Jump to content

Photo

Тема за кратки въпроси

• Please log in to reply
28595 replies to this topic

#23901 Psihara^^

Psihara^^

_

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9739 posts

Posted 17 March 2013 - 00:49

Бягането е скучно само ако си го правиш такова. В залата е скучно ако си го направиш такова. Нещата са относителни. А твоето каране на ски е толкова далеч от физическо упражнение, че дори не ми се говори....

Щом искаш да дебелееш и да умреш млад, то си е за теб. Тук не опира до това кое ти е забавно, а кое ще ти помогне.

Ходи на йога ако искаш?

#23902 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 15017 posts

Posted 17 March 2013 - 09:23

Дедо, ходи катери бе! Тепето ти е до гъза, дето се вика....А не е като да не е натоварващо...Ама може да ти се изтъркат пръстленцата :D

"Признателността ни към тези, които се сражаваха и които загинаха за нашата свобода, ни задължава да познаваме делата им - нека никога нищо не бъде забравено!"
Морален тероризъм е, когато човек с две висши образования е принуден да рови в кофите за боклук, за да има какво да яде.
Щом си решил да вървиш до края, върви сам. И не викай никого със себе си. Posted Image

#23903 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 14144 posts

Posted 17 March 2013 - 10:19

Дедо и катерене! Това искам да го видя!!!!

Дедо и аз бях като теб предубеден към фитнесите. Ама като упря ножа до кокала и почнах и при здрависване (хипербола) да си вадя рамото, тогава и аз почнах да ходя. И мога да ти кажа, че далеч не е толкова скучно. Особено, ако тренираш по програма и има разнообразие на упражненията.
А за велоергометъра - аз си нося ретардфона и слушам музика, редя судоку...

Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#23904 mobo

mobo

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3924 posts

Posted 17 March 2013 - 12:51

Мобо, как мислиш, дали ако не ходя и на това ами си лежа на дивана би било по-добре? Не ми се тича - скучно е. И в залата ми е скучно. На ски не мога да ходя цяла година пък и не става ей тъй за 1 час да отскоча. Да имаш някакви по-добри идеи за раздвижване? Ако може и да е приятно също така. 

ПС: Еб**то не се брои

ходи поне, бре. остави колата да почива за късите трипове из града.

търчи след наследника по площадките, а не му крещи удобно излегнат на некоя пейка. разхождай го редовно я по тепета/гребни бази, я по х.Здравец, я по Бачково и другите близки Родопи. и без това на децата им трябва да въртят по 10-15км дневно в ходене или тичане, ти що не покриеш поне 5-6 с него?

-----------------------------------------------------
I am not sarcastic. I am just smart and funny person, surrounded by idiots!

i speak my mind 'cause biting my tongue hurts

#23905 djadomraz

djadomraz

Templar++

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18465 posts

Posted 17 March 2013 - 15:19

Благодаря на всички за загрижеността - че сте прави - прави сте. И все пак ако някой друг може да препоръча масажист/ка ще съм благодарен

* Изказаните мнения са на пишещия и не следва да се приемат за общовалидни и меродавни. Нека се подразбира "според мен" за да не се налага писането му отново и отново.

* prepBut nI vrbLike adjHungarian! qWhat's artThe adjBig nProblem? ::: SC2 Profile
* Методът проба-грешка е чудесен, ако искаш да откриеш нещо ново, непознато на човечеството до този момент... например топлата вода или електричеството.

#23906 mobo

mobo

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3924 posts

Posted 17 March 2013 - 15:21

Благодаря на всички за загрижеността - че сте прави - прави сте. И все пак ако някой друг може да препоръча масажист/ка ще съм благодарен

ето ти оферта.

иначе Паско е всеизвестен с доволните си пациенти.

