Jump to content

Photo

Фирми за визитки в Пловдив

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Jackson_Fan

Jackson_Fan

100% aNTi JuFE

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1101 posts

Posted 11 June 2007 - 22:42

Здравейте,
интерисувам се за фирми, които изгтовят визитки в Пловдив.
Ако може да ми дадете адрес и уеб сайт ...
Благодаря
Posted Image
Posted Image

#2 poznai

poznai

слабохарактерен

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1705 posts

Posted 12 June 2007 - 11:34

колко визитки
с колко цвята
на ква хартия

#3 gadniqt

gadniqt

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 571 posts

Posted 12 June 2007 - 12:39

ами виж под lucky cinema има един ксерокс вътре правят визитки

#4 Jackson_Fan

Jackson_Fan

100% aNTi JuFE

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1101 posts

Posted 12 June 2007 - 15:20

колко визитки
с колко цвята
на ква хартия

Еми всичк озависи от цената.
По принцип сестра ми си прави в една фирма и то бая скъпо ... 22 лева за 100 бройки цветни, двустранни, но в един сайт набарах 25 лева за 1000 цветни визитки.

Това е друга тема.
Конкретно за твоя въпрос...

Цветовете или един или два цвята (черен или черен и червен). Хартията искам да е визитъчна. Не ги разбирам, но да е такава по-дебеличка, а бройката пак казах, че зависи от цената.
Posted Image
Posted Image

#5 afx

afx

audiophile

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3488 posts

Posted 12 June 2007 - 17:09

http://www.zebrastyle.com/

#6 theivo

theivo

Член

• Members
  • PipPip
  • 89 posts

Posted 20 January 2009 - 22:31

Визитки в Пловдив от Амарт Дизайн

... отварям пак темата, ако някой се интересува все още :)
Пътна помощ Пловдив и региона, детски рожден ден

#7 fiko_pld

fiko_pld

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 861 posts

Posted 22 January 2009 - 15:02

ами виж под lucky cinema има един ксерокс вътре правят визитки

"DOG VISA" e името на фирмата ,прават визитки (на гланциран,грапав ,мек,твърд ,цветен картон ,както и на хартия).До колкото си спомням цената беше 10-12 лв. за 100бр. цветни днес поръчваш и утре са готови ,може и по бързо ако имаш готов проект ...
Skype - fikoo_pld
E-mail - fik000@hotmail.bg
GSM - 0896884626

#8 snejko

snejko

Й.Л.М.

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1874 posts

Posted 23 January 2009 - 00:59

Аз пък ще си правя при една позната, тя сама си върти бизнес с визитки и е много мила и обръща внимание на всеки. Взима 20лв. за 100 броя. За втори тираж по 12лв.

#9 zlobil

zlobil

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8674 posts

Posted 16 February 2009 - 23:12

Коя е най-евтината фирма за визитки?
Трябват ми бая голяма бройка визитки двустранно напечатани , без никакви логота/картинки и т.н. , само текст .

Идеи?

#10 Curunir

Curunir

Nerevarine

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4586 posts

Posted 17 February 2009 - 00:10

А ся де... Аз си направих моите в един офис за печат на края на малката главна, в уличка Банкова мисля, входа е точно до преводаческа къща Сатео, от улицата се влиза директно вътре. За 50 броя с черно + един друг цвят, едностранно, ми взеха 10-ина лева, ти вече смятай това евтино ли ти е или не.
Posted Image

#11 theivo

theivo

Член

• Members
  • PipPip
  • 89 posts

Posted 21 February 2009 - 20:11

Коя е най-евтината фирма за визитки?
Трябват ми бая голяма бройка визитки двустранно напечатани , без никакви логота/картинки и т.н. , само текст .

Идеи?

Постнал съм линк по-нагоре , мисля ще ти дадат доста добра цена там за печат на визитки

Edited by theivo, 21 February 2009 - 20:12.

