Jump to content

Photo

Kajete Pojelaniq !!!

• Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 SnaKeTo

SnaKeTo

Член

• Members
  • PipPip
  • 51 posts

Posted 20 December 2004 - 19:23

Molq pomognete mi !!!
Kajete nqkakvi originalni pojelaniq za za rojdenni , imenni dni , koleda , nova godina 4e idvat mnogo praznici i se o4ertava golqmo pisane na karti4ki i SMS !
Pomognete mi . Merci predvaritelno !!!

Edit : nqma da pi6a samo edno i sa6to q !!!

Edited by SnaKeTo, 20 December 2004 - 19:24.

#2 The_DeViL_F

The_DeViL_F

Напреднал Член

• Members
  • PipPipPip
  • 230 posts

Posted 20 December 2004 - 20:01

eto ti neshto koeto stava za sqkakyf vid praznik .. rojden den, imen den..
"Pojelavam ti sichkoto zdrave na nai-zdravite,
vsichkoto shtastie na nai-shtastlivite i
vsichkata lubov na nai-vlubenite"

#3 HATE

HATE

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 699 posts

Posted 20 December 2004 - 21:38

Мен понеже хич ме няма по пожеланията винаги казвам само едно и също.Ако ти сварши работа използвай го въпреки че е доста смотано:
"Пожелавам ти всичко най най и по много много"
хаха...това е :punk
FUCK IT ALL!FUCK THIS WORLD! FUCK EVERYTHING THAT YOU STAND FOR!DON`T BELONG!DON`T EXIST!
DON`T GIVE A SHIT! DON`T YOU EVER JUDGE ME!
Posted Image

--->Продавам картини<---

#4 juji

juji

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1400 posts

Posted 20 December 2004 - 22:25

Molq pomognete mi !!!
Kajete nqkakvi originalni pojelaniq za za rojdenni , imenni dni , koleda , nova godina 4e idvat mnogo praznici i se o4ertava golqmo pisane na karti4ki i SMS !
Pomognete mi . Merci predvaritelno !!!

Edit : nqma da pi6a samo edno i sa6to q !!!

<{POST_SNAPBACK}>

Ако наистина искаш пожеланието ти да е оригинално, мисля, че сам/а трябва до го измислиш. Това показва, че имаш някакво отношение към човека, за кого е предназначено. Показва също и уважение. Ако наистина искаш да трогнеш някого, то и добре трябва да го познаваш, за да можеш да уцелиш и какво му липсва в момента и с твоето пожелание да попълниш празнината. Аз от години не използвам шаблони, поне не за близките ми хора. Дори сама им правя картичките :) Хубаво е да вложеш нещо от себе си в това, което правиш и в случая-което пожелаваш. Просто пробвай. От опит глава не боли. :)
too big, over 100pix!
-----------------------------------

#5 UzITo

UzITo

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2699 posts

Posted 20 December 2004 - 22:30

Нека всички твои желания да са мо пожелания !!!!
Ако някоя нощ голям пален човек скочи през твоя прозорец и те пахне в чувал НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАИ аз казах на дядо Коледа че имам нужда от теб за коледа

#6 Liverpool`Fan`1

Liverpool`Fan`1

JluBbPnyJl`1892

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1123 posts

Posted 20 December 2004 - 22:39

И все пак ето едно то мен: За момче (мъж) Да си жив и здрав с прав и корав. ПОжелавам ти всичко каквото си пожелаеш да ти се сбъдне, защото го заслужаваш. А това за дядо коледа и подарака с чувала.Ако не е патентовано може ли да го ползвам.Че на едно момиче много ще и хареса.

#7 `evil`inside`

`evil`inside`

Член

• Members
  • PipPip
  • 111 posts

Posted 20 December 2004 - 22:44

Ако наистина искаш пожеланието ти да е оригинално, мисля, че сам/а трябва до го измислиш. Това показва, че имаш някакво отношение към човека, за кого е предназначено. Показва също и уважение. Ако наистина искаш да трогнеш някого, то и добре трябва да го познаваш, за да можеш да уцелиш и какво му липсва в момента и с твоето пожелание да попълниш празнината. Аз от години не използвам шаблони, поне не за близките ми хора. Дори сама им правя картичките  Хубаво е да вложеш нещо от себе си в това, което правиш и в случая-което пожелаваш. Просто пробвай. От опит глава не боли.

juji , напълно съм съгласна с теб!Според мен да използваш редовните пожелания е тъпо,особено ако е за някой специялен за теб човек.За мен тия шаблони са си отбиване на номера :angry1 и не изразяват личните ти чувства,собственото ти отношение към човека,ами някви общоприети заучени пожелания.Хм,не знам,аз така го чувствам,за мен такова пожелание не е искрено и от сърце... :unsure:

Edited by BybYlLe4Kka, 20 December 2004 - 22:52.

#8 Alliance

Alliance

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1187 posts

Posted 20 December 2004 - 22:45

Обикновено им пожелавам да мечтаят и да се смеят повече.....Разбира се-здраве
Намери време да мечтаеш-така впрягаш в живота си звездите
"Животът е песен, чийто припев е смъртта."-Виктор Юго

#9 UzITo

UzITo

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2699 posts

Posted 20 December 2004 - 22:47

. А това за дядо коледа и подарака с чувала.Ако не е патентовано може ли да го ползвам.Че на едно момиче много ще и хареса.

