Jump to content

Photo

антиматерията и света на мъртвите

• Please log in to reply
83 replies to this topic

Poll: вярвате в ли в такива неща или???

???

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Vote Guests cannot vote

#41 frodo

frodo

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5579 posts

Posted 22 December 2006 - 19:27

Скоро гледах един доста интересен филм, там се разглеждаше този и още доста подобни любопитни въпроси! Който желае филма се казва - MINDWALK и мисля, че го има в качен на сайта на японското посолство! ;)

няма връзка с темата ама случайно да си разбрал дали Sonia Hoffman и Kit Hoffman където ги пише в тоя филм дали имат връзка с алберт хофман-откриватела на едно нещо?

ето нещо интересно
http://forums.data.b...c.php?t=1096699

Edited by frodo, 22 December 2006 - 20:31.

On 16th December 1899 a group of fans, gathered in a room of the Hotel du Nord, and this formally established the sports club which had actually long been active: the Milan Football & Cricket Club.

Posted Image

#42 Wish|Master

Wish|Master

Напреднал Член

• Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted 22 December 2006 - 23:58

/offtopic

а аз си мислех че постановката с анти-частиците и анти-материята все още е само ТЕОРИЯ.

а аз пък напоследък съм се зачудил кат има толко много празно място межу ядрото на атомите и електроните както и между два съседни атома, що не мога да минавам през него ми само се блъскам в стените?!

Има 1 филм който можеш да гледаш по въпроса(показано е нагледно що не става тоя номер), а и е много добре всички да га гледат, вкарва много интересни въпроси. Казва се 'What the bleep do we know?'

Колкото до темата, незнам колко пъти ми се е случвало да сънувам нещо и след време...седмица, месец или повече същото нещо ми се случва. Немога да го обясня но става...

Edited by Wish|Master, 22 December 2006 - 23:59.

#43 ra4eto

ra4eto

ra4eto

• Members
  • PipPipPipPip
  • 366 posts

Posted 23 December 2006 - 20:37

v knigata na Liana Antonova e pisano mnogo za jivota sled smartta i ne samo tova ami i sa6testvuvaneto na drug razum t.e.izvanzemni.Pi6e za mnogo sre6ti s le4iteli i mediumi koito kontaktuvat s tqh.Opisani sa i slu4ki na hora koito v tozi jivot stradat zaradi tova koeto sa pravili predi(v minali sa6testvuvaniq).Tova e ne6to kato karma.Kogato e ne6o karmi4no nikoq gleda4ka nemoje da ti pomogne i tova e opisano.Ob6to vzeto e interesno,koito se interesuva da pro4ete ne6to neino.

#44 farrell

farrell

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1696 posts

Posted 24 December 2006 - 15:09

ако има някой като мен,който снощи е гледал "Горещо"-мисля че няма кво да спорим повече :ph34r:
I cannot let my fate be decided by what a woman puts in her vagina

#45 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 14144 posts

Posted 24 December 2006 - 17:05

Ако ще и топло, и студено и ледено да е - аз винаги ще споря :)
Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#46 Yorkie

Yorkie

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 959 posts

Posted 24 December 2006 - 21:11

ne znam za6to ne vqrvate v tezi raboti, tova e nau4no i prakti4eski mnogokratno dokazan fakt, ima suma ti primeri, snimki, razkazi, dok. filmi i takiva ne6ta. Kakvo stava spored vas togava kato umrete, da ne mislite 4e stavate na teren ot Worms Armageddon? (za tezi, koito q znaqt) Vseki ima misiq, s koqto e roden, dokato ne q izpulni nqma pravo da napuska toq svqt. Eto, naprimer, moqta e da svalq Victoria Silvsteidt, znam 4e dori i da ne e v tozi svqt, 6te go napravq v onq, taka 4e ne se pritesnqvam, v minaliq mi jivot sum po4ti siguren, 4e misiqta mi e bila da izobretq atomnata bomba - misiqta mi e izpulnena i sega produljavam kum sledva6tata... ba maa mu, az sum bil ne6to kat komandos :P

"...не си падам много по религията..." - Иисус Христос, "Колибата"

Posted ImagePosted Image<div align='center'>Posted Image

</div>

#47 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 14144 posts

Posted 25 December 2006 - 14:07

Ето ви снимка, правена от мен:
Posted Image
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#48 frodo

frodo

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5579 posts

Posted 25 December 2006 - 14:31

обясни малко при кви обстоятелства е правена снимката-нещо по интересно хапнали ли сте и какво точно трябва да се гледа щото аз виждам просто една светлина която може да е от всичко
On 16th December 1899 a group of fans, gathered in a room of the Hotel du Nord, and this formally established the sports club which had actually long been active: the Milan Football & Cricket Club.