-----------------------------------------------------
I am not sarcastic. I am just smart and funny person, surrounded by idiots!

i speak my mind 'cause biting my tongue hurts

#23907 Yorikkk

Yorikkk

Just one homeless donkey...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1891 posts

Posted 18 March 2013 - 19:45

295592_508201319238639_525885906_n.jpg

shto e tyi jivotinche ? :)

thanks in advance...

edit - nqkak si go namerih... http://en.wikipedia.org/wiki/Quokka za koito go interesuva :)

Edited by Yorikkk, 18 March 2013 - 19:56.

yeah... whatever

#23908 z-man

z-man

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 984 posts

Posted 19 March 2013 - 20:15

верно ли са вдигнали данак МПС с 40 % за Пловдив ? Някой плащал ли е ?

#23909 netrootbg

netrootbg

Technical Diver

• BulForum.com
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7409 posts

Posted 19 March 2013 - 20:17

Миналата година данъка ми беше ~250 лева. Тази годината колата е вече една година по - стара а данъкът е 310. По принцип в нормалните страни скача с остаряването на автомобила, но не и в Бг.

Аз също съм имал проблеми с М-тел, но съм ги решавал с тях, и смея да твърдя, че към момента по-коректен оператор в България няма.

#23910 Fibaman

Fibaman

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4001 posts

Posted 19 March 2013 - 20:46

Вярно е. :) Всички данъци ги изпраскаха доволно.

tixo.gif => Искам да ми е тихо !

#23911 RaptoR

RaptoR

Патриот

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 19349 posts

Posted 20 March 2013 - 13:14

Научете се да си местите спам-споровете ИЗВЪН тази тема! Следващите ще започна да ги наказвам, защото явно не се разбира от дума. Има си място за махленски приказки и всички го знаете. 

EDT: Преместил съм всичко на мястото му. Вихрете се там колкото искате. 

B U L F O R U M POLICE
КУРАЖ ДРУЖИНА ВЯРНА СГОВОРНА - НИЙ НЕ СМЕ ВЕЧЕ РАЯ ПОКОРНА
THE ONLY THING NECESSARY FOR THE TRIUMPH OF EVIL IS FOR GOOD MEN TO DO NOTHING
We're machines...just like everything else in Nature
Вода не утоляет жажды. Я попробовал ... однажды
Коалиция анти-чалга

#23912 alchemy

alchemy

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2786 posts

Posted 20 March 2013 - 15:54

Моля за извинение относно спама, беше резултат от афект.

А във връзка с въпроса за раздвижване на гръбнака: ако някой има желание, може да се възползва от резултата на скромните ми усилия да пренеса няколко упражнения, научени по време на един курс лечебна гимнастика. Има и няколко пояснителни ...ъъъ... рисунки.

http://dox.bg/files/dw?a=e9c3cd2db5 

...тия работи дет аз не ги знам никой не ги знае, щото аз знам всичко. така твърдят другите, не аз, щото съм и скромен, колкото съм и хубав.

Ходенето всъщност е поредица овладени падания напред.

#23913 exabyte

exabyte

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3202 posts

Posted 20 March 2013 - 22:46

Предстои ни пътуване до Румъния и искам да спим в Русе и на сутринта рано да минем границата.Препоръчайте някакви евтини нощувки (10-15лв на легло)?

Гледам в интернет има доста обяви, но някой от тях ми изглеждат доста подозрително.

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!

readfv3ar1.gif

#23914 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 15017 posts

Posted 21 March 2013 - 08:34

Днес ще питам и ще ти кажа.

Ред. Ето, ако на още някой му се наложи: 

Най - евтиния хотел в Русе е хотел "Русе", намира се на ул. Борисова ( това е улицата която тръгва от ЖП гарата към центъра). Може да потърсите в Гугъл....това от един приятел го знам...не съм сигурна обаче колко точно е таксата
има един друг Хотел Европа...на центъра е...той е малко по-скоро като общежитеи...не толкова хотел...там знам със сигурност 4е е 10лв нощувката

Edited by Grimjaur, 21 March 2013 - 08:43.

