Jump to content

Photo

Formula 1

• Please log in to reply
10751 replies to this topic

#1 jozo

jozo

Speed Fan

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5620 posts

Posted 23 July 2004 - 17:55

Нека обсъждаме в тази тема развитието на този спорт.Желателно е да няма лични заяждания и глупави коментари.Нека тук стане едно уютно място за феновете на състезанията във Формула 1. :punk

Edited by jozo, 01 November 2007 - 17:00.

Posted Image

#2 EaSteRn_SuN

EaSteRn_SuN

Akatsuki

• Members
  • PipPipPipPip
  • 349 posts

Posted 23 July 2004 - 18:00

Аз още от-малък съм за Ферари,преди да дойде Шумахер,и още съм за тях.Аз харесвам Шумахер,не защото побеждава ами защото е компетентен,опитен,симпатичен и е германец :).Този сезон отново доказва че Ферари са най-добрите,с най-добър болид инай-добър пилот :woot
Real change won't come when you're bound by regulations and limitations...

#3 NightLife

NightLife

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 572 posts

Posted 23 July 2004 - 18:12

sezona edva sega zapo4va predishnite kragove bqxa samo za Ferrari.. no ve4e vijdame kak i drugite otbori se razbivat i shte ima pove4e konkurencia.. vinagi sam bil fen na ferrari i shte ostana zatova nqmam nishto protiv vseki pat da im vijdam dvoinite pobedi pak ot 3-to mqsto nadolu neka ima intriga :-)

#4 Shin

Shin

grab life by the horns

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 706 posts

Posted 23 July 2004 - 18:23

Аз съм фен на Макларън, но в последните два сезона това не е отбора от времето на Мика Хакинен. Единствената ми надежда за пооправяне на нещата е Кими. Това момче, поне според мое мнение, има много талант кара много добре но проблема е в колата(от бая време :angry1 :angry1 )
за Шумахер-не го понасям :sick :sick , завиждам му, но не си кривя душата, че е най-добрият пилот в момента Ферари си е Ферари най-добрият отбор в момента можеби и най-сплотения съмняваме двата пилота на Макларън да си помагат както тези от Ферари

Edited by MaNoSS, 23 July 2004 - 18:23.

too big, 100 pix max height

#5 Divaka

Divaka

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1944 posts

Posted 23 July 2004 - 20:03

az o6te ot malak sledq F1 i za FERRARI podkrepqm i Bari4elo no po speciqlno 6umaher.Mislq 4e tova e nai-dobriq team i nqma koi da im se protivopostavi s izklu4enie poslednite 2,3 sastezanie Kimi be nai blizo do Shampiona.

#6 still_alive

still_alive

Член

• Banned
  • PipPip
  • 103 posts

Posted 23 July 2004 - 20:52

Много обичам Формула 1.Най-вече Шумахер.Радвам, се че аз имам възможността да този Гений, защото след него остава историята.Историята за гениия на Формула 1 и аз съм щастлив, че съм бил роден по-това време, за да казвам да така беше. :rolleyes:

#7 dok

dok

Член

• Members
  • PipPip
  • 88 posts

Posted 23 July 2004 - 20:53

I az sum ot ferarri oshte predi sa doide Schumaher. I az sum na mnenie, che v tozi sezon tepurva shte se poqvi intriga, no smqtam che nqma nachin kupata da bude otneta ot Schumaher. S neturpenie chakam sledvashtiq sezon, zashtoto sled tezi rukadi koito se pravqt se nadqvam dogodina da se nasladim na edin istinski F1 shampionat, koito da ni durji v naprejenie do kraq.

