Jump to content
BulForum.com

proxy server


LaN

Recommended Posts

Някой запознат ли е с направата на прокси сървъри ? Интересува ме обяснение като за много-много начинаещ.Моля линкове към google не си правете труда да поствате освен ако не са на български :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

http://www.analogx.com/contents/download/network/proxy.htm

 

 

 

След инстал изкача текстов файл всичко е обяснено после пускаш програмата и имаш прокси сървар

 

мерси ,но не това точно търсех . Програмата е за локална мрежа,ако искам да шерна нета един вид към други свързани PC-та , а не това е целта. Целта е направата на истинско proxy ако ме разбираш,не за локални машини.

Link to comment
Share on other sites

 

това пак е за локална мрежа :) един вид рутираща програма.

 

никой ли не разбира : не ми трябва да си шервам нета с други под/зад/пред/над и около мен ! Искам да мога да направя прокси сървър като някой от тези примерно : http://www.aliveproxy.com/

 

ще поясня още : не искам да правя рутер за да навържа няколко ПЦ-та едно зад друго. Искам да разбера как се прави прокси ,за да можем с колега, който е на друг доставчик да си виждаме локалите .Схващате ли идеята ?

Link to comment
Share on other sites

Да. Пуснал съм CCProxy и примерно го давам на познат от София да гледа форума и локалните ако иска. Не че ще тегли с моя ъплоуд, но... ЦЦПрокси е това, което ти трябва. Не е за локална мрежа.

Ако искаш нещо от рода на http://anonymouse.org/anonwww.html не знам вече.

Link to comment
Share on other sites

Незнам как реши, че тази която ти давам аз е за локално ползване... аз съм на ГГБИТ и преди време доста я исползвах като я пусках на PC-то на един приятел който е на Енджъл софт и им разглеждах warezzz.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Аз имам малко по-различно питане, но ще използвам тази тема. Та въпросът ми е дали има някаква програма, която да указва на дадено приложение да ползва прокси. Идеята ми е, понеже CS няма къде да се напише прокси да задам от някъде другаде да ползва прокси, защото тея льохмани пак забраниха една камара мрежи в сървърите :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз имам малко по-различно питане, но ще използвам тази тема. Та въпросът ми е дали има някаква програма, която да указва на дадено приложение да ползва прокси. Идеята ми е, понеже CS няма къде да се напише прокси да задам от някъде другаде да ползва прокси, защото тея льохмани пак забраниха една камара мрежи в сървърите :angry:

 

 

Ясно , искаш проски за Counter Strike :) Ами в самата игра няма как да зададеш връзка през прокси наистина . Аз преди време ползвах една специална програма за целта , писана точно за Counter Strike , нарича се Sude Pipe ( ако си спомням правилно името де, не съм я позлвал от 2-3 години някъде ). Един приятел пускаше с нея прокси от София , специално на порт 27015 , аз от Пловдив се включвах към неговото прокси , пак със същата програма ( тя позволява създаването и включването към направеното прокси ). В CS-a не трябва нищо да правиш . Както се подразбира, с това влизаш и в сървъри където не си желан :P За съжаление , не мога да ти дам линк към самата програма , както споменах - отдавна престанах да я ползвам . Свалих я от един руски сайт за ЦС . Интересното е , че нямаше графичен дизайн , вървеше под ДОС конзола и управлението й също.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...