"Признателността ни към тези, които се сражаваха и които загинаха за нашата свобода, ни задължава да познаваме делата им - нека никога нищо не бъде забравено!"
Морален тероризъм е, когато човек с две висши образования е принуден да рови в кофите за боклук, за да има какво да яде.
Щом си решил да вървиш до края, върви сам. И не викай никого със себе си. Posted Image

#23915 hardcore_united

hardcore_united

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 posts

Posted 21 March 2013 - 11:08

Предстои ни пътуване до Румъния и искам да спим в Русе и на сутринта рано да минем границата.Препоръчайте някакви евтини нощувки (10-15лв на легло)?

Гледам в интернет има доста обяви, но някой от тях ми изглеждат доста подозрително.

С кола ли ще ходите натам или с автобус/влак? Защото и на мен ми предстои нещо подобно и обмислям кой вариант би бил най-евтин :)

ТЪРСЯ СТАРИ ВИДЕОКАСЕТИ С ФИЛМИ :)

Прехвърлям записи от видеокасети на DVD

#23916 exabyte

exabyte

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3202 posts

Posted 21 March 2013 - 13:15

Информацията е доста стара, предполагам си я взел от форума на голфаджийте :) Цените в момента са много по-различни.

С кола ли ще ходите натам или с автобус/влак? Защото и на мен ми предстои нещо подобно и обмислям кой вариант би бил най-евтин :)

Да с кола ще ходим.Ако искаш, като се върнем (живот и здраве) ще ти кажа колко е излязло (пътни, сън в Русе, зелени карти, винетки и т.н.)

Edited by exabyte, 21 March 2013 - 13:18.

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!

readfv3ar1.gif

#23917 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 15017 posts

Posted 21 March 2013 - 13:27

Информацията е доста стара, предполагам си я взел от форума на голфаджийте :) Цените в момента са много по-различни.

Информацията ми е от тази сутрин, от русенка. Обикновено искам инфо от живи хора, не от Гугъл.

%D0%91%D0%B5%D0%B7+%D0%B8%D0%BC%D0%B5.jp

#23918 BlackGuardian

BlackGuardian

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1701 posts

Posted 21 March 2013 - 13:51

Някой знае ли дали билети закупени от eventim могат да се връщат/заменят, и ако да, как?

#23919 w00x

w00x

the rain on your parade

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18604 posts

Posted 21 March 2013 - 15:53

Могат да се връщат/заменят само ако е отменено събитието.

tumblr_ly9914sG491qkpe2to1_250.gif

#23920 hardcore_united

hardcore_united

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 posts

Posted 21 March 2013 - 17:00

Въпрос, който може да ви се стори крайно безумен, но все пак.

Някой от вас разполага ли с гараж, просторно мазе, бивш магазин (който сега стои празен) или каквото и  да било друго помещение, което да е склонен да отдаде под наем за около три часа. Нужно е единствено мястото да има ток и да е с размери някъде към 8х4, де да знам, не нещо кой знае колко голямо. Нещо такова. Не е нужно таванът да е особено висок. Колкото по-празно – толкова по-добре. И да бъде не е в близост до нечии жилища.
Цел – концерт. Концерт е силно казано, но просто място където няколко банди да свирят пред тесен кръг хора (20-30).

Няма да се впускам в допълнителни обяснения, проссто ако някой ме оттрази и се заинтересова ще разясня всичко конкретно :)

EDIT : Примерно би се получило нещо подобно.

http://youtu.be/pmJaMQ3cLOg

П.С. :Готов съм с отговор на евентуалния въпрос : "За вас клубове няма ли?" :)

Edited by hardcore_united, 21 March 2013 - 17:15.

ТЪРСЯ СТАРИ ВИДЕОКАСЕТИ С ФИЛМИ :)

Прехвърлям записи от видеокасети на DVD

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users