Jump to content
BulForum.com

Честит Свети Валентин!


Recommended Posts

Само дето днес не е св. Валентин. Не е и св. Трифон... Хайде някой да се поинтересува кои светци чества днес католическата църква и после да си говорим, а? Според календара на католическата църква днес се празнува Св. Св. Кирил и Методи. Шашнахте ли се? И да сте - това е факт. Изобщо няма Св. Валентин в календара нито на католиците, нито на православните. А православната църква днес чества Успение на Св. Кирил.

Мерси за инфото ,отче/падре :lol: . Не ,честно , това не го знаех :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Всеки е бил разочарован, но празнуващите не са ви виновни, за да им съсипвате празника.

:confused Това вече не го разбирам?! Просто си пишем във форум и дори част мненията да са много анти, не вярвам че някой е искал да разваля на който и да е празника.

 

Никой не е способен да казва на хората как и какво да си празнуват.

 

Дори и да сваля със снайпер 10-20 купидончета... това едва ли ще попречи на хората тази вечер да се изкъртят от секс или пиене :rolleyes: :punk

 

Авторката на темата, ако базира празника си единствено на тази тема във този форум... тогава много кофти... и едва в такъв случай бих поднесъл извиненията си ;)

Link to comment
Share on other sites

Blammotron!

 

Айде бе апекс, дай да оставим хората да... празнуват? Вярно е, че никой не е искал умишлено да разваля празника на никой, но все пак явно им става криво.

Link to comment
Share on other sites

Ми добре де...

 

С един авер ще празнуваме... срещата е 7 на пощата и ще ходим да ядем шкембе с бира... дано се намери къде все пак.. ако не просто ще се видим и ще побъбрим на кафе.

 

Вместо да ме обвинявате сега, елате да пием бири ако ви стиска. чакам replies до 18:30 и тръгвам.

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички, които се сещат веднъж в годината, че "обичат някого", поради което купуват кичозни сърца, мърца, цветя/рози :cry / . Честито и на продавачите на подобни артикули :D Въобще-драйфа ми се. Всичко покрай този празник ми изглежда толкова пошло.

 

П.С и аз отивам да празнувам-края на сесията...с любим човек,с приятни хора.

Link to comment
Share on other sites

Честит празник на всички, които са щастливо влюбени. Нека използваме днешния ден като поредния добър повод да докажем на любимия човек колко много го обичаме.

Весело прекарване. Сигурно тази вечер аз ще съм от малкото трезвени хора.:)

Link to comment
Share on other sites

Нека използваме днешния ден като поредния добър повод да докажем на любимия човек колко много го обичаме.

 

Това е правилното пожелание :)

Link to comment
Share on other sites

общо взето тая вечер ще падне много сеир!! Иначе не забравяйте и именниците. Аз тая вечер съм на имен ден и мисля да се налюскам и наплюскам пък после да му мисля за любовта и други такива неща.Само Купидон да не вземе да ме нарита в задника ......т.е. като ти лепнат някоя секира и не ти се занимава повече с жени ами гледаш да се наквасиш като змай и да удавиш мъката от несподелената любов и тогава почваш да се сещаш за ......... "ех маа му стара защо се разделих с Мимето (примерно) " и звъниш по никое време и правиш баси романтично-пиянския,пълен с признания диалог и на сутринта се събуждаш до Мимето(optional) и се питаш......."...бе аз....как???....баси!!! Кво прави тая до мене...??? ама нали ...такова...ние се бяхме разделили..."...и спомените от предишната вечер изплуват бавно и постепенно.........И общо взето така стават много от нещата които не трябва да се случват или пък всичко си идва на мястото за известно време.

п.с. Да живее спокойното, добро и весело пиянство!!! Не ми харесват агресорите и хората които като пийнат и се мислят за най-големите :sick и почват да се правят на геройчета някви.

Не бъдете като тях!!!

Весело празнуване на кой-каквото там си празнува! Аз отивам да изпълнявам плана за вечерта :D :) :D :P :beerchug :beer: :beer: :beer: :smile: !!! :smile1: и третото ако не ми лепнат секирата :D .Успех на всички!!!

Link to comment
Share on other sites

приятно ебане на тия дето ще ебат и приятно пиянство на тия дето ще пиянстват! На останалите: приятна вечер!

 

http://tin4e.wordpress.com/files/2007/01/he.jpg

 

Благодаря Ками за приятната вечер! :) ...

 

he.jpg

 

Гениално!!!

Link to comment
Share on other sites

14 Февруари - Ден на влюбените - да - Честито на всички

 

14 Февруари = св. Трифон / св. Валентин - НЕ

 

14 Февруари - Успение на св. Константин - Кирил Философ Славянобългарски - или на тази дата е починал св. Кирил - велик човек за епохата си - да не споменаваме колко важен за нас Българите.

 

св. мъченик Трифон (Трифоновден) - 1 Февруари

'мъченик' стои не случайно до имената на светите хора - загинали в мъки за Вярата - Вярата, заради която съществуваме като народ, нация и държава

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...