Jump to content
BulForum.com

Best English Dictionary ?!


Prasko

Recommended Posts

Daite predlojeniq za nai dobriq angl dictionary , koito izpolzvate :D :wir

I pls - ako po4nem s Koral i Longman - daite mi i pri4ina da svalq nqkoi (ot koito ste po dovolen) za smetka na SAdictionary-to . To si e malko i var6i rabota . S kakvo drugite ogromni paketi sa po-dobri i struva li si da sa svali nqkoi ?

Link to comment
Share on other sites

Аз си карам на SAdiction кажете и на мен кой ползвате -аз сам доволен от този и изпити си има даже(на които сам изкарвал максимум 3 и половина) :pirate

Link to comment
Share on other sites

Longman !!! Nai - dobriq v bran6a  :D

kogato burzo mi triabwa prewod na opredelena duma ne iskam kartinki, shareniiki i glasowo izgowariane, zatowa polzwam SAdict.

kogato dumata ia niama w nego, togawa weche moje da se proweri w Koral - toi moje da se instalira i bez zwucite (izgowarianeto na dumi) i taka zaema mnogo po-malko miasto, bazata mu e 250 000 dumi koeto e poweche ot 145 000 na SAdict, no interface-to e malko tromawo, edno takowa bawno zarejda.

Longman-a ne sum uspial da go pusna oshte, no cialo CD ne mi wduhwa dowerie, sigurno e pulno sus sharenia i tromawo. I wuobshte ima li prewod na BG ?

Link to comment
Share on other sites

mm taka e, Koral bez zFucite e samo 20 MB instalacaionen.

a tezi izgovarqnia sa napylno bezpolezni spored men,

imam edna programa NotPad koiato s edin plug-in 2 MB mi izgovarq kakvoto i da napisha v prozorca i po vsi4ki pravila na angliiskia.

Link to comment
Share on other sites

Та последно кой е най-добрият(интересуваме чистия тълковен речник не картинки и звуци)?!?!А и за немско-български искам да питам моляви се кажете :pirate от годинка и немски уча и не се виждам мноо трудно ми се струва тъй че хеееееееееееелп :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vij Babylon

www.babylon.com

DLdvash ot tam, tyrsish crack i si happy user.

 

cross rechnici i oshte mnooogo neshta.Iska nonstop connection s internet, za da se raboti normalno s nego, no moje i da se downloadvat niakoi rechnici.

Ne stava za chisto eng-bg rechnik, no ako chovek ne e mnogo myrzeliv, moje da shvane smisyla i kato prochete niakolko tylkuvania.

 

Na wareza go niama.Moje da go kacha, ako go nameria niakyde v arhivite.

Inache az polzvam Lingvo, no toi e ENg-Ru.A .ru mai ne se znae mnogo mnogo ot naselenieto na foruma, no vse pak da kaja i za nego.

 

wbr

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Колко още нови теми за английски речници ще има?! Направи ли си изобщо труда да пуснеш atb_search.gif Search?! Щото като резултат излизат доволно много теми - можеш да се увериш сам. Мърджвам.

 

---------------------------

 

Какво имаш предвид под "от рода на SA" — подобен интерфейс, подобен лексикален обем?

Можеш да прегледаш също и тази тема: http://warez.ru/invision/index.php?showtopic=4528

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...