#8 tarbanov

tarbanov

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

Posted 23 July 2004 - 21:23

nemoga da razbera zashto vsichi ste ot Ferari
vqrno e che sa dobar otbor ama vse pak

pak i kak taka sezona edva zapochva
tova sa gluposti
to skoro mu idva kraq a vie govorite che toi sega zapochva

#9 Colin

Colin

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 429 posts

Posted 23 July 2004 - 21:33

Аз пък съм за Subaru и Петър Солберг :P Карай че това не е Ф1. Пък и кво му е чак толкова интересното на Ф1-асфалт, 300км/ч, и т.н. Друго си с 200 по чакъл, нали :punk

#10 don_anton

don_anton

Te Amo I Hate You

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2648 posts

Posted 23 July 2004 - 22:03

май всички сме за ферари аз съм фен от ааа нз от кога не помна но сам фен на шумахер от преди идването му във ферари още от времето на 1вата му титла харесва ми ферари да побеждава само но ми се гледа някой шампионат в който да има састезания като онези които правеха шумахер и хакинен ако хакинен се върне мисля че спорта ще спечели доста особенно ако получи и подобаващата му се кола :)
www.ajaxdt.com

#11 tarbanov

tarbanov

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 463 posts

Posted 24 July 2004 - 07:14

zashto kato si za ferari togava vav podpisa ti prisystvat avtomobilite MERCEDES
sloji si ferari

#12 james_ankov

james_ankov

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1000 posts

Posted 24 July 2004 - 08:32

Mnogo qsno , 4e Schumacher 6te spe4eli .... Nqma oneq Raponi da biqt , q !!!!
Ve4e 5 godini se kefq kato lud :)

#13 don_anton

don_anton

Te Amo I Hate You

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2648 posts

Posted 24 July 2004 - 10:26

аз може да съм от ферари но ако си купувам кола ще си купя мерцедес за ферари съм само във формула 1 !
www.ajaxdt.com

#14 Slain

Slain

zzzzzzzzzzzz

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2933 posts

Posted 24 July 2004 - 12:04

аз от доста време съм си за ферари и Шумахер.Много хора го мразят защото е най-добрия и няма кой да му се опре.
по тая логика трябва да мразим Пеле щото казват че е най-добрия футболист за всикчи времена :woot

в неделя Ферари Шампион ;)

#15 Shin

Shin

grab life by the horns

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 706 posts

Posted 24 July 2004 - 12:10

за мое огромно съжаление си прав Slain :cry :cry :angry1 :angry1
too big, 100 pix max height

#16 Slain

Slain

zzzzzzzzzzzz

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2933 posts

Posted 24 July 2004 - 12:52

чек диз ;)
Да поканим Михаел Шумахер в България!

#17 tomo

tomo

Член

• Members
  • PipPip
  • 58 posts

Posted 24 July 2004 - 16:00

Але няма кво да говоря много просто Ферари е на върха и винаги ще е така

#18 don_anton

don_anton

Te Amo I Hate You

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2648 posts

Posted 24 July 2004 - 16:33

колкото и дам и се иска да е така сигурно след много ма много време няма да е така но не вярвам да е така трябва да настъпят радикални промени за да станат ферари победими или пък да спрят развитието си изобщо!!!
www.ajaxdt.com

#19 Rex

Rex

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 444 posts

Posted 24 July 2004 - 19:03

Ами честно казано преди 5-6 години формулата беше по-зарибена. Сега нещо напоследък никаква тръпка не става, защото много се намесиха парите и който тим има пари прави и колите и печели състезанията, а и като че ли напоследък нещо не могат да намерят класни състезатели. Аз съм за Шумахер още от когато се състезаваше за бенетон/тогава с Hill правеха луди изпълнения :punk /, ама нещо напоследък много ми омръзна като няма конкуренция.

#20 Fenix

Fenix

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 293 posts

Posted 25 July 2004 - 10:37

аз от доста време съм си за ферари и Шумахер.Много хора го мразят защото е най-добрия и няма кой да му се опре.
по тая логика трябва да мразим Пеле щото казват че е най-добрия футболист за всикчи времена  :woot

в неделя Ферари Шампион  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ферари доказват класата си тоя сезон Шумахер не показва нищо интересно Рос Браун му измисля тактиката и пича я спазва .... този сезон МШ няма НИТО ЕДНО ИЗПРЕВАРВАНЕ е това световен шампион ли е верно че когато е с малко гориво прави страхотни обиколки и трупа време пред другите но все пак така ли трябва да кара Великият Михаел Шумахер ? А някой задава ли си въпроса защо така кара с тактика ? Защото поне този сезон само така може да бие и да става сяко ГП първи ...

Да не се обиждат фераристите но мен изобщо не ми е приятно това

Макларън рулира :evil
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users