Jump to content

Photo

magazini za 1 lev

• Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 Dimitar_90

Dimitar_90

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 798 posts

Posted 31 March 2005 - 18:13

awe hora mnogo mi e interesno magazinite "ZA 1 LEV" ot kade zarejda stoka? kvi sa tiq skladove, kvo e tva ne6to? ne 4e e koi znae kvo ama ima i mnogo qki ne6ta kato naprimer opti4na mi6ka za pc s 1godina garancia za 5 lv. :huh:

#2 Saber_Skyo4

Saber_Skyo4

Напреднал Член

• Members
  • PipPipPip
  • 220 posts

Posted 31 March 2005 - 20:25

Mi to pi6e magazini za 1 lev ama kat vika6 ti mi6ka za 5 leva i to opti4na+garancia si mislia 4e si zarejdat ot kadeto i drugite magazini samo 4e prodavat po-evtino zaradi oborota.
The Lord of the Rings - The Battle for Middle-Earth © EA Games
- ------------------------------------------------------------ -Не разбирам ШЛЬОКАВИЦА Posted Image

В кино-салон някой ме пита: “Видя ли, видя ли това”? Разбира се, че го видях, прост като гъз, пич. Как си ме представяш да дам шибани 5 кинта за шибания Терминатор 3 и да блея по тавана, или да зяпам плешивото кубе на мутрата пред мен, когато Арни мачка женския терминатор? А ти за кво си дошъл на кино, коледна свиньо, заспала?

#3 Dimitar_90

Dimitar_90

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 798 posts

Posted 31 March 2005 - 20:41

Mi to pi6e magazini za 1 lev ama kat vika6 ti mi6ka za 5 leva i to opti4na+garancia si mislia 4e si zarejdat ot kadeto i drugite magazini samo 4e prodavat po-evtino zaradi oborota.

<{POST_SNAPBACK}>

te pak na kolko 6te q vzemat taq mi6ka? mnogo mi e 4udno kvi sa teq ceni.

#4 limpbizkit_fena

limpbizkit_fena

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 259 posts

Posted 31 March 2005 - 20:41

Ne we zimat gi ot mitnicata po4ti bez pari :)))))))
Ot konfiskivani ne6ta :))))))
Tvae golqma dalavera :))))))))
Празник без водка е като "Титаник" без лодка

#5 stefan

stefan

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3979 posts

Posted 31 March 2005 - 20:50

Всичко идва от Китай.
Тая оптична мишка за пет лева нали се сещаш, ако те изкара повече от два дни ще е чудо ? А такова нещо като гаранция в магазин за един лев, който продава евтини китайски стоки няма.

Edited by stefan, 31 March 2005 - 20:52.

#6 Dimitar_90

Dimitar_90

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 798 posts

Posted 31 March 2005 - 20:54

a nqkoi znae li v Plovdiv ili v Bulgaria nqkav sklad za teq ne6ta? 6toto kato vidqh taq mi6ka za 5lv. napravo o4ite mi izko4iha.

#7 Dimitar_90

Dimitar_90

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 798 posts

Posted 31 March 2005 - 20:56

Всичко идва от Китай.
Тая оптична мишка за пет лева нали се сещаш, ако те изкара повече от два дни ще е чудо ? А такова нещо като гаранция в магазин за един лев, който продава евтини китайски стоки няма.

<{POST_SNAPBACK}>

ne znam predi 1 sedmica mi izpratiha ot sofia ot nqkav magazin i raboti perfectno.(pone za sega de). :D

#8 Feyz

Feyz

Член

• Members
  • PipPip
  • 103 posts

Posted 31 March 2005 - 21:01

В тея магазини има толкоз стока дето всъщност е по-скъпа. Примерно тиксо което в книжарниците е макс 60ст там беше 1лев :). На мен са ми интересни не заради някаква аванта, а защото има доста интересни джунджурии :).
Мишка по-добре си купи от другаде :).

#9 stefan

stefan

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3979 posts

Posted 31 March 2005 - 21:10

Аз не ги обичам китайските боклуци, до сега каквото китайско съм си купил после съм съжелявал. Но приятелката ми чат пат си намира разни работи от тези магазини, които наистина са добри и доста по-евтини от другаде, та не са съвсем за изхвърляне.

#10 BoFFo

BoFFo

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 520 posts

Posted 31 March 2005 - 21:15

Аз от там си купувам запалки супер зарибени,10 броя за 1лв,и не са някви обикновени :punk :punk :punk :punk
Posted ImagePosted Image

#11 chefoto

chefoto

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 398 posts

Posted 31 March 2005 - 21:22

определено в тия магазини има големи боклуци ама чат пат се намират и хубави неща :P
But I feel I’m growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance
Like the sound of a windmill goin’ round
I guess I’ll always be
A soldier of fortune

#12 Rex

Rex

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 444 posts

Posted 31 March 2005 - 21:30

Всичко е боклук - аз си купувам оттам инструменти като се наложи, ама се скапват след еднократна употреба. Сега смятам да си взема за 30-40 лв един хубав комплект и да не се занимавам повече.