Пътна помощ Пловдив и региона, детски рожден ден

#12 chistacha

chistacha

Double Power

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4436 posts

Posted 21 February 2009 - 23:22

Фирма "Домини" - реклами всякакви :P

Питайте да ви кажа какво, кое и как. Цена от 22 лв за двустранни - малко са скъпички. При нас са около 20 лв (говорим за пълноцветни). За по-големи поръчки се правят и отстъпки.

Един съвет от личен опит - не ходете в "Зебра". Работят прекалено скъпо за качеството, което предлагат.

Edited by chistacha, 21 February 2009 - 23:23.

...::Мusic Is The Drug:::...pucalka.gif
...:::Не разбирам шльокавица!:::...

#13 tracker

tracker

I Am Legend

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 725 posts

Posted 20 March 2009 - 00:17

"Марвес Дизайн" - http://www.marvesdesign.com. Намира се в центъра. Визитки от днес за днес с перфектно качество. Голямо разнообразие от картони и хартии(над 40 вида, да не са и много повече) - цветни, релефни и т.н. Една червенокоса мацка обслужва с такова внимание, че не можеш да пропуснеш да се върнеш пак. Цените са добри.

Edited by tracker, 20 March 2009 - 22:25.

#14 w00x

w00x

the rain on your parade

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18604 posts

Posted 29 March 2009 - 20:55

Абе какви са тия цени дето ги говорите?

В Lemon ми правят визитките за по 7-8 лева. В зависимост от картона, могат да стигнат и до 20, но на нормалния са толкова. Едностранно. Двустранните май бяха към 12-13. В 2x2 качеството е много добро, но цената е леко висока. 14 лева за едностранни и 20+ за двустранни. Цените са на 2x2.bg.

Всичко зависи от качеството, което се изисква и от цветовете, които са на визитката. Ако е само текст, без плътен фон - 2x2 печатат много добре, да не казвам перфектно.

Лично аз, в зависимост от визитките, които ще пускам, избирам фирмата в която да ги пусна.

tumblr_ly9914sG491qkpe2to1_250.gif

#15 tracker

tracker

I Am Legend

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 725 posts

Posted 30 March 2009 - 09:59

В Марвес Дизайн качеството е без компромис - няма обикновен картон, няма луксозен, няма плътен фон - всичко е с идеално качество. 100 бр. едностранни за 7.20 лв. с ДДС и то на луксозен картон; к'ъв "лемон", к'ви 2 лева.

Не знам какви са тези фирми, дето не могат да изкарат фон или нещо по-специфично. Аз не мога да ходя на 5 места за 3 вида визитки, за това ходя само на едно място, където си пускам всичко.

#16 w00x

w00x

the rain on your parade

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18604 posts

Posted 30 March 2009 - 12:39

1000% съм сигурен, че ако видя визитка от "Марвес Дизайн", ще и намеря кусура. Все пак всеки има различно изискване за качество.

Само ми кажи на каква машина печатат и може да е достатъчно.

И не може да е една цената за всякакъв картон, защото има картони по 4 лева листа. Няма как визитките да са по 7.20. Защо говориш глупости неподготвен?

Edited by w00x, 30 March 2009 - 12:40.

#17 tracker

tracker

I Am Legend

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 725 posts

Posted 30 March 2009 - 13:39

1000% съм сигурен, че ако видя визитка от "Марвес Дизайн", ще и намеря кусура. Все пак всеки има различно изискване за качество.

Само ми кажи на каква машина печатат и може да е достатъчно.

И не може да е една цената за всякакъв картон, защото има картони по 4 лева листа. Няма как визитките да са по 7.20. Защо говориш глупости неподготвен?

