pravq

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 DR_BoMBa

DR_BoMBa

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 15 February 2008 - 10:49

hora kajete mi molq vi se kakvo da pravq ! :( kojata mi e mn suha i lekarite kazvat maji se s tova maji se s onova no pak stava nqmam si na predstavata za6to ! nqkoi ako go e sre6tal neka da kaje - kak 6te se re6i problema ima li re6enie aaaa... ta tozi problem e ot okolo meseca ! polo4ava se nqkakvo mn gadno cepene na kojata i boli i ujas :(

zabravih da kaja 4e sam na godini i tozi problem e po garba,racete i v dolnata 4ast na korema :(

#2 pazu

pazu

Депутат

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1895 posts

Posted 15 February 2008 - 11:24

Пич , дехидратирала ти си се е кожата . Щом ти се пука ... гледай да е влажна или мазна . За целта ти препоръчвам Джонсън Бейби Ойл , поддържай се постоянно мазен и може да мине :)
▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ GOLF2 ░▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀
Current : Vengeful Wrath of the Great Overpower Lust and Fury
Future : Vengeful Wrath of the Extraordinary Optimized Supercharger

#3 poznai

poznai

слабохарактерен

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1705 posts

Posted 17 February 2008 - 14:12

Преди да се случи това, някаква промяна в начина ти на хранене или др. наблюдения от които допускаш, че може да се е случило?
Рязка промяна в килограмите, нещо друго...??
Приемаш ли достатъчно витамини, минерали, мазнини.. ??

Edited by poznai, 17 February 2008 - 14:22.

#4 DR_BoMBa

DR_BoMBa

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 19 February 2008 - 20:04

kazaha mi lekarite isto6tena koja ? :S ne ne ne nikva koi znai kva promqna !

#5 djadomraz

djadomraz

Templar++

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18445 posts

Posted 19 February 2008 - 21:00

Ами след като лекарите са ти казали, вероятно да ти препоръчали и медицинска козметика (примерно Menalind) с която да се къпеш а не с нормален сапун, някакви кремове с които да се мажеш, какво очакваш от форума да ти препоръчат - според мен по-добре слушай лекарите отколкото да се хванеш с някакви бабешки лекове и да стане по-зле. Да не смяташ че някой тука ще е по-компетентен от кожните лекари които по цял ден само с това се занимават? Верно може да има някой препатил но от друга страна може да има разлика между твоя и неговия случай и ако нещо на него му е помогнало на теб да ти навреди... Имай предвид че кожните заболявания са доста упорити и не минават за седмица - две а спокойно могат да минат 3 месеца без да забележиш някаква чувствителна промяна... Ако смяташ че това което ти е препоръчал един лекар не ти помага по-добре иди за съвет при друг. Жена ми за една дреболия при 3ма различни отиде... А имай предвид че кожата е най-големия орган в човешкото тяло и може да е индикация за друг проблем, особено от стрес могат да се получат какви ли не невероятни на пръв поглед неща.

Между другото не знам чувал ли си вица за различните видове лекари:

Хирург - Нищо не знае, всичко може
Вътрешни - Всичко знае, нищо не може
Кожен - Нищо не знае, нищо не може

Надявам се въпреки че бях малко рязък да съм бил поне малко полезен и да се оправиш по-скоро :)

Edited by djadomraz, 20 February 2008 - 04:21.

* Изказаните мнения са на пишещия и не следва да се приемат за общовалидни и меродавни. Нека се подразбира "според мен" за да не се налага писането му отново и отново.

* prepBut nI vrbLike adjHungarian! qWhat's artThe adjBig nProblem? ::: SC2 Profile
* Методът проба-грешка е чудесен, ако искаш да откриеш нещо ново, непознато на човечеството до този момент... например топлата вода или електричеството.

#6 Mate

Mate

Напреднал Член

• Members
  • PipPipPip
  • 185 posts

Posted 09 March 2008 - 12:49

Не забравяй да поемаш и повече течности това също е мн важно. Колкото се може повече вода, минимум 2-3л на ден.

#7 URDeaD

URDeaD

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 980 posts

Posted 14 March 2008 - 15:13

Kupi si ot niakoia apteka IKAROV. Tova go izpolzvat bremenni jeni i e za predpazvane ot strii. Maji se niakolko puti na den i go ostaviai da popie kolko moje pove4e. Naistina ima effect - az sum go izpolzval predi kato trenirah mnogo, daje zali4ava leko i ve4e poiavilite se strii. Uspeh!

#8 DR_BoMBa

DR_BoMBa

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 02 April 2008 - 21:25

:excl:

#9 stuner

stuner

Член

• Members
  • PipPip
  • 80 posts

Posted 02 April 2008 - 21:42

Няма лек.Станалото станало,ако щеш вярвай.Ако кожата ти не реши да се оправи сама на дали нещо ще ти помогне.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users