#13 stefan

stefan

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3979 posts

Posted 31 March 2005 - 21:38

Абе изобщо китайското е еталон за некачествено....

#14 tedy

tedy

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7996 posts

Posted 31 March 2005 - 21:52

определено в тия магазини има големи боклуци ама чат пат се намират и хубави неща  :P

Съгласен съм, но хубавото е много малко, и обикновено е нещо ювелирно, което да не го бараш изобщо. Преди си спомням една мултифункционална отвертка с накрайници си взех, при първия незначителен опит да развия няколко болта, се изкривиха всички накрайници, като кашкавал! :pirate
Имал съм и други такива преживявания, и от години не съм припарвал в такъв магазин, колкото и примамливо да се струва на някои.

Всичко е боклук - аз си купувам оттам инструменти като се наложи, ама се скапват след еднократна употреба. Сега смятам да си взема за 30-40 лв един хубав комплект и да не се занимавам повече.

Бих казал, че всичко е абсолютно менте, направено точно колкото да излезе от магазина и парите ти да влезнат в джоба на продавача, ни повече, ни по-малко.
А това, че пише мейд ин чайна, майна, където и да е, няма абсолютно никакво значение, в Китай може да се произвеждат и добри неща, просто при нас идва само утайката, и не само от там. Китай е голяма страна, вероятността да се произвеждат боклуци за такива магазини съответно е по-голяма, а вероятността тези боклуци да се появат на нашия пазар, сещате се, приближава една заветна трицифрена стойност!

#15 vas90

vas90

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2007 posts

Posted 31 March 2005 - 22:09

awe hora mnogo mi e interesno magazinite "ZA 1 LEV" ot kade zarejda stoka? kvi sa tiq skladove, kvo e tva ne6to? ne 4e e koi znae kvo ama ima i mnogo qki ne6ta kato naprimer opti4na mi6ka za pc s 1godina garancia za 5 lv.  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

Ами в тези магазинчета има найстина доста нещица , но имам чувството , че са в единични бройки :lol: :lol: т.е купуваш (примерно) панел за някакъв телефон и след като ти го купиш , те вече нямат такъв панел :lol: ...
Тъй че не им трябва много голям склад , изложили са всички неща , който имат и айдее купувай народе ;)
БТВ: в един такъв "магазин за 1 лев" продаваха уредба за 180лв :lol: :lol:

#16 Ghetto_Freak

Ghetto_Freak

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2062 posts

Posted 31 March 2005 - 22:19

ами тфа са ВСИЧКИ останали стоки който не са продадени и не се търсят на пазара и ги карат в тези магазини ! и всеки си вика я скибай тука кфо продават за кинта дай да си го зема ! ама тфа сигорно няма да ти потребва никога ама ти не се оплакваш щото е за кинта ! това е историята на магазините !
</a>

#17 Dimitar_90

Dimitar_90

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 798 posts

Posted 31 March 2005 - 22:21

Ами в тези магазинчета има найстина доста нещица , но имам чувството , че са в единични бройки  :lol:  :lol: т.е купуваш (примерно) панел за някакъв телефон и след като ти го купиш , те вече нямат такъв панел  :lol: ...
Тъй че не им трябва много голям склад , изложили са всички неща , който имат и айдее купувай народе ;)
БТВ: в един такъв "магазин за 1 лев" продаваха уредба за 180лв  :lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

mojebi si prav, ne vsi4ki magazin4eta mogat da badat vnositeli na stokata ot Kitai vse pak trqbva da ima nqkav sklad. :blush:

#18 velvet_underground

velvet_underground

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3093 posts

Posted 31 March 2005 - 22:26

град София,отиваш на Илиянци и си готов.Меката на боклуците.Постоянно пристигат влакове натъпкани с всякакви боклуци,които услужливо ни биват предлагани от братята с дръпнати очи на прочутия стоков базар
Posted Image
Pretty Girls Make Graves

#19 alex_2004

alex_2004

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posts

Posted 31 March 2005 - 23:03

Spored men tova e pera4ka na pari

#20 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 14322 posts

Posted 31 March 2005 - 23:10

Влизам в магазин "всичко за 1 лев" и гръмко виквам "На ви един лев! Дайте ми всичко!!!"

Или както казва баща ми - тези магазини са скритата злоба на Китай към западния свят :))
Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users