Jump to content

Photo

Момичета на повикване в Пловдив ?

• This topic is locked This topic is locked
87 replies to this topic

#41 host

host

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7728 posts

Posted 06 March 2008 - 21:16

Всичко зависи от човека, всичко зависи от сумата.Нищо повече, нищо по-малко.

btw такова оживление в рамките на една тема, евалата.

Edited by host, 06 March 2008 - 21:18.

#42 pazu

pazu

Депутат

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1895 posts

Posted 06 March 2008 - 21:56

Абе да ви кажа злобил кърти фаянса . Браво бате , страшни изказвания :)

Иначе ако питате мен ... има разлика между ку*ва , елитна ку*ва и компаньонка

ку*вите са всички онея женски циганета покрай гарата дето падат и от 5лв надоло , ако видят че си тръгваш . Също така , тва са и всички малки красиви и не толкова красиви момиченца 9-11 клас , дето ходят с някой чичковци на по 30 и им правят всичко дето им кажат ... за 50 лв на месец , нова чантичка и обувчици

Елитната ку*ва е нещото , което отчасти си струва за да се измъкнеш от жената ... поне знаеш че там след всяка анална и вагинална интервенция , пипа гинеколог и знаеш че не е някой чувал с болести , пък и бая добре ще се справи , колкото и неук да си ...

А компаньонката , тва е красива жена , която хваща окото , ама има и акъл в главата . Идеална е за компания , а секса вече е екстра ... според-зависи
▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ GOLF2 ░▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀
Current : Vengeful Wrath of the Great Overpower Lust and Fury
Future : Vengeful Wrath of the Extraordinary Optimized Supercharger

#43 frodo

frodo

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5579 posts

Posted 06 March 2008 - 22:33

Един приятел си търси сладурана :lol: :rolleyes: за изкарване на незабравима вечер.Някакви координати можете ли да дадете?

да отваря марицата и да чете - статия за изнасилване и отдолу се мъдрят въпросните телефони.
някъде го чух / прочетох скоро.
On 16th December 1899 a group of fans, gathered in a room of the Hotel du Nord, and this formally established the sports club which had actually long been active: the Milan Football & Cricket Club.

Posted Image

#44 mobo

mobo

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3916 posts

Posted 06 March 2008 - 22:39

Абе да ви кажа злобил кърти фаянса . Браво бате , страшни изказвания :)

Иначе ако питате мен ... има разлика между ку*ва , елитна ку*ва и компаньонка

ку*вите са всички онея женски циганета покрай гарата дето падат и от 5лв надоло , ако видят че си тръгваш . Също така , тва са и всички малки красиви и не толкова красиви момиченца 9-11 клас , дето ходят с някой чичковци на по 30 и им правят всичко дето им кажат ... за 50 лв на месец , нова чантичка и обувчици

Елитната ку*ва е нещото , което отчасти си струва за да се измъкнеш от жената ... поне знаеш че там след всяка анална и вагинална интервенция , пипа гинеколог и знаеш че не е някой чувал с болести , пък и бая добре ще се справи , колкото и неук да си ...

А компаньонката , тва е красива жена , която хваща окото , ама има и акъл в главата . Идеална е за компания , а секса вече е екстра ... според-зависи

още малко и ще повярва човек че имаш някакъв огромен опит и въртиш някакъв огромен оборот. чак и разлика им правиш или ги делиш на категории.
що ли пък си мисля че ако положението беше точно квото го описваш аз кат един тъп чичко съм щял да си отглеждам поне 10тина деветокласнички по 50 лв/месец бройката. ей така за престиж. къде ги произвеждат тия момичета бе? в някво спец училище ли ги обучават? всички момичета ли са к..ви или само тия дет не пускат на тебе?
а за елитните толкова пък знаеш дали е чувал с болести, колкото и за нормалните. просто едните са по-добре гримирани и имат по-добър маркетинг.
компаньонка не съществува. това е само ефвемизъм.

извинявам се на всички за офтопика.

онтопик: дори предоставянето на телефони, адреси или друга контактна информация на публично място може в някои случаи да бъде интерпретирано като склоняване, а това все още си е подсъдно.
-----------------------------------------------------
I am not sarcastic. I am just smart and funny person, surrounded by idiots!

i speak my mind 'cause biting my tongue hurts

#45 Was ist? ? ?

Was ist? ? ?

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 366 posts

Posted 06 March 2008 - 23:17

Пак ще мърсувате ахахааааа

#46 w00x

w00x

the rain on your parade

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18604 posts

Posted 07 March 2008 - 00:24

Съгласен съм с теб за всичко, освен за това:

всички момичета ли са к..ви или само тия дет не пускат на тебе?

