Jump to content
BulForum.com

Търся машинка за подстригване


Recommended Posts

Ne samo ot ruskiq 6te si q vzeme6 ...ot metro si q zeh za 7 leva ...alaska ....mnoo gotina ve4e 10 mesetza karam s neq ......

BTW ..ti ne polu4ava6 li katalozi ....??? CLATRONIC (ma6inka za podstrigvane + 4 glavi + greben + noji4ka + ma6inka za kosam4etata v nosa i u6ite = 9.99 bez DDC ) :D

Link to comment
Share on other sites

Ми няма никой от мойто семейство дето да има карта на Метро и не получаваме тея каталози, ама тея дни ще взема да отскоча до Руския пазар и до Метрото :)

Link to comment
Share on other sites

pi4 idi v tcm i zemi po skapata 6toto drugata mnogo rafa....ima i v technopolis za 10-15 lv barabar sas si4ki pristavki nojici grebeni ogledala...

Препоръчвам ти от ТСМ да не взимаш никаква електроника!

Аз от Руския си взех пролетта една и още ме държи без никъв проблем.Само ще ти препоръчам да не взимаш най-евтината защото са големи боклуци някои.Даже по едно време и в зрънчо ги слагаха(не се шегувам наистина на един приятел му се падна ,но беше преди много време и за да се подстрижиш трябва да имаш поне 2 такива защото се разваля посредата.Добре че човека си имаше и друга свястна машинка). :P

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ти от ТСМ да не взимаш никаква електроника!

 

 

 

ei tva mi haresa :punk ako v Belkanto ne si namerite tova koeto tarsite ,potarsete v TCM-raqt na bolkutzite.4esno da vi kaja dva-tri pati sam hodil v tozi kerliv sklad i kolkoto i da iskah da si kupq ne6to taka i ne uspqvah.ZA BOGA BRATQ NE KUPUVAITE BUKLUTZI KOLKOTO I D AVI SA NUJNI ;) osobenno pak ot TCM

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ти от ТСМ да не взимаш никаква електроника!

Отново позициониране в единия край. Това, че си взел нещо от тях дето се е развалило или не ти е харесало не води до извода, че "елeктрониката" от TCM не струва. Аз да кажа ли, че всички телевизори Panasonic са боклуци, понеже преди 2 години взех скъп модел на Panasonic, който се развали и от тогава 3 пъти влиза в сервиз?

Освен това имам поне 7-8-неща (електроника) + други стоки (резачки за колбаси, бормашина, шлайф, прободен трион, кафе машини........и т.н.), всичките купени от TCM и нито едно от тях не се е развалило при доста честа употреба. Не бъди такъв абсолютист и прави обобщени изводи по-умерено. Друг е въпросът при TCM, понеже в склада им има и доста преоценени стоки по няколко лева, на които им липсват аксесоари, имат някакъв дефект или просто са друг стандарт. Обикновено слагат табелка, че еди какво си липсва, но не винаги и затова трябва да питаш, особено ако цената ти се стори подозрително ниска.

 

Отклонихме се от темата...човекът си търси машинка за стрижене. Преди години си взех от складовете една китайска (по-скъпият модел....беше по-скъп с 1-2 лева :P ) - още си работи без никакви проблеми и струваше 10-тина лева....сигурно и сега са толкова.

Link to comment
Share on other sites

Отново позициониране в единия край. Това, че си взел нещо от тях дето се е развалило или не ти е харесало не води до извода, че "елeктрониката" от TCM не струва.  Аз да кажа ли, че всички телевизори Panasonic са боклуци, понеже преди 2 години взех скъп модел на Panasonic, който се развали и от тогава 3 пъти влиза в сервиз?

Освен това имам поне 7-8-неща (електроника) + други стоки (резачки за колбаси, бормашина, шлайф, прободен трион, кафе машини........и т.н.), всичките купени от TCM и нито едно от тях не се е развалило при доста честа употреба. Не бъди такъв абсолютист и прави обобщени изводи по-умерено. Друг е въпросът при TCM, понеже в склада им има и доста преоценени стоки по няколко лева, на които им липсват аксесоари, имат някакъв дефект или просто са друг стандарт. Обикновено слагат табелка, че еди какво си липсва, но не винаги и затова трябва да питаш, особено ако цената ти се стори подозрително ниска.

znaeh si 4e ima dosta zablune ,no si misleh 4e sa si legnali :zzz a ti si buden ,hahaha abe stiga si se zablujdaval,trqbva da si slqp za da ne razbere6 4e vsi4ko e izmama.no v kraina smetka ne e lud tozi koito qde banitzata a tozi koito mu q dava.mnogo mi e interesno kakvi razre6itelni za polzvane ima tozi absolutno mirizliv i skapan sklad.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с Midex. Нека не заклеймяваме тази пазарна ниша. В допълнение само ще кажа, че ако човек си отваря очите и ушите в магазина на Айвън 7 (т. нар. "склад на TCM") може да си вземе качествена стока на много добра цена. И не всички стоки са с дефекти! Има и нови, с гаранция. Та да си дойдем на думата: там съм виждал машинки за подстригване (нови) с комплекти накрайници, но не съм гледал цената.

И така, който търси - намира. Успех!

 

Обикновено слагат табелка, че еди какво си липсва, но не винаги и затова трябва да питаш, особено ако цената ти се стори подозрително ниска.

Именно. На консултантите там затова им плащат.

Link to comment
Share on other sites

offtopic/

Както е казъл народът "Евтиното и хубавото са в различни магазини".Аз казвам

че голяма част от елктрониката им не струва от личен опит.Не казвам че продуктите на ТСМ не работят,а казвам че може да се вземе много по-качествени неща за малко повече пари.И ако говорим за стоките които не са преоценени те не са кой знае колко по евтини от тези на други производители.Аз лично много често пазарувам от там но не защото смятам че електрониката им е супер а защото нямам кинти за нещо по-хубаво.Веднъж от там си бях взел 2 торби ролери за по 1лв чифта(да не говорим че продавача се заблоди и ми даде един чифт аванта :D )

Като извод мога да кажа само:ако искате наистина качествена стока не купувайте от ТСМ,ако нямате пари за наистина качествена стока купувайте от ТСМ.И нека сложим точка на този спор още тук че и без туй стана много оффтопикa.

Peace :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...