Jump to content
BulForum.com

кой какъв Volkswagen има?


drugariaBrigadiR

Recommended Posts

VW Touran, 2.0TDI 140к.с. 6-ст степенна секвенционална скоростна кутия DSG. 2004 година. 7 места.

 

...и по принцип го продавам в момента :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Аз с Volvo си нямам кътче тук . Прочетох ви темата и виждам , че 95% са с голфове . Крам доста и нека поне тези които сте от форума да ги помолч да се успокоят малко по пътищата - просто молба . Особено с 3-ките . Карате като бесни бе хора . В 80% от катастрофите или има таксиджия или голф тройка . Незнам но колегата дето пишеше на шопско/македонски е прав . Аз също се пазя от голфовете .

Малко и относно VW - голф единица е класика , а ако е GTI или кабрио - красота . 2-ката е яко куче - иска си ремонтите , но не се предава . Тройките няма да ги коментирам - мечтата на гъзара и провал за VW . 4-ка - добра е , но много пази цена и честно казано не я давам за мойта V40-ка (като съпоставим и цената разбира се) . 5-ца - нямам впечаление .

 

Надълго и на широко малко , ама ми се пишеше .

 

Карайте си ги със здраве и да ви служат верно и 50km/h в града .

Link to comment
Share on other sites

подкрепям мнението за единичката , дори смятам да си купя след време когато се видя с малко повечко пари и да си я направя кабрио :D

Link to comment
Share on other sites

подкрепям мнението за единичката , дори смятам да си купя след време когато се видя с малко повечко пари и да си я направя кабрио :D

 

Мога да те уредя с една перфектна единичка кабрио GTI 1.8 самолет ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Баща ми 1990-та година беше купил Голф от Швейцария, продаде го на негов, колега, който го продаде на негов колега... и после всеки селяк почна да си купува Голф... :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз така. 90 си взех едно Поло от Германия на 4-ри годинки. Още го карат из Пловдив и е пушка. За нова година взех на баща си Пасат 2 1.8, та и аз да се напиша и при тази марка

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Passat 1.8 Mi GL ABS 03.03.1992, шибидах, ел. фарове, ел. огледала, хидравлика, сив плюшен салон. Внос от Германия преди 3 год., закупена от първия собственик.

784169_t.jpg 784171_t.jpg 784177_t.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Колата на инспектор Zavedenia.com :D

Леко оптични промени, Xenon 6000k

 

gf.jpg

 

И преди "гражданите" да се изкажат, лепенките не са слагани заради коне :D

А ауспуха си беше на колата....

 

Поздрави на всички колеги с VW!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Passat 1.6D 85 50ина магарета и 5-6 катъра ! Катърите ги впрягам като ходя за риба. Няма Пасат с по-голям багажник от този модел. Верен боен кон но напоследък сериозно се замислям за Каравелче или нещо такова (взе да не ми достига мястото) :D

Link to comment
Share on other sites

Лятото , барна ли книжка взимамо моето :)

 

2ка , 1.6 , 75 кончета , ново-ново боядсан кармъЗъ с 2 бели ленти :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз т скоро имам ГОЛФ 3-ка GT 1.8Mi 90коня, около 6 месеца станаха вече. Между другото определено съм доволен от колата нищо че като цяло е лека трошка и е мудна. Мойта има сравнително доста екстри за модела, климатик, ABS, хидравлика, AirBAG... даже задните спирачки са дискови. Ето няколко снимки:

0031sg6.th.jpg

0051ec2.th.jpg

През доста голямо изпитание минах с количката Бургас-Пловдив 10:20 часа - 2ри януари, когато бяха виелиците и бурите :) да чукна на дърво не се предаде животинката :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Passat 1.8 Mi GL ABS 03.03.1992, шибидах, ел. фарове, ел. огледала, хидравлика, сив плюшен салон. Внос от Германия преди 3 год., закупена от първия собственик.

784169_t.jpg 784171_t.jpg 784177_t.jpg

Красота ;).Винаги съм се чудел защо на някои пасати тея лайсни отгоре стигат почти до предния джам, а на други само до средната греда...не мога да разбера от какво се определя това.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Хора може ли един въпрос може ли да ми кажете колко върви един Голф 4 ако може по подробно да ми обясните

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

пасат 1.6td с кулер комби 92 г. здраво копеле като се има предвид на какво го подлагам :)

няма защо да крия супер доволен сам :) колата ми варши перфектна работа а и не е мн скъпа за потдръжка :)

Link to comment
Share on other sites

пасат 1.6td с кулер комби 92 г. здраво копеле като се има предвид на какво го подлагам :)

няма защо да крия супер доволен сам :) колата ми варши перфектна работа а и не е мн скъпа за потдръжка :)

Браво, колега!И аз имам същата, 1.6 тди, смело мога да ти кажа, че не си сбъркал, ако се кара икономично градско не харчи повече от 5-6, а извънградско ако не режеш много и караш с 80-90 харчи около 4.Комби ли е твоя или седан?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...