<{POST_SNAPBACK}>

Разбира се че не е патентован аз мисля че тук пишем за да обменим пожелания с които да зарадваме някои човек.Нали за това е тая тема :confused

#10 predatora

predatora

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 814 posts

Posted 20 December 2004 - 22:57

Eto edno i ot men koeto ne sam izmislil sam no mnogo mi haresva :

Ako obi4a6 bogatite ne me obi4ai, za6toto ima i po bogati ot men
Ako obi4al krasivite ne me obi4ai, za6toto ima i po krasivi ot men
Ako obi4a6 tezi koito te obi4at, obi4ai me, za6toto nqma 4ovek koito da te obi4a pove4e ot men
Progressive Killing Intuition

#11 SnaKeTo

SnaKeTo

Член

• Members
  • PipPip
  • 51 posts

Posted 20 December 2004 - 23:01

Ако наистина искаш пожеланието ти да е оригинално, мисля, че сам/а трябва до го измислиш. Това показва, че имаш някакво отношение към човека, за кого е предназначено. Показва също и уважение. Ако наистина искаш да трогнеш някого, то и добре трябва да го познаваш, за да можеш да уцелиш и какво му липсва в момента и с твоето пожелание да попълниш празнината. Аз от години не използвам шаблони, поне не за близките ми хора. Дори сама им правя картичките :) Хубаво е да вложеш нещо от себе си в това, което правиш и в случая-което пожелаваш. Просто пробвай. От опит глава не боли. :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ami napalno sam saglasen no tva se izpolzva kato 4oveka e pred teb .Qsno 4e 6te mu kaje6 ne6to ot teb za nego ama ako trqbva da mu pratq SMS ne se polu4ava su6toto .Az pone bih zapomnil i izkefil na ne6to qki4ko (naprimer kato tova za dqdo koleda ) a ne "zau4enite" frazi4ki .
Primer : edna priqtelka ima dojden den na 22 , imen den na 25 , kakto si4ki znaem 25 e i Koleda a da ne govorim za Nova godina . v razstoqnie na 3 dena trqbva da i napi6a 3 SMS v koito da i pojelaq zdrave , 6tastie i liubov - mi mai 6te se polu4at 3 identi4ni SMSa

#12 SnaKeTo

SnaKeTo

Член

• Members
  • PipPip
  • 51 posts

Posted 20 December 2004 - 23:05

Edni4ko i ot men :
Jelaq ti dalgoletieto na orlite ,
zdraveto na skalite
i da si po-tarsen ot parite . :) :)

#13 BurnRus

BurnRus

100% локомотивец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 421 posts

Posted 20 December 2004 - 23:15

Maslinka,led,Martini!
Nazdrave!Za mnogo godini!
Veseli,zdravi,zasmqni i cqla godina piqni!
No ne ot damashna rakia,a ot lubovna magiq!
4NG!!!
Posted Image
Posted Image

#14 snatch

snatch

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1314 posts

Posted 20 December 2004 - 23:19

.

Edited by snatch, 14 September 2014 - 15:46.

#15 SnaKeTo

SnaKeTo

Член

• Members
  • PipPip
  • 51 posts

Posted 21 December 2004 - 15:23

Дълголетие ако е, да е на лешояди.Не помня колко точно беше, но мога да видя.Ми аз по принцип пожелавам много издухани неща, шото ги мисля на момента.Последния път, когато трябваше да пожелая нещо(без на тея от даскало дето черпят, защото тях не ги броя)малко ми се разсърдиха май, ама щото не го схвана момичето!Е казах й:"Нека умреш по какъвто ти си искаш начин!"Но наистина не го препоръчвам(особено ако е с sms някой може да си помисли нещо :P ).

<{POST_SNAPBACK}>

Hehehe :P :blink: Dammm , qvno e za6to se e obidilo momi4eto :D
Nqma da go izpolzvam za sega !!!

#16 Valesh

Valesh

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 483 posts

Posted 21 December 2004 - 15:40

4stit praznik!!!

#17 SnaKeTo

SnaKeTo

Член

• Members
  • PipPip
  • 51 posts

Posted 21 December 2004 - 16:24

4stit praznik!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Ti si nai-originalen za sq !!!
Have Fun !

#18 WriteR4e

WriteR4e

Ultraviolent

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2365 posts

Posted 21 December 2004 - 16:33

"Tи си роза,
ти си крем.
Я ела да се ****"
Posted Image

#19 SnaKeTo

SnaKeTo

Член

• Members
  • PipPip
  • 51 posts

Posted 21 December 2004 - 23:00

"Tи си роза,
ти си крем.
Я ела да се ****"

<{POST_SNAPBACK}>

Dam interesnoooooo ........

#20 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 14180 posts

Posted 21 December 2004 - 23:22

snaketo тука дебне да изпраска коментар. Ето ви едно пожелание. Пожелавам честит празник на Джордж Буш.
Избери си един прекрасен пролетен ден, когато дърветата са разцъфнали, птичките пеят, разходи се из полето и си тегли куршума.
Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users