Като не вярваш отиди да провериш на място. Приготви си 7.20 лв. и отиди да видиш как стават нещата. Не си мисли, че като са 7.20 нямат качество. Фирмата си има собствена политика. Хартията е без значение дори и 4 лв. да е картона. Важното е клиентът да е доволен. Аз нямам време за губене да говоря глупости. Не напразно споменах тази фирма, защото за мен е най-добрата и ходя само там. Качество, срок, цена, внимание - е няма друга такава в Пловдив, а аз съм обиколил доста.

#18 w00x

w00x

the rain on your parade

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18604 posts

Posted 30 March 2009 - 13:45

Важното е клиентът да е доволен.

И ква файда клиента да е доволен, като 100 визитки са ти 4 листа, по 4 лева - 16 лева. За 7.20. Страшна политика...

И интересно какви фирми си обиколил, при положение, че не си ходил в големите? Странна работа. Можеш ли да снимаш една визитка в Macro режим, да видя перфектно качество и ако наистина е така, ще ида и по 8 лева ще им давам, а не по 7.20.

#19 tracker

tracker

I Am Legend

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 725 posts

Posted 30 March 2009 - 14:29

И ква файда клиента да е доволен, като 100 визитки са ти 4 листа, по 4 лева - 16 лева. За 7.20. Страшна политика...

И интересно какви фирми си обиколил, при положение, че не си ходил в големите? Странна работа. Можеш ли да снимаш една визитка в Macro режим, да видя перфектно качество и ако наистина е така, ще ида и по 8 лева ще им давам, а не по 7.20.

За файдата - явно хората са си го измислили и няма нужда аз да им смятам колко лв. им е листа, важното е, че мен като краен клиент ме устройва и то не само заради цената. Първо минах през големите фирми(няма да споменавам имена, не желая да подронвам нечий авторитет) и съм тотално разочарован - нито внимание ти обръщат, чакаш по една седмица за 100 бр. визитки и накрая 30 лв. ти искат, а някъде даже стоиш там и искаш да поръчаш, а те се правят, че те няма. Еми мерси от такива "големи" фирми. Аз искам като отида да ми свършат работа коректно. Не мога да снимам, не разполагам с нужната техника. Можеш да си пуснеш 100-на визитки за 7.20 лв. за да пробваш и да видиш не от снимка, а на живо.

Edited by tracker, 30 March 2009 - 14:31.

#20 tedy

tedy

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7965 posts

Posted 30 March 2009 - 14:37

Аз пък не разбирам какво се горещите :) .
Вярно, че някои хора обръщат по-голямо внимание, но една визитка обикновено отива в някой куп, и я някой я изследва с лупа, я не. Да има един телефон и уеб адрес и толкова, да е горе долу траен картона и толкова. Пък и при темпа с който се откриват и закриват фирми, сменят телефони и адреси, една визитка относително бързо "експирва". У нас почти 99% от всички визитки са нашарени с химикал с нови телефони адреси и т.н., и става мазало. Далеч по-удобно е да се ползва някаква комп. програма за поддържане на инфото, отколкото куп визитки. Вече даже има визитка-скенери, макар че и те са алабала.
Вече всичко става електронно (е, не и в България с такава масовост), и едно търсене в Google ще докара по-бързо и по-вярна информация за дадена фирма или лице, стига да има уеб сайт или нещо такова.
Няма ли да им мине времето на тия картонени визитки...

Склонен съм да се съглася с tracker, фирмата може да има такава политика и примерно да е осреднила цените и тия с по-евтините картони да са по-масови, и като им вземе някоя стотинка отгоре, да си избиват разходите от по-скъпите, но и по-рядко ползвани картони и т.н. Може да рециклират хартия :bgrin: .
Свиделетели сме как големи фирми са достатъчно тромави в обслужване, качество и т.н. Не за всичко бих отишъл в голяма фирма.
Нерядко "големи фирми" = "голямо минаване".
Наистина отива се, взима се една серия визитки и се пробва, след като tracker е толкова доволен :) .

Edited by tedy, 30 March 2009 - 14:39.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users