Jump to content
BulForum.com

Кое е Любимото Ви Ястие и Питие.


Recommended Posts

Рънъ(Храна) - пица, спагети, лазаня, дюнери(деба скъпите ги напрайха), цариградски кюфтета, вафли, панирани крила, кашкавал пане .. всичко изключващо гъби и маслини :)

 

Пиячка - Бира(особено по-лекичките :P Becks, Tuborg ала-бала), боза, вода, Спрайт

 

Какво да се очаква от човек, за който храненето е хоби :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...

Любимо ястие:Пица и пилешка пържола,престояла 24 часа в марината от соев сос(майка ми ги прави превъзходно)

Любимо питие: Алкохолно-бира,безалкохолно Sprite или кола.Няма да чета темата че както не съм ял от Неделя на обяд...... :((

Link to comment
Share on other sites

Аз обичам почти всичко с ориз(без гъби щото съм алергичен и драйфам като откачен :sick )Любимото ми питие е бирата.Без биричка немога просто.Поне 1 предимно вечер. :punk

Link to comment
Share on other sites

Мариновани пилешки пържоли с мед и соев сос.

Карамелизирани пилешки крила на жар.

Сиринц мезе (ако някой иска резептата, ще му я дам, преди време я подарих за р.д. на Godfather).

Скариди, раци, миди, водорасли,всякаква морска сган (не се заяждам със Zgan, просто така ми дайде  :D  ).

Крем карамел

 

За фиркане - сливовица, водка, украинска перцовка, мастика ... бе всичко що не е джин, уйски и бяло вино.

 

Туйто!

 

P.S.  И бири. Много бири ...

потекоха ми лигите! А по темата: хвъркатите ги ям под всякакъв вид.. Стига да са добре изпечени и оскубани... :)

ЕДИТ: За пиене: червено вино, може и бяло... Или швепс греипфрут с водка или друго подобно... Бейлис, но той е за консумация с разни мезета...

Link to comment
Share on other sites

уфффффффф

ся за тфа ли 6те говорим ?

а

ами муболо ястие ми е почти всичко !

ама ся за пиене аз сам като печка перник !

кфото ми дадеш ще пия :)

ама ся сам само на МЕта ,ВИно ,Ракия сас Трушия :)

Link to comment
Share on other sites

За ястие определено е винен кебап,а за питие е джин с тоник,обаче забъркан по моя лична рецепта :)

 

za jina s tonika si prav no opitval li si da go probva6 s bitter limon mnogo po qko e vervai mi!!!

ina4e kato kombinaciq nai mnogo obi4am rakiq(doma6na po vyzmojnost) sas 6opska salata

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Вчера вечерта примерно, се прибираме с 2-ма приятели и на пътя едно заведение и не успяхме да се сдържим да не си поръчаме голяма биричка с картофки.За лятото тва ми е любимото.

Link to comment
Share on other sites

най-любими са ми спагетите,лично приготвени от мен!!

зелен собиески с капи вишна :punk

Link to comment
Share on other sites

Ястие: пиле по гръцки

Питие: биричка, сух лондонски джин (марков) със сок от грейпфрут.

Link to comment
Share on other sites

Пиле на жар...

Обичам много маргарита(коктейл) а иначе тая новата Фанта Грейпфурт много ме кефи :) нз колко е нова де.

Link to comment
Share on other sites

ястие-пилешко и свинско месо,стар лук,зелена и червена чушка,тиквичка,картоф,всичкото това задушено с маргарин и много подправки на тиган.

за питие-голяма мента с малка мастика във висока чаша и отгоре един тоник,ледено студен,с много лимон.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...