Jump to content
BulForum.com

Tursq si ku4e Pit Bull


afd

Recommended Posts

zamisli se malko i 6te razbere6 4e 4istokruvni ku4eta ne se razdavat nalqvo i nadqsno/taka i na nau4ih zaedno li se pi6at/ osoben puk pit bulli i dr. podobni

nqmam predvid da mi go dadat eto taka.... moga da dam do 100 leva

Link to comment
Share on other sites

Няма кой да даде истинско чистокръвно за такава мизерна цена (само ако е булонка). Влез малко в час с цените.

mi nz gledah nqkade... 4e 4istokruvni po 150 200 leva gi davat ti vlez malko v 4as s cenite prosto sq nqmam tolkova mnogo pari za tva davam 100 leva do edna sedmica 6te imam 150

 

vijte pi6ete po temata ne me interesuva kolko si struva nz si kvo davam tezi pari za sq do sedmica 6te imam 150 posle 6te moga da subera i 200 znaem 4e si4ki ste golemi profesori

Link to comment
Share on other sites

Приятелката ми беше намерила някакъв форум за кучета.Та там една мадама и предложи да и подари Дого Аржентино на 2 месеца чистокръвно с всичките му там ваксини глупости......само ,че при условие като навърши годините за разплод го таковат нали :) и взимат кученцата .Като тази врътка се прави докато може да снася хайвана :D

Link to comment
Share on other sites

are le hora spe6no mi trqbva :)
Много ми е интересно по каква причина може да се търси куче "спешно". Пит бул за подарък :laughing: ? Не търси във форума, а се свържи с клубът, единствено и само от там може да намериш чистокръвен и разбира се не на смешната цена коята споменаваш.
Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно по каква причина може да се търси куче "спешно". Пит бул за подарък :laughing: ? Не търси във форума, а се свържи с клубът, единствено и само от там може да намериш чистокръвен и разбира се не на смешната цена коята споменаваш.

eeee hubavo le kva cena ?! ne me interesuva ot kvo radoslovno durvo nz si kvo proizliza HUBAVO I DA NE E 4ISTOKRUVEN SAMO DA E PIT BUL :) NQMAM 500 LEVA ZA KU4E

Link to comment
Share on other sites

eeee hubavo le kva cena ?! ne me interesuva ot kvo radoslovno durvo nz si kvo proizliza HUBAVO I DA NE E 4ISTOKRUVEN SAMO DA E PIT BUL :) NQMAM 500 LEVA ZA KU4E
Като нямаш търси друго куче. за под 400 можеш да намериш нещо дето само да прилича на пит бул. И като гледам на каква цена търсиш си представям колко знаеш и за грижите, които изисква тази порода.
Link to comment
Share on other sites

Като нямаш търси друго куче. за под 400 можеш да намериш нещо дето само да прилича на пит бул. И като гледам на каква цена търсиш си представям колко знаеш и грижити, които изисква тази порода.

dobre grijite sa si moq rabota nali TA KAKVI SPECIALNI GRIJI ISKA TOVA KU4E ? kazah ne iskam da go pravq za bitki ni6to takova are ti kato mnogo znae6 i gledam... mai ima6 pit bul sloji nqkvi snimki i mi obqsni kak se gleda tazi.. poroda ku4eta gledam 4e si mnogo na ti s ne6tata da mi obqsni6 kak i az da go gledam

Link to comment
Share on other sites

Не че искам да се меся ама първо тука не и е мястото на темата второ адски много офтопици се събраха и трето на дали този форум е най-подходящия за такива обяви потърси клуба или форума на тази порода там най- добре ще те опътят.

Link to comment
Share on other sites

а защо първо не се научиш да пишеш правилно изобщо не говора за кирилица , дори и на латинеца може да се пише що годе грамотно ама като ти гледам постовете май и така ти е трудно

 

по темата , ако намериш пит бул за 100лв чистокръвен готов съм да купя 10тина бройки .....

за 100лв дори трудно ще вземеш куче което прилича на пит бул

Link to comment
Share on other sites

За 100лв можеш да се снимаш с моя тигров боксер, ако искаш.

За инфо мога да ти кажа, че един приятел си изгуби питбула и даде 200лв само за обяви.

 

 

Айде и един съвет ще ти дам. Тръгни по ветеринарите. Пълно е с обяви за кучета, които се продават. Можеш да провериш и в един зоо магазин, но ...с тея 100лв гледай само от витрината...

Link to comment
Share on other sites

За 100лв можеш да се снимаш с моя тигров боксер, ако искаш.

За инфо мога да ти кажа, че един приятел си изгуби питбула и даде 200лв само за обяви.

Айде и един съвет ще ти дам. Тръгни по ветеринарите. Пълно е с обяви за кучета, които се продават. Можеш да провериш и в един зоо магазин, но ...с тея 100лв гледай само от витрината...

ve4e imam 200 :) 6te mi stignat li ?

Link to comment
Share on other sites

абе пич , едно породисто куче имаш ли си представа колко пари е или само ей така пишеш да се намираш на работа ?