Верно, че го има и този вариант, но има и момичета, които са видни к**ви. Миналата седмица, разхождам си се аз по главната, хора бол, времето хубаво. Виждам някаква хубава жена, накипрена. Върви си тя с 2-ма (аз тях видях) и говори по телефона. Ненадейно единият мурук (висок, грозен) и бърка в деколтето и щипва/мачка дясната й гърда?!? И тя съответно се усмихва. Тази и тя ли се пречислява към примерните дето не пускат или може да си я наречем к**ва? Момичето видно беше на повече от 20 години. Макар че, може и на 14 да е била. То вече знае ли човек..

Edited by w00x, 07 March 2008 - 00:25.

tumblr_ly9914sG491qkpe2to1_250.gif

#47 artilerist

artilerist

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1173 posts

Posted 07 March 2008 - 00:30

Съгласен съм с теб за всичко, освен за това:
Верно, че го има и този вариант, но има и момичета, които са видни к**ви. Миналата седмица, разхождам си се аз по главната, хора бол, времето хубаво. Виждам някаква хубава жена, накипрена. Върви си тя с 2-ма (аз тях видях) и говори по телефона. Ненадейно единият мурук (висок, грозен) и бърка в деколтето и щипва/мачка дясната й гърда?!? И тя съответно се усмихва. Тази и тя ли се пречислява към примерните дето не пускат или може да си я наречем к**ва? Момичето видно беше на повече от 20 години. Макар че, може и на 14 да е била. То вече знае ли човек..

За мен си е чиста проба КУРВЕ.
За другите незная.
Posted Image Фен на BOTEV pd
Posted Image Posted Image

#48 pazu

pazu

Депутат

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1895 posts

Posted 07 March 2008 - 00:35

Мобо ... мога да ти кажа поне 5 училища в града ... където ги има такива "малолетни компаньонки" .

А относно пускането ... да не избиваш комплекс ? Щото аз съм ок ...

#49 w00x

w00x

the rain on your parade

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18604 posts

Posted 07 March 2008 - 00:36

Мобо ... мога да ти кажа поне 5 училища в града ... където ги има такива "малолетни компаньонки" .

А относно пускането ... да не избиваш комплекс ? Щото аз съм ок ...

Давай де. Не се срами. Сподели къде са "кошерите".

tumblr_ly9914sG491qkpe2to1_250.gif

#50 pazu

pazu

Депутат

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1895 posts

Posted 07 March 2008 - 00:42

Давай де. Не се срами. Сподели къде са "кошерите".

Ана Май - Кухи лейка , ама хубави
Благоев (Даскалото зад съда) - Хубави , ама и високо таксуват
Лиляната - Средна работа
Английската - Лесно се пускат , ама нямат много време , щото няма да сте и единствен
ииииии .....
Френската - Нямат равни ... каквото гадже да забършеш от там , няма да съжеляваш :)

Edited by pazu, 07 March 2008 - 00:42.

#51 mobo

mobo

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3916 posts

Posted 07 March 2008 - 08:43

pazu,
най-обичам да ме обвиняват в комплексираност. лаская се. явно съм доста сложна личност, но все пак не прекалено, за да могат и по-семплите да го видят и да осъзнаят.
а фройд отдавна е демоде и концепциите му нямат много разумни привърженици.

в колко от изброените от теб училища имаш приятелки или роднини и те влизат ли в твоите категории? колко души от споменатите училища познаваш? в кои училища си влизал и в кои от тях си виждал само отдалече или просто си минавал покрай оградата им? да разбираме ли че в нито едно друго средно училище из града няма подобни момичета, защото ти не си ги изброил?

w00x,
много по-благопристойно ли щеше да е да изблее "СТИГА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!" и да го пляска по ръката? откога демонстрацията на чужда сексуална възбуда ти влиза в работата? и аз съм грозен и аз съм щипал момичета по задника, това означава ли че всички те са били курви? недей така, ще ми разбиеш детската психика.

#52 host

host

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7728 posts

Posted 07 March 2008 - 10:46

Ами написаното за у-щата не е далече...с някои малки уточнения, но тая тема скоро ще навлезе във водите на lock-а усещам.

#53 sandman

sandman

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3684 posts

Posted 07 March 2008 - 15:56

Един приятел си търси сладурана :lol: :rolleyes: за изкарване на незабравима вечер.Някакви координати можете ли да дадете?

Kolko parichki ima tvoq priqtel?
Мечо Пух: Гъбке, ще те набера!
Гъбката: Затвори Мечо, аз ще те набера!