Posted Image

#49 __smirnoff__

__smirnoff__

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2316 posts

Posted 25 December 2006 - 15:54

аз правя такива снимки, когато не съм в трезво състояние, демек да не мога да си оправя ръцете :)

#50 farrell

farrell

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1696 posts

Posted 25 December 2006 - 16:21

добре де стига вече :angry: всички тряаа да са поне чували,че кат се появят такиа бели петна/сфери на снимките,тва са духове-човешки,айде край :bgrin:

#51 __smirnoff__

__smirnoff__

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2316 posts

Posted 25 December 2006 - 19:34

извънземните идваааааааааат:
аут ъф спейс
лицата на виновниците са умишлено прецакани, щото ги е срам :)
имаше още около десетина снимки, пълни с тези бели светещи кълба...
мистерияяяяяяяя

#52 Yorkie

Yorkie

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 959 posts

Posted 25 December 2006 - 21:02

извънземните идваааааааааат:
аут ъф спейс
лицата на виновниците са умишлено прецакани, щото ги е срам :)
имаше още около десетина снимки, пълни с тези бели светещи кълба...
мистерияяяяяяяя

tiq "svete6ti kulba" sa ti ot aparata batko, tva e nqkakva kapka na obektiva, a tova koeto vijda6 e neinoto otrajenie, pre4upeno ot svetlinata na svetkavicata. Spokoino, nqma ghost-ove :)

"...не си падам много по религията..." - Иисус Христос, "Колибата"

Posted ImagePosted Image<div align='center'>Posted Image

</div>

#53 Deyan

Deyan

West Sider

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1645 posts

Posted 25 December 2006 - 21:16

Алкохола си казва думата... :punk :P
...

#54 ra4eto

ra4eto

ra4eto

• Members
  • PipPipPipPip
  • 366 posts

Posted 26 December 2006 - 19:10

ако има някой като мен,който снощи е гледал "Горещо"-мисля че няма кво да спорим повече :ph34r:

Vera Ko4ovska opredeleno e priznata ne samo v Balgariq :) Izsledvana e v Qponia i e dokazala silite si!A za tova kak gi e pridobila ima mnogo interesna istoriq v koqto se razkazva za nqkakva katostrofa ot koqto se promenq cveta na o4ite i.Osobeno v Qponia takiva predskazaniq e pravila 4e e zabila vsi4ki v zemqta :D

#55 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 14144 posts

Posted 02 January 2007 - 16:04

Айде едно изказване по съществото на темата и от моя страна....
Новата година си я посрещнах сам вкъщи. Така си бях решил от много време и не съжалявам. Та, наш'те взеха кучето, опаковаха си багажа и заминаха към някакво село, да празнуват на вилата на техен приятел - кеф, останах си сам в апартамента. Е, може би не баш :) Постоянно чувах ежедневните звуци, които човек чува, когато в апартамента обитава куче - стъпки на лапи, отворена с муцуна врата... Не се трогнах особено - свикнал съм Дженифър (покойното псе) да е на ръба на възприятията ми... Даже и ми беше някак приятно, да не си пък съвсем сам. В по-късните часове на 1ви (около 1-2 сутринта) ми се обади една приятелка и ми дойде на гости за по кафе. И тя по едно време ми сподели, че в ъгъла стаята, на ръба на периферното си зрение вижда нещо...
Върха беше днес, излезнах за малко, да видя един приятел, беше дошъл за малко до нас и когато се прибирах, в момента, в който отключвах входната врата, между другите звуци (бученето на асансьора например) съвсем за кратко се чу кучешки лай, и то не какъв да е, а точно лаенето на Дженифър...
Кой к'вото иска да ми обяснява, к'вито си щете научни обяснения ми давайте, няма да ми кажете нещо, което не знам. А и аз самия не казвам нищо категорично, просто преживявания :]

#56 Earthwalker

Earthwalker

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 376 posts

Posted 04 January 2007 - 13:59

Алкохола и наркотиците на никого не са простили... :laughing1:

#57 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 14144 posts

Posted 04 January 2007 - 22:38

На нова година не съм близнал грам алкохол. Датата я отбелязах сам, а нямам навика да пия сам. Психотропни вещества също не съм докоснал.

Edited by The`ScorpioN, 04 January 2007 - 22:53.

#58 farrell

farrell

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1696 posts

Posted 05 January 2007 - 11:47

На нова година не съм близнал грам алкохол. Датата я отбелязах сам, а нямам навика да пия сам. Психотропни вещества също не съм докоснал.

кво му се обесняааш,то ако не е ръка да пипне и ритник да ритне,си еба*о майката,баси материалистите дето са всички :wacko:

#59 ZGAN

ZGAN

PsYcHoSaPiEnS

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3976 posts

Posted 05 January 2007 - 13:10

Stanislav Grof govori za tezi sustoqniq v koito se vijdat duhove mestqt se predmeti hallucinacii i takiva neshta.Knigata e tazi : http://clients.ttm.bg/lik/244.htm

obesnqva nqkoi neshta stiga da ti stiska da povqrvash :D

Don't Learn to HACK - Hack to LEARN.
irc.ethx.org #bulforum

#60 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 14144 posts

Posted 05 January 2007 - 23:20

ZGANе, честно казано, като видях, че ти последно си писал, очаквах да е саркастичен, подигравателен коментар...
Изненада ме :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users