само за информация английски булдог - 600 евро

вярвам че и питбула няма да е много по-малко

друг е въпроса колко е куче което прилича на пит бул

и все пак има хиляди форуми за кучета толкова ли е сложно да пуснеш 1 търсене в гооглето

 

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D...=cr%3DcountryBG

Link to comment
Share on other sites

Дядо ми е ветеринар и от 40 години са занимава с кучета. За чистокръвно хубаво куче под 1000лв много трудно ша намериш (тва за кучета с родословие със сичко). И извинявай ама тия 200лв са смешна сума. За некое канарче може и да стигнат ма не и за чистокръвен питбул :)

Link to comment
Share on other sites

zna4i namerih si fen saitove na pit buli poogledah se vutre edno ku4e s hubavo radoslovie na 2.5god. nqkade e ot 1000 leva nagore vidqh 4e su6to se prodavat i pitove po 100 150 i 200 leva daje 6te vi dam i link da vidite http://forum.pitbull-bg.net/ taka skoro predpolagam 4e 6te subera kum 600 leva i pove4e ot 400 leva za ku4e nqma da dam kato si kupq 6te vi go snimam i 6te vi kaja na kva cena sum go zel

Link to comment
Share on other sites

И аз ще кажа че за 100лв най много пинчерче да си вземеш...и то лае. :lol:
Смях в залата, пинчери от 300 нагореееее

 

Скоро гледах кучешки бой с питбули.След боя се прададоха 2 мънички булчета от баща-победителя.Цената им беше по 1000лв.
Незаконно (и разбира се незнаеш дали за парите си получаваш наистина чистокръвен).

 

куче боец,което има родословно дърво,известно в кучешките борби
Няма такъв филм.

 

Все пак това е опасна порода и е добре да се информираш и почетеш малко за навиците и опасностите които крият тези кучета.
Опасна е ръката не пистолетът. Тази порода не е за всеки особено за собственици "вижте к'ъв съм ГЪЗар имам Пит Бул". Кучето изисква много внимание, професионална дресировка и твърда ръка.

 

1,5 тона захапка може да направи костта на ръката ти да изглежда като белен слънчоглед на рентгеновата снимка.
Т'ва да не ти е крокодил :lol: .

 

 

В заключение мога да кажа, че всеки използващ кучето си за "борба" е долен амбреаж Pit Bull.

Link to comment
Share on other sites

1.дай ми 100лв и другата седмица ти нося чист пинчер,ако държиш и родителите ще видиш като невярваш.

2.Няма закон забраняващ кучешки сбивания,поне аз не съм видял такъв.Знаеш добре какво получаваш за тези пари,защото тези боеве се организират от хора знаещи какво имат и срещу кого го пускатЕдин вид си образуват кръг..КАто не си гледал/а такова шоу не би трябвало да даваш категоричното си мнение.Шоуто беше преди 10-15 дни на 2км.от Димитровград на поляна край пътя за село Крум.

3."Куче боец" може да не са снимали такъв филм,но има кучета които изкарват много пари на стопаните си именно от залозите,които никак не са малки.И хората които очастват в кучешките двубои ги познават добре.

4.Нее крокодил но силата приложена на 1 точка от захапката при тренирано куче е толкова.

И за заключение ще кажа ,че тази порода е селекционирана точно за такива борби,а не за домашни любимци.

1. за 100 лева няма пинчери, само подобия.

2. след 4 месеца ще има и тогава ще хванете дебелия. И откъде знаеш, че несъм гледал (ще пропусна последващите глоби, конфискации и арести, засъжаление все още не в БГ)?

3. няма пит бул "боец" с родословие. От Европа отдавна затегнаха клубовете на подобни породи и доста стриктно следят членовете си а чистокръвен пит бул може да се купи само и единствено от клуб. И спри да наричаш тези ******** "стопани" и "хора".

4. :censored2: (мисля, че ме разбра)

 

В заключение ще ти благодаря за информацията от точка 2. Просто нямаше по-подходящ чавек на който да я предадеш :smile:

 

 

 

ПП като ти гледам знанията и интересите, последното нещо, за което можеш да спориш е за кучета (най-малкото пиши правилно имената на собствените си кучета).

Link to comment
Share on other sites

трия си всички мнения че ако продължа ще требе да почнем да се обиждаме и да има ей такива :censored2: картинки.А и оспамихме темата на човека-той си търси питбул ние се пЦуваме за глупости.

Айде със здраве! :D

Link to comment
Share on other sites

Въобще не са глупости, това си е престъпление и от морална и от законова гледна точка. В белите страни си отнасят затвора, като едното нищо (ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ в чужбина). Скоро и тук ще е така, освен ако милите ни управници не измислят нещо друго, но тогава от ЕС ще има smiley19.gif

 

 

А ти виж какви кучета гледаш, защото засега породи, като самУЕТ и немска овчарка несъществуват, но виж САМОЕД и Немско(Германско) овчарско куче има ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...