#54 Midex

Midex

Индикатор

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16304 posts

Posted 07 March 2008 - 16:20

Ах тия сводници... :devil

#55 sandman

sandman

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3684 posts

Posted 07 March 2008 - 16:34

Ha-ha, de da bqh... Ama imam poznati ne tolkova pretenciozni kym vyn6nostta na myja, kolkoto kym djoba mu!
Мечо Пух: Гъбке, ще те набера!
Гъбката: Затвори Мечо, аз ще те набера!

#56 d3Mag

d3Mag

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 977 posts

Posted 07 March 2008 - 17:09

Ами каза, че за час иска - не за цяла вечер.Имал на разположение около 100 кинта (плюс-минус).Може ли да се уреди нещо и какво ?Няма реална представа какви са цените..нито пък аз да му кажа.Ако не са достатъчни кажете някакви преблизителни суми за час.

Edited by d3Mag, 07 March 2008 - 17:10.

Imagine if you can what it is like to have no posessions at all.Nothing. Very few people are able to imagine such a thing, to have nothing at all.Well let us, you and I, try to imagine something a hundred times harder.Not just to have nothing at all, but when there was nothing at all.The very beginning of time. The dawn of history. Page one.Nothing at all.The earth itself with out form, and void.Only an emptyness, formless, a dark endless waste of water.No living thing, no plant or tree, no bird or animal.Nothing.This is before people. Before anything at all. A void. Sitting silent.Still.
And then...Nothin

#57 mobo

mobo

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3916 posts

Posted 07 March 2008 - 17:18

продължавайте, продължавайте.....
няма от кво да се притеснявате при подобно публично обсъждане, щото в МВР за некви други ключови думи са си настроили филтрите, не е кат да търсят СВОДНИЧЕСТВО, СКЛОНЯВАНЕ или СЕКС+ПАРИ....

я да видим за колко време ще реагират сега :lol: .

само моля довършете сделката публично, че иначе ще ме подгонят мен дето съм попречил на следствието.

Edited by mobo, 07 March 2008 - 17:19.

#58 d3Mag

d3Mag

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 977 posts

Posted 07 March 2008 - 17:25

Оле ама това незаконно ли е????? :laughing:
Imagine if you can what it is like to have no posessions at all.Nothing. Very few people are able to imagine such a thing, to have nothing at all.Well let us, you and I, try to imagine something a hundred times harder.Not just to have nothing at all, but when there was nothing at all.The very beginning of time. The dawn of history. Page one.Nothing at all.The earth itself with out form, and void.Only an emptyness, formless, a dark endless waste of water.No living thing, no plant or tree, no bird or animal.Nothing.This is before people. Before anything at all. A void. Sitting silent.Still.
And then...Nothin

#59 netrootbg

netrootbg

Technical Diver

• BulForum.com
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7382 posts

Posted 07 March 2008 - 17:42

продължавайте, продължавайте.....
няма от кво да се притеснявате при подобно публично обсъждане, щото в МВР за некви други ключови думи са си настроили филтрите, не е кат да търсят СВОДНИЧЕСТВО, СКЛОНЯВАНЕ или СЕКС+ПАРИ....
я да видим за колко време ще реагират сега :lol: .

само моля довършете сделката публично, че иначе ще ме подгонят мен дето съм попречил на следствието.

Аз съм попадал на няколко български сайта където предлагат такива услуги. Не съм видял някой да ги гони. За съжаление не мога да дам линкове в момента. Утре по някое време.

Аз също съм имал проблеми с М-тел, но съм ги решавал с тях, и смея да твърдя, че към момента по-коректен оператор в България няма.

#60 mobo

mobo

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3916 posts

Posted 07 March 2008 - 18:40

Аз съм попадал на няколко български сайта където предлагат такива услуги. Не съм видял някой да ги гони. За съжаление не мога да дам линкове в момента. Утре по някое време.

и аз съм попадал. парадйаса също почна кат такъв преди да се обяви за социална мрежа.
повечето са или красиво изработени мрежи за рибарство и служат за промишлен добив на данни за кредитни/дебитни карти, адругите са остарели и са отново със същата функция, но просто те пренасочват към ипулсни телефони. дори да има някаква реална обява силно се съмнявам на едно телефонно обаждане да ти отговорят веднага точно кво предлагат и срещу каква сума.

колкото до законността - наказуемо е само сводничеството/склоняването. труженичките само ги задържат за ден-два и отнасят някакви административни актове "за нарушаване на обществения морал" примерно и то със смешни суми.

но както и да е. това е друга тема. говорим за други сайтове. все си мислех че тука е форум, в който общуват по-разумни люде и нейде из правилата беше записано, че не се толерира каквато и да е незаконна дейност. като сводничеството може би едва ли не?

Edited by mobo, 07 March 2008 - 18:41.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users