Jump to content
BulForum.com

Продавам части от лаптоп


Recommended Posts

Здравейте,

продавам части от лаптоп HP Compaq 6735s

клавиатура - 20 лв.

капак горен с тъчпад - 20 лв.

капак горен с бутон за вкл/изкл. и wifi - 5 лв.

капак долен с блутут и 2-те USB-та - 15 лв. 10 лв.

капак горен над матрицата с панти - 25 лв. 20 лв.

матрица 15,4' гланц, без изгорели пиксели - 110 лв. 100 лв.

матрицата, в комплект с капака, камерата и пантите - 140 лв. 130 лв.

камера - 15 лв.

зарядно - 35 лв. ПРОДАДЕНО

батерия - 10 лв.ПРОДАДЕНО

оптично устройство HP GSA-T30L CD/DWD RW с LightScribe - 30 лв. ПРОДАДЕНО

процесор AMD Athlon 64 x2 1,9 ghz - 50 лв. 40 лв.

дъно (понякога включва, друг път не) - 10 лв. ПРОДАДЕНО

охлаждане - 30 лв.

wifi карта - 10 лв. 8 лв.

говорители - 10 лв.ПРОДАДЕНИ

модем - 5 лв. 2 лв.

 

ПРОМОЦИЯ до неделя (25.03.2012) матрицата, заедно с капака, кабела, камерата, пантите - 100 лв. :woot

 

Комплектна цена на всичко останало - 80 лева!

 

 

накратко за лаптопчето:

всичко си работи нормално, матрицата е без изгорели пиксели, без драскотини. Капаците са в прилично състояние, горния над матрицата е леко одраскан. Оптичното устройсто работи перфектно, чете, записва, LightScribe-a работи без забележка. Процесора е в добро състояние, лаптопа е чистен и продухван редовно (имайки предвид редовното загряване на този и сходните модели НР). Дънната платка е с дефект - понякога тръгва, друг път не. Вероято проблема ще се реши с презапояване на чипа, но не ми се занимава, тъй като това е втората дънна платка, която ми гори. Сменяна е преди около година, така че предполагам може да се съживи. Към долния капак си давам всички малки капачета - за рам, за безжичната карта, за хард диска. Клавиатурата и тъчпада имат нормални следи от употреба. Като цяло лаптопчето съм си го пазил и съм се грижил за него, винаги е било почистено и пазено от драскотини.

Зарядното си е оригиналното, работи, не е прекъсвано/сгъвано/прегъвано. Батерията е към края на живота си, кара по 10-15 минути, понякога изкарва и час, друг път на третата минута умира, предолагам някоя клетка е изтръпнала.

 

Някой ако желае няколко неща наведнъж, ще коментираме цените. Хард диска не се продава, а рам паметта е дадена на роднина.

 

 

прилагам и снимки:

026536021.jpg

 

026536023.jpg

 

026536025.jpg

 

 

За връзка с мен - тел. 0887944838, или ЛС.

 

Намирам се в гр. Пловдив, при желание изпращам и с куриер за други населени места за сметка на купувача.

Link to comment
Share on other sites

СД-то, захранването - продадени.

Нова цена на процесора - 40 лв.

Рам паметта я няма вече.

 

 

Цените могат да се коментират! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Поради факта, че вече доста време застояват частите в шкафа, обявявам комплектна цена на всичко останало (матрица, капаци, камера, wifi, модем, охлаждане и процесор) - 